Klasse: Melges 24 |
NOR 732
Herman Horn-Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 732
|
|
Jan Frederik Dyvi
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 732
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Horn-Johannessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 408
Tomas Skålen
Seilforening: SSÅV Seilnummer: SWE 408
|
|
Fredrik Pettersson
Seilforening: Seilnummer: SWE 408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tomas Skålen |
SSÅV |
NOR 402
Carl-Erik Berentsen Kullmann
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 402
|
|
Eirik Sola Fischer
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carl-Erik Berentsen Kullmann |
Trondhjems Seilforening |
NOR 632
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 632
|
|
Eirik Stokke Naadland
Seilforening: Færder Seilforening Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 666
Fredrik Wenehult
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 666
|
|
Pablo Soldano
Seilforening: Seilnummer: SWE 666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Wenehult |
GKSS |
ITA 819
RICCARDO SIMONESCHI
Seilforening: YCI Seilnummer: ITA 819
|
|
Enrico Fonda
Seilforening: Seilnummer: ITA 819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
RICCARDO SIMONESCHI |
YCI |
NOR 279
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 279
|
|
Nils Jakob Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 279
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Nordenstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 366
Tim Berg Iversen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Eivind Hannestad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tim Berg Iversen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 697
Petter Haug Jenssen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 697
|
|
Sigve Kjelstrup
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Petter Haug Jenssen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 400
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 400
|
|
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Spone |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 249
Torgeir Solberg
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 249
|
|
Jens Kristian Hole
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torgeir Solberg |
Trondhjems Seilforening |
GER 690
Markus Scheel
Seilforening: SVH-SSCH Seilnummer: GER 690
|
|
Robin Günzel
Seilforening: Seilnummer: GER 690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Scheel |
SVH-SSCH |
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 799
|
|
Jørgen Altern Wathne
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Altern Wathne |
Haugesund Seilforening |
NOR 506
Maren Magda Krogstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 506
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 506
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maren Magda Krogstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 307
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 307
|
|
Erlend Åsebø
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Rune Wiksten |
Larvik Seilforening |
NOR 787
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 787
|
|
geir begby
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
DEN 823
Bo Boje
Seilforening: Hellerup Seilnummer: DEN 823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bo Boje |
Hellerup |
SWE 727
Patrik Mark
Seilforening: Långedrag Segelsällskap LSS Seilnummer: SWE 727
|
|
Jonas Winzell
Seilforening: Långedrag Segelsällskap Seilnummer: SWE 727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Patrik Mark |
Långedrag Segelsällskap LSS |
NOR 308
Jan Fredrik Bergstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 308
|
|
Karl Vilhelm Piene
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Fredrik Bergstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening: NTNUI Seilnummer: NOR 418
|
|
Knut Osen
Seilforening: Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Larsen |
NTNUI |
DEN 664
Ren? Bruun
Seilforening: Hellerup Yacht Club Seilnummer: DEN 664
|
|
Christian Iversen
Seilforening: Seilnummer: DEN 664
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ren? Bruun |
Hellerup Yacht Club |
GER 266
Jan Schmidt
Seilforening: FSC Flensburger Segel Club Seilnummer: GER 266
|
|
Stefan Schimkowski
Seilforening: Seilnummer: GER 266
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Schmidt |
FSC Flensburger Segel Club |
NOR 374
Karoline Palmer
Seilforening: NTNUI/Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Eline Snerlebakken
Seilforening: Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Palmer |
NTNUI/Trondhjems Seilforening |
NOR 338
Andre Tandrevold
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andre Tandrevold |
Stavanger Seilforening |
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 294
|
|
Rorbert Hirst
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Inge Hellesmark |
Seilforeningen 1928 |
NOR 837
Christoffer Sundby
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 837
|
|
Frode Bovim
Seilforening: Seilnummer: NOR 837
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer Sundby |
Soon Seilforening |
NOR 733
Stian Østlund
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian Østlund |
Trondhjems Seilforening |
NOR 724
Lasse Kjus Thomas Oksmo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 724
|
|
Lasse Kjus
Seilforening: Seilnummer: NOR 724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Kjus Thomas Oksmo |
Fredrikstad Seilforening |
SWE 554
Ola Sandahl
Seilforening: Stss Seilnummer: SWE 554
|
|
Ronny Carlsson
Seilforening: Stss Seilnummer: SWE 554
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Sandahl |
Stss |
DEN 612
Kris Houmann
Seilforening: Frederikshavn Seilnummer: DEN 612
|
|
Rasmus Damsgaard
Seilforening: Frederikshavn Seilnummer: DEN 612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kris Houmann |
Frederikshavn |
NOR 580
Terje Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 580
|
|
Carolina Toll
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terje Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 706
Pål Tønnesson
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Tønnesson |
Moss Seilforening |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Espen Stokkeland
Seilforening: Færder Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR 341
Nina Skalleberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 341
|
|
Erik Arthur
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nina Skalleberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
EST 826
Ants Haavel
Seilforening: Tallinn Kalev YC Seilnummer: EST 826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ants Haavel |
Tallinn Kalev YC |
NOR 478
Joar Styve
Seilforening: Nordhordland Seilforening Seilnummer: NOR 478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joar Styve |
Nordhordland Seilforening |
Deltagere i klassen: 37 |