Klasse: LYS - LYS <= 1.20 |
NOR 3051
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Ran 1 Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3051 NOR Rating: NOR 1,09
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:48:19 |
1:48:19 |
1:58:03 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:35:23 |
1:47:04 |
1:56:42 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:10:27 |
1:35:04 |
1:43:37 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ran 1
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Ran 1 Båttype: Comfort 30 Seilnummer: NOR 3051 NOR Rating: NOR 1,09
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:48:19 |
1:48:19 |
1:58:03 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:35:23 |
1:47:04 |
1:56:42 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:10:27 |
1:35:04 |
1:43:37 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfort 30 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
1,090 |
NOR 3522
erik kverum
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Den Andre Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 3522 NOR Rating: NOR 1,08
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:04:33 |
2:04:33 |
2:14:30 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:57:52 |
1:53:19 |
2:02:22 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:19:12 |
1:21:20 |
1:27:50 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Den Andre
erik kverum
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Den Andre Båttype: Fenix Seilnummer: NOR 3522 NOR Rating: NOR 1,08
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:04:33 |
2:04:33 |
2:14:30 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:57:52 |
1:53:19 |
2:02:22 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:19:12 |
1:21:20 |
1:27:50 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fenix |
erik kverum |
Hurum Seilforening |
1,080 |
NOR 6807
Daniel Ingebretsen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:42:35 |
1:42:35 |
2:00:01 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:20:37 |
1:38:02 |
1:54:41 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:38:06 |
1:17:29 |
1:30:39 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphromann
Daniel Ingebretsen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aphromann Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 6807 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:42:35 |
1:42:35 |
2:00:01 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:20:37 |
1:38:02 |
1:54:41 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:38:06 |
1:17:29 |
1:30:39 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphrodite 101 |
Daniel Ingebretsen |
Hurum Seilforening |
1,170 |
NOR 14720
Espen Pettersen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Anne Lise Båttype: Dufour 325 Seilnummer: NOR 14720 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:57:50 |
1:57:50 |
2:13:09 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:43:15 |
1:45:25 |
1:59:07 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:17:35 |
1:34:20 |
1:46:35 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anne Lise
Espen Pettersen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Anne Lise Båttype: Dufour 325 Seilnummer: NOR 14720 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:57:50 |
1:57:50 |
2:13:09 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:43:15 |
1:45:25 |
1:59:07 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:17:35 |
1:34:20 |
1:46:35 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 325 |
Espen Pettersen |
Drammens Seilforening |
1,130 |
NOR 12392
Per Olav Barhaughøgda
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Amélie II Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:10:17 |
2:10:17 |
2:32:25 |
|
11 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:54:53 |
1:44:36 |
2:02:22 |
|
7 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:15:41 |
1:20:48 |
1:34:32 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amélie II
Per Olav Barhaughøgda
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Amélie II Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:10:17 |
2:10:17 |
2:32:25 |
|
11 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:54:53 |
1:44:36 |
2:02:22 |
|
7 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:15:41 |
1:20:48 |
1:34:32 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Per Olav Barhaughøgda |
Færder Seilforening |
1,170 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:59:08 |
1:59:08 |
2:15:48 |
|
8 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:50:51 |
1:51:43 |
2:07:21 |
|
9 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:13:08 |
1:22:17 |
1:33:48 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:59:08 |
1:59:08 |
2:15:48 |
|
8 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:50:51 |
1:51:43 |
2:07:21 |
|
9 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:13:08 |
1:22:17 |
1:33:48 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
1,140 |
NOR 237
Leif Evensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Liffe Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 237 NOR Rating: NOR 1,11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:54:46 |
1:54:46 |
2:07:23 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:48:29 |
1:53:43 |
2:06:13 |
|
8 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:22:23 |
1:33:54 |
1:44:13 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liffe
