Resultater

Startlister     

Startliste

Race 1: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 2: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 9: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 8: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 7: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 6: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 5: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 4: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 3: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 1: RS Feva Startflagg: RS Feva Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-5211

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Amalie Fadler Opdal

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211

Jan Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal Bærum Seilforening Jan Andreas Salvesen (Bærum Seilforening)
NOR-5804

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 5804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Bordal Moss Seilforening Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening)
NOR-3317

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Anne Sophie van Dijke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Hanna Himberg Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke Tønsberg Seilforening Hanna Himberg Marthinsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-5213

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isak Svennæs

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 5213

Iver Jaavold

Seilforening: B?m Seilforening
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Isak Svennæs Bærum Seilforening Iver Jaavold (B?m Seilforening)
NOR-5593

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593

Tinius Wilhelmsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sebastian Alveberg Kongelig Norsk Seilforening Tinius Wilhelmsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-4849

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 4849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arthur Llewelyn Bærum Seilforening Alexander Boulland (Bærum Seilforening)
NOR-3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
3317

Anne Line Nilsson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317

Marie Øverby

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 3317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anne Line Nilsson Tønsberg Seilforening Marie Øverby (Tønsberg Seilforening)

Race 2: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 10: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 9: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 8: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 7: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 6: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 5: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1210

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Synne Tomsdatter

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210

Hedevig Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Synne Tomsdatter Bærum Seilforening Hedevig Nilsson (Bærum Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-1374

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Astrid Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374

Anders Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Astrid Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Anders Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pål Kirkebø Risør Seilforening Rasmus Wichstrøm Munter ()
NOR-2056

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056

Mads Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tomas Mathisen Risør Seilforening Mads Mathisen (Risør Seilforening)
NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Hylen Klippenberg Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1595

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oskar Keller

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1595

Matteus Hjelmberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oskar Keller Bærum Seilforening Matteus Hjelmberg (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-1594

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1594

Alexander Ringstad

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR 1594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marius Dyhr Petersen Moss Seilforening Alexander Ringstad (Sandefjord Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1665

Julie Emberland Eilif Tanberg

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Emberland Eilif Tanberg Asker Seilforening Julie Emberland Eilif Tanberg ()
NOR-1892

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Edvard Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1892

Sindre L. S. Ekern

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Edvard Stiansen Asker Seilforening Sindre L. S. Ekern ()
NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FISH

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sivert Svane With Asker Seilforening Alexander Langfeldt (Asker Seilforening)
NOR-1745

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GUNLINE

Gunhild Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1745

Line Pedersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunhild Johansen Asker Seilforening Line Pedersen (Bærum Seilforening)
SWE-1699

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RYNKEPYTTEN

Helene Yuee Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: SWE 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: SWE 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helene Yuee Jonson Bundefjorden Seilforening Sebastian Wirak (Asker Seilforening)
NOR-1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM JJ

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Undrum Tønsberg Seilforening Jostein Aker (Tønsberg Seilforening)
NOR-1962

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGA

Erik Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962

Jan Rougier

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Rougier Stavanger Seilforening Jan Rougier (Stavanger Seilforening)
NOR-987

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TROLL

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987

Stian Eine

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Bjørnstad Asker Seilforening Stian Eine (Asker Seilforening)

Race 4: 29er Startflagg: 29er Antall deltagere: 20
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-1606

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Dyhr Petersen

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606

Herman Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Dyhr Petersen Moss Seilforening Herman Bordal (Moss Seilforening)
NOR-204

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trygve Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204

Sofie Thurmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trygve Poppe Oldervoll Bærum Seilforening Sofie Thurmann (Bærum Seilforening)
NOR-1602

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie Dahl Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 1602
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Emilie Dahl Andersen Asker Seilforening Maren Edland (Asker Seilforening)
NOR-943

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Seilnummer: NOR 943
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Caroline Heiberg Moss Seilforening Marie Bordal (Moss Seilforening)
NOR-916

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Markus Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916

Casper Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 916
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Markus Rynning Asker Seilforening Casper Rynning (Asker Seilforening)
NOR-1620

Pål Kirkebø

Seilforening: Risør Seilforening
Seilnummer: NOR 1620

Rasmus Wichstrøm Munter

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1620
Etappe