1 |
NOR-126
Geir Bjarne Myre
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Anastasia Seilnummer: NOR 126
|
|
Audun Lekven
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Anastasia Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ANASTASIA
Geir Bjarne Myre
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Anastasia Seilnummer: NOR 126
|
|
Audun Lekven
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Anastasia Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Geir Bjarne Myre (Milde Båtlag) Mannskap: Audun Lekven (Milde Båtlag) Tine Lekven (Milde Båtlag) |
|
|
|
|
1 |
NOR-139
Carl-Fredrik Joys
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: JOY III Seilnummer: NOR 139
|
|
Gunnhild Kvam Joys
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: JOY III Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JOY III
Carl-Fredrik Joys
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: JOY III Seilnummer: NOR 139
|
|
Gunnhild Kvam Joys
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: JOY III Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Carl-Fredrik Joys (Bergens Seilforening) Mannskap: Gunnhild Kvam Joys (Bergens Seilforening) Esben Glad (Tønsberg Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-129
Leif Gunnar Sandtorv
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: TBD Seilnummer: NOR 129
|
|
Trond Aarø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: TBD Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TBD
Leif Gunnar Sandtorv
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: TBD Seilnummer: NOR 129
|
|
Trond Aarø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: TBD Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Leif Gunnar Sandtorv (Ran Seilforening) Mannskap: Trond Aarø (Ran Seilforening) Eldar Solevåg (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-96
John Jensen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: promille Seilnummer: NOR 96
|
|
Anders Pihl
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: promille Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PROMILLE
John Jensen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: promille Seilnummer: NOR 96
|
|
Anders Pihl
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: promille Seilnummer: NOR 96
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: John Jensen (Bergens Seilforening) Mannskap: Anders Pihl (Milde Båtlag) |
|
|
|
|
1 |
NOR-151
Per T. Eitrem
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 151
|
|
Henrik Kongsbak
Seilforening: KDY Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Per T. Eitrem
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 151
|
|
Henrik Kongsbak
Seilforening: KDY Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Per T. Eitrem (Tønsberg Seilforening) Mannskap: Henrik Kongsbak (KDY) Steffen Raun Fjordside (KDY) Per Øyvind Enger (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-142
Lars Jårvik
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luscinia II Seilnummer: NOR 142
|
|
Anne Bøthun
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luscinia II Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LUSCINIA II
Lars Jårvik
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luscinia II Seilnummer: NOR 142
|
|
Anne Bøthun
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Luscinia II Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Lars Jårvik (Bergens Seilforening) Mannskap: Anne Bøthun (Bergens Seilforening) Tore Drønen (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-141
Martin Bjelland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Lillian Edel Seilnummer: NOR 141
|
|
Ivar Jacobsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Lillian Edel Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LILLIAN EDEL
Martin Bjelland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Lillian Edel Seilnummer: NOR 141
|
|
Ivar Jacobsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Lillian Edel Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Martin Bjelland (Bergens Seilforening) Mannskap: Ivar Jacobsen (Hjellestad Seilforening) Elna-Ninni von Erpecom Dahl (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-95
Leif Jæger
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Langsomheten Seilnummer: NOR 95
|
|
Thomas Falck
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Langsomheten Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LANGSOMHETEN
Leif Jæger
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Langsomheten Seilnummer: NOR 95
|
|
Thomas Falck
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Langsomheten Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Leif Jæger (Bergens Seilforening) Mannskap: Thomas Falck (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-150
Tor Helge Valen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Kari Seilnummer: NOR 150
|
|
Rolf Berge
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Kari Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
KARI
Tor Helge Valen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Kari Seilnummer: NOR 150
|
|
Rolf Berge
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Kari Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Tor Helge Valen (Hjellestad Seilforening) Mannskap: Rolf Berge (Bergens Seilforening) Jan Christian Hjellestad (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-29
Finn Totland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Jasmin Seilnummer: NOR 29
|
|
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Jasmin Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JASMIN
Finn Totland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Jasmin Seilnummer: NOR 29
|
|
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Jasmin Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Finn Totland (Kongelig Norsk Seilforening) Mannskap: Trude Kjos Falkenberg (Bergens Seilforening) Eirik Vågenes (Bergens Seilforening) Louis Cappelen-Dahl (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-143
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Audun Haldorsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CARPE DIEM
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Audun Haldorsen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Johan G Hvide (Bergens Seilforening) Mannskap: Audun Haldorsen (Skøyen Seilforening) Jogeir S. K. Hvide (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-124
Georg von Erpecom
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Irina III Seilnummer: NOR 124
|
|
Christa von Erpecom
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Irina III Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IRINA III
Georg von Erpecom
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Irina III Seilnummer: NOR 124
|
|
Christa von Erpecom
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Irina III Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Georg von Erpecom (Bergens Seilforening) Mannskap: Christa von Erpecom (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-131
andreas iversen
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Høvdingen Seilnummer: NOR 131
|
|
Knut Iversen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Høvdingen Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HøVDINGEN
andreas iversen
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Høvdingen Seilnummer: NOR 131
|
|
Knut Iversen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Høvdingen Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: andreas iversen (Austevoll Seilforening) Mannskap: Knut Iversen (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-115
Harald Fiksdal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Helga Seilnummer: NOR 115
|
|
Tomas Fiksdal
Seilforening: Båtnavn: Helga Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HELGA
Harald Fiksdal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Helga Seilnummer: NOR 115
|
|
Tomas Fiksdal
Seilforening: Båtnavn: Helga Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Harald Fiksdal (Bergens Seilforening) Mannskap: Tomas Fiksdal () Vegard Tufte () |
|
|
|
|
1 |
NOR-146
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Havglytt Seilnummer: NOR 146
|
|
Frank Nyborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Havglytt Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HAVGLYTT
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Havglytt Seilnummer: NOR 146
|
|
Frank Nyborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Havglytt Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Morten Heldal Haugerud (Kongelig Norsk Seilforening) Mannskap: Frank Nyborg (Kongelig Norsk Seilforening) Richard Lie (Kongelig Norsk Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-135
Lars Hvidsten
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fei Seilnummer: NOR 135
|
|
Jan Møller Nielsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fei Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FEI
Lars Hvidsten
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fei Seilnummer: NOR 135
|
|
Jan Møller Nielsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fei Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Lars Hvidsten (Bergens Seilforening) Mannskap: Jan Møller Nielsen (Bergens Seilforening) Ingvar Pilskog (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-50
John Urban Ringstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Elida Seilnummer: NOR 50
|
|
Urban Ringstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Elida Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ELIDA
John Urban Ringstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Elida Seilnummer: NOR 50
|
|
Urban Ringstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Elida Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: John Urban Ringstad (Bergens Seilforening) Mannskap: Urban Ringstad (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|
1 |
NOR-144
Bjørn Ole Raknes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Cyprina Seilnummer: NOR 144
|
|
Raymond Lund
Seilforening: Båtnavn: Cyprina Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CYPRINA
Bjørn Ole Raknes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Cyprina Seilnummer: NOR 144
|
|
Raymond Lund
Seilforening: Båtnavn: Cyprina Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Bjørn Ole Raknes (Bergens Seilforening) Mannskap: Raymond Lund () |
|
|
|
|
1 |
NOR-152
Olav H. Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Chimote Seilnummer: NOR 152
|
|
Håvard Dale
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Chimote Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
CHIMOTE
Olav H. Østervold
Seilforening: Austevoll Seilforening Båtnavn: Chimote Seilnummer: NOR 152
|
|
Håvard Dale
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Chimote Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Olav H. Østervold (Austevoll Seilforening) Mannskap: Håvard Dale (Askøy Seilforening) Hein Petersen (Libro) |
|
|
|
|
1 |
NOR-33
Elling L. Bjelland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ving Seilnummer: NOR 33
|
|
Unni Handal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ving Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
VING
Elling L. Bjelland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ving Seilnummer: NOR 33
|
|
Unni Handal
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ving Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
Skipper: Elling L. Bjelland (Bergens Seilforening) Mannskap: Unni Handal (Bergens Seilforening) |
|
|
|
|