Leif Evensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Liffe Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 237 NOR Rating: NOR 1,11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:54:46 |
1:54:46 |
2:07:23 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:48:29 |
1:53:43 |
2:06:13 |
|
8 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:22:23 |
1:33:54 |
1:44:13 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Leif Evensen |
Drøbaksund Seilforening |
1,110 |
NOR 10623
Kristian Martens
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Xyntia Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 10623 NOR Rating: NOR 1.14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xyntia
Kristian Martens
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Xyntia Båttype: Bavaria 32 AC Seilnummer: NOR 10623 NOR Rating: NOR 1.14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 32 AC |
Kristian Martens |
Hurum Seilforening |
1,140 |
NOR 7027
Endre Nordbø
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Thalina Båttype: Constrast 36 Seilnummer: NOR 7027 NOR Rating: NOR 1.16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:58:26 |
1:58:26 |
2:17:22 |
|
9 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:48:22 |
1:49:56 |
2:07:31 |
|
10 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:26:38 |
1:38:16 |
1:53:59 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thalina
Endre Nordbø
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Thalina Båttype: Constrast 36 Seilnummer: NOR 7027 NOR Rating: NOR 1.16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:58:26 |
1:58:26 |
2:17:22 |
|
9 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:48:22 |
1:49:56 |
2:07:31 |
|
10 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:26:38 |
1:38:16 |
1:53:59 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Constrast 36 |
Endre Nordbø |
Hurum Seilforening |
1,160 |
NOR 7626
Thomas Sund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 7626 NOR Rating: NOR 1.17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:46:15 |
1:46:15 |
2:04:18 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:28:16 |
1:42:01 |
1:59:21 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:07:46 |
1:39:30 |
1:56:24 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skumpa
Thomas Sund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Skumpa Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 7626 NOR Rating: NOR 1.17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:46:15 |
1:46:15 |
2:04:18 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:28:16 |
1:42:01 |
1:59:21 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:07:46 |
1:39:30 |
1:56:24 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 34 |
Thomas Sund |
Hurum Seilforening |
1,170 |
NOR 5011
Arne Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aiolis Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 5011 NOR Rating: NOR 1.14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:01:40 |
2:01:40 |
2:18:42 |
|
10 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:54:57 |
1:53:17 |
2:09:08 |
|
11 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:12:40 |
1:17:43 |
1:28:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aiolis
Arne Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Aiolis Båttype: Comfortina 32 Seilnummer: NOR 5011 NOR Rating: NOR 1.14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:01:40 |
2:01:40 |
2:18:42 |
|
10 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:54:57 |
1:53:17 |
2:09:08 |
|
11 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:12:40 |
1:17:43 |
1:28:35 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Comfortina 32 |
Arne Bratlie |
Hurum Seilforening |
1,140 |
NOR 10301
Egil Andersen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Slør Båttype: Hanse 311 Seilnummer: NOR 10301 NOR Rating: NOR 1.15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:50:49 |
1:50:49 |
2:07:26 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:31:14 |
1:40:25 |
1:55:28 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:02:41 |
1:31:27 |
1:45:10 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Slør
Egil Andersen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Slør Båttype: Hanse 311 Seilnummer: NOR 10301 NOR Rating: NOR 1.15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:50:49 |
1:50:49 |
2:07:26 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:31:14 |
1:40:25 |
1:55:28 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:02:41 |
1:31:27 |
1:45:10 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 311 |
Egil Andersen |
Hurum Seilforening |
1,150 |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: LYS - LYS >= 1.21 |
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:44:01 |
1:34:01 |
2:13:30 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:06:03 |
1:22:02 |
1:56:29 |
|
8 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:54:03 |
0:48:00 |
1:08:09 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flying Scotsman
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:44:01 |
1:34:01 |
2:13:30 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:06:03 |
1:22:02 |
1:56:29 |
|
8 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:54:03 |
0:48:00 |
1:08:09 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 45 |
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
1,420 |
NOR 12047
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:55:42 |
1:45:42 |
2:18:28 |
|
10 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:28:25 |
1:32:43 |
2:01:27 |
|
12 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:46:56 |
