Klasse: Europajolle |
NOR 728
Christoffer Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 728
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 723
Johannes Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 192970
Karl Emil Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 192970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karl Emil Haugen |
Askøy Seilforening |
NOR 7
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Tobias Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 192853
Peter Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 192853
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 189633
Andreas S. Larsen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 189633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas S. Larsen |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - A |
NOR 3614
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3722
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 3521
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3675
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3640
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 3708
Vilde Haugland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3708
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Haugland |
Ran Seilforening |
NOR 3445
Magnus Tangye
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Tangye |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Emilie Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3384
Inger Margrethe Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Margrethe Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3156
Åsmund Storheim Thorbjørnsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Åsmund Storheim Thorbjørnsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3289
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3289
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
NOR 3403
Andrè Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrè Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Optimist - B |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3661
Celia Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celia Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3462
Tobias T. Kjerland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3462
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias T. Kjerland |
Bergens Seilforening |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3713
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3713
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 2931
Karoline Eirin Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 2931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Eirin Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3714
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Smith |
Ran Seilforening |
NOR 1
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Optimist - C |
NOR 2893
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 2893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 2991
Henrik Lunde
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 2991
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lunde |
Bergens Seilforening |
NOR 3029
Sofie Vevle Kristoffersen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3029
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Vevle Kristoffersen |
Bergens Seilforening |
USA 000
Arne Grønås
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: USA 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Grønås |
Bergens Seilforening |
NOR 00000
Sunniva Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 3534
Celine Lægreid
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Lægreid |
Bergens Seilforening |
NOR 2703
Lars Andre Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 2703
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vab |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: RS Feva |
NOR 4151
Ingrid Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 4151
|
|
Petrine Hopland
Seilforening: Seilnummer: NOR 4151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Wiik |
Askøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 196
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 195
Marte HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marte HENRIKSEN |
Ran Seilforening |
NOR 187
Thomas Nicolaysen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Nicolaysen |
Ran Seilforening |
NOR 163
David Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
David Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 88
Thor Erling Storheim Thorbjørnsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 88
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thor Erling Storheim Thorbjørnsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 169
Torbjørn Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torbjørn Smith |
Ran Seilforening |
NOR 199
Vilde Smievoll
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Smievoll |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |