1 |
NOR-50
Karl Aksel Aubert
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GRAND MASTER
Karl Aksel Aubert
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Skipper: Karl Aksel Aubert (Kongelig Norsk Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-17
Miriam Rasmussen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Miriam Rasmussen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Miriam Rasmussen (Drøbaksund Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U20
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Christoffer Agasøster Gangdal (Stord Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U17
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Christian Linnerud (Kongelig Norsk Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-39
Helle Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U17
Helle Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Helle Oppedal (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-223
Sofie Farstad
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U17
Sofie Farstad
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Sofie Farstad (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-29
Tuva Oppedal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U17
Tuva Oppedal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Tuva Oppedal (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-75
Sondre Krey
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Sondre Krey
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Sondre Krey (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-150
Øyvind Birkeland
Seilforening: Bergen Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Øyvind Birkeland
Seilforening: Bergen Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Øyvind Birkeland (Bergen Brettseilerklubb) |
|
|
|
|
1 |
NOR-0
Bent Bakke
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Bent Bakke
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Bent Bakke (Flekkerøy Brettseilerklubb) |
|
|
|
|
1 |
NOR-52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Erik Rondeel (Drøbaksund Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-22
Alexander G Buch
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Alexander G Buch
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Alexander G Buch (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-125
Thomas Manger
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MASTER
Thomas Manger
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Thomas Manger (Flekkerøy Brettseilerklubb) |
|
|
|
|
1 |
NOR-4
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Magne Frønsdal (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-170
Christian Hilmerson
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Christian Hilmerson
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Christian Hilmerson (Lysakerfjorden Brettseilerklubb) |
|
|
|
|
1 |
NOR-142
Rune Nilsen
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Rune Nilsen
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Rune Nilsen (Sola Brettseilerforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-171
Lars Aaness
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Lars Aaness
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Lars Aaness (Arendals Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-399
Kristian Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GRAND MASTER
Kristian Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Skipper: Kristian Oppedal (Stavanger Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-313
Leif Holst-Larsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GRAND MASTER
Leif Holst-Larsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Leif Holst-Larsen (Arendals Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-41
Martin Møller Hovda
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
U20
Martin Møller Hovda
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Martin Møller Hovda (Karmøy Brettseilerklubb) |
|
|
|
|