1:18:31 |
1:42:51 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baltazar II
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:55:42 |
1:45:42 |
2:18:28 |
|
10 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:28:25 |
1:32:43 |
2:01:27 |
|
12 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:46:56 |
1:18:31 |
1:42:51 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 400e |
Tom Bratlie |
Hurum Seilforening |
1,310 |
NOR 12440
Trygve Røste
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Lille My Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12440 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:47:09 |
1:37:09 |
2:15:02 |
|
8 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:08:08 |
1:20:59 |
1:52:34 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:56:45 |
0:48:37 |
1:07:34 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lille My
Trygve Røste
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Lille My Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12440 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:47:09 |
1:37:09 |
2:15:02 |
|
8 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:08:08 |
1:20:59 |
1:52:34 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:56:45 |
0:48:37 |
1:07:34 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 410 |
Trygve Røste |
Drammens Seilforening |
1,390 |
NOR 9511
Dag Trætten
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:55:03 |
1:45:03 |
2:15:30 |
|
9 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:23:29 |
1:28:26 |
1:54:04 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:34:18 |
1:10:49 |
1:31:21 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tussi
Dag Trætten
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:55:03 |
1:45:03 |
2:15:30 |
|
9 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:23:29 |
1:28:26 |
1:54:04 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:34:18 |
1:10:49 |
1:31:21 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 40 |
Dag Trætten |
Hurum Seilforening |
1,290 |
NOR 11560
Terje Roaas
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Next Christine Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11560 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:52:01 |
1:42:01 |
2:13:38 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:20:05 |
1:28:04 |
1:55:22 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:22:37 |
1:02:32 |
1:21:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Next Christine
Terje Roaas
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Next Christine Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11560 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:52:01 |
1:42:01 |
2:13:38 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:20:05 |
1:28:04 |
1:55:22 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:22:37 |
1:02:32 |
1:21:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Terje Roaas |
Hurum Seilforening |
1,310 |
NOR 12046
Hein Høyte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1.42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:42:05 |
1:32:05 |
2:10:45 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:09:33 |
1:27:28 |
2:04:12 |
|
13 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:04:32 |
0:54:59 |
1:18:04 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lex
Hein Høyte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1.42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:42:05 |
1:32:05 |
2:10:45 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:09:33 |
1:27:28 |
2:04:12 |
|
13 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:04:32 |
0:54:59 |
1:18:04 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-46 |
Hein Høyte |
Drøbaksund Seilforening |
1,420 |
SWE 9995
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: MUMM À MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:54:19 |
1:44:19 |
2:21:52 |
|
12 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:23:15 |
1:28:56 |
2:00:56 |
|
11 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:23:59 |
1:00:44 |
1:22:35 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MUMM À MIA
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: MUMM À MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:54:19 |
1:44:19 |
2:21:52 |
|
12 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:23:15 |
1:28:56 |
2:00:56 |
|
11 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:23:59 |
1:00:44 |
1:22:35 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MUMM 36 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
1,360 |
NOR 9660
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:57:21 |
1:47:21 |
2:13:06 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:27:14 |
1:29:53 |
1:51:27 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:36:18 |
1:09:04 |
1:25:38 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andante
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:57:21 |
1:47:21 |
2:13:06 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:27:14 |
1:29:53 |
1:51:27 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:36:18 |
1:09:04 |
1:25:38 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Terje Hall Torgersen |
Bundefjorden Seilforening |
1,240 |
NOR 13882
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: 333 Half Evil Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:56:01 |
1:46:01 |
2:11:27 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:30:39 |
1:34:38 |
1:57:20 |
|
10 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:01:24 |
