1. juni - 2. juni 2013
Musto Cup
Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 30557
Stein Frich
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maximum
Seilnummer:
NOR 30557
Ingunn Blauenfeldt
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maximum
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maximum
Stein Frich
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maximum
Seilnummer:
NOR 30557
Ingunn Blauenfeldt
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Maximum
Seilnummer:
NOR 30557
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stein Frich
Bærum Seilforening
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30270
Randi Stray
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30270
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
nn
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30270
Randi Stray
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30270
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Kartveit
Stavanger Seilforening
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY'S
Seilnummer:
NOR 30090
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY'S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAY'S
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY'S
Seilnummer:
NOR 30090
LISE GEHRKEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
HAPPY DAY'S
Seilnummer:
NOR 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Bærum Seilforening
NOR 30660
Steffen -
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 30660
- -
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
-
Steffen -
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 30660
- -
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
-
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen -
Bærum Seilforening
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Asta Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Desibel
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Asta Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ellen Høegh
Bærum Seilforening
NOR 30847
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
q
Seilnummer:
NOR 30847
emiko walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
q
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
q
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
q
Seilnummer:
NOR 30847
emiko walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
q
Seilnummer:
NOR 30847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
harald walder
Bærum Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Paul Andreas Lundeby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Paul Andreas Lundeby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Angela M
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Angela M
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Angela M
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Angela M
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Angela M
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Sandvig
Bærum Seilforening
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala 3
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala 3
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Shabalala 3
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala 3
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shabalala 3
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
Bærum Seilforening
NOR 27556
Amalie Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Dag Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Surprise
Amalie Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Dag Henni
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Surprise
Seilnummer:
NOR 27556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Henni
Røyken Seilforening
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Måka
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
Bærum Seilforening
NOR 30260
Heidi Vihovde Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Frank
Seilnummer:
NOR 30260
Tine Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Frank
Seilnummer:
NOR 30260
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frank
Heidi Vihovde Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Frank
Seilnummer:
NOR 30260
Tine Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Frank
Seilnummer:
NOR 30260
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Heidi Vihovde Sandvig
Bærum Seilforening
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cachaca
Arild Figenschou
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
B?m Seilforening
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
------
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
------
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
------
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
------
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
------
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
Bærum Seilforening
NOR 30813
peder nergaard
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Komi kveld
Seilnummer:
NOR 30813
Herman Horn-johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Komi kveld
Seilnummer:
NOR 