1:30:45 |
1:52:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
333 Half Evil
Bjørn William Lindgren
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: 333 Half Evil Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13882 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:56:01 |
1:46:01 |
2:11:27 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:30:39 |
1:34:38 |
1:57:20 |
|
10 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:01:24 |
1:30:45 |
1:52:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault 31 |
Bjørn William Lindgren |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,240 |
NOR 10544
Ole Aabel
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Wildcard Båttype: JV44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:40:01 |
1:30:01 |
2:11:25 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 13:59:03 |
1:19:02 |
1:55:23 |
|
7 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:43:30 |
0:44:27 |
1:04:53 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wildcard
Ole Aabel
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Wildcard Båttype: JV44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:40:01 |
1:30:01 |
2:11:25 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 13:59:03 |
1:19:02 |
1:55:23 |
|
7 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:43:30 |
0:44:27 |
1:04:53 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JV44 |
Ole Aabel |
Drammens Seilforening |
1,460 |
NOR 14131
steinar jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene 2 Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 14131 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:03:01 |
1:53:01 |
2:21:16 |
|
11 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:36:30 |
1:33:29 |
1:56:51 |
|
9 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:05:35 |
1:29:05 |
1:51:21 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marialene 2
steinar jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Marialene 2 Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 14131 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:03:01 |
1:53:01 |
2:21:16 |
|
11 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:36:30 |
1:33:29 |
1:56:51 |
|
9 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:05:35 |
1:29:05 |
1:51:21 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
steinar jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
1,250 |
NOR 9099
Joakim Bruksås
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: First One Båttype: First 33,7 Seilnummer: NOR 9099 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:07:40 |
1:57:40 |
2:23:33 |
|
13 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:38:00 |
1:30:20 |
1:50:12 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:08:49 |
1:30:49 |
1:50:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First One
Joakim Bruksås
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: First One Båttype: First 33,7 Seilnummer: NOR 9099 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:07:40 |
1:57:40 |
2:23:33 |
|
13 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:38:00 |
1:30:20 |
1:50:12 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:08:49 |
1:30:49 |
1:50:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 33,7 |
Joakim Bruksås |
Hurum Seilforening |
1,220 |
NOR 8693
Tom Hovde
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Premier Cru Båttype: Carrera Spesial Seilnummer: NOR 8693 NOR Rating: NOR 1.25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:56:10 |
1:46:10 |
2:12:42 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:27:03 |
1:30:53 |
1:53:36 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:40:47 |
1:13:44 |
1:32:10 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Premier Cru
Tom Hovde
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Premier Cru Båttype: Carrera Spesial Seilnummer: NOR 8693 NOR Rating: NOR 1.25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:56:10 |
1:46:10 |
2:12:42 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:27:03 |
1:30:53 |
1:53:36 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:40:47 |
1:13:44 |
1:32:10 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carrera Spesial |
Tom Hovde |
Hurum Seilforening |
1,250 |
NOR 11800
Ole Johan Kvam
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: NoName Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1.32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:09:10 |
1:59:10 |
2:37:18 |
|
14 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:43:26 |
1:34:16 |
2:04:25 |
|
14 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:13:32 |
1:30:06 |
1:58:55 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NoName
Ole Johan Kvam
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: NoName Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1.32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:09:10 |
1:59:10 |
2:37:18 |
|
14 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:43:26 |
1:34:16 |
2:04:25 |
|
14 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:13:32 |
1:30:06 |
1:58:55 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 37 |
Ole Johan Kvam |
Drammens Seilforening |
1,320 |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: LYS - LYS Shorthanded |
NOR 10851
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10851 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:43:20 |
1:43:20 |
2:15:22 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:14:45 |
1:31:25 |
1:59:45 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:17:17 |
1:02:32 |
1:21:55 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10851 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:43:20 |
1:43:20 |
2:15:22 |
|
1 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:14:45 |
1:31:25 |
1:59:45 |
|
3 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:17:17 |
1:02:32 |
1:21:55 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 400 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,310 |
NOR 9
Andreas Enger
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Drømmen Båttype: X-41 OD Seilnummer: NOR 9 NOR Rating: NOR 1,43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:40:36 |
1:40:36 |
2:23:51 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:06:21 |
1:25:45 |
2:02:37 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:56:46 |
0:50:25 |
1:12:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Drømmen
Andreas Enger
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Drømmen Båttype: X-41 OD Seilnummer: NOR 9 NOR Rating: NOR 1,43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:40:36 |
1:40:36 |
2:23:51 |
|
4 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:06:21 |
1:25:45 |
2:02:37 |
|
4 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:56:46 |
0:50:25 |
1:12:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-41 OD |
Andreas Enger |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,430 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:53:48 |
1:53:48 |
2:25:39 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:41:20 |
1:47:32 |
2:17:38 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:09:34 |
1:28:14 |
1:52:56 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:53:48 |
1:53:48 |
2:25:39 |
|
5 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:41:20 |
1:47:32 |
2:17:38 |
|
6 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:09:34 |
1:28:14 |
1:52:56 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
1,280 |
NOR 13540
AASMUND DROLSUM
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:38:40 |
1:38:40 |
2:20:06 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:01:40 |
1:23:00 |
1:57:51 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:53:00 |
0:51:20 |
1:12:53 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magic
AASMUND DROLSUM
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:38:40 |
1:38:40 |
2:20:06 |
|
3 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:01:40 |
1:23:00 |
1:57:51 |
|
1 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 14:53:00 |
0:51:20 |
1:12:53 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
King 40 |
AASMUND DROLSUM |
Soon Seilforening |
1,420 |
NOR 12243
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
|
|
|
DNF |
8 |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Karoline Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
|
|
|
DNF |
8 |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Dag Skarsgård |
Asker Seilforening |
1,460 |
NOR 12540
Per Lund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Mahe Båttype: Dehler34SV Seilnummer: NOR 12540 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:48:35 |
1:48:35 |
2:17:54 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:22:07 |
1:33:32 |
1:58:47 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:38:28 |
1:16:21 |
1:36:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mahe
Per Lund
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Mahe Båttype: Dehler34SV Seilnummer: NOR 12540 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:48:35 |
1:48:35 |
2:17:54 |
|
2 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:22:07 |
1:33:32 |
1:58:47 |
|
2 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 15:38:28 |
1:16:21 |
1:36:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler34SV |
Per Lund |
Hurum Seilforening |
1,270 |
NOR 10526
Arve Bruun Olsen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Catzani Båttype: Elan 362 Seilnummer: NOR 10526 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:58:33 |
1:58:33 |
2:29:22 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:39:19 |
1:40:46 |
2:06:57 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:09:22 |
1:30:03 |
1:53:27 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Catzani
Arve Bruun Olsen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Catzani Båttype: Elan 362 Seilnummer: NOR 10526 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 12:58:33 |
1:58:33 |
2:29:22 |
|
6 |
Runde 1 - Runde 2 |
08.09.2012 14:39:19 |
1:40:46 |
2:06:57 |
|
5 |
Runde 2 - Mål |
08.09.2012 16:09:22 |
1:30:03 |
1:53:27 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 362 |
Arve Bruun Olsen |
Holmestrand Seilforening |
1,260 |
NOR 9963
Arne Valen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Meduza Båttype: Offshore 8 metre Seilnummer: NOR 9963 NOR Rating: NOR 0.97
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:53:00 |
2:53:00 |
2:53:00 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
|
|
|
DNF |
7 |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Meduza
Arne Valen
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Meduza Båttype: Offshore 8 metre Seilnummer: NOR 9963 NOR Rating: NOR 0.97
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
StraffStraff |
Klasseplassering |
Start - Runde 1 |
08.09.2012 13:53:00 |
2:53:00 |
2:53:00 |
|
7 |
Runde 1 - Runde 2 |
|
|
|
DNF |
7 |
Runde 2 - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Offshore 8 metre |
Arne Valen |
Hurum Seilforening |
0,970 |
Deltagere i klassen: 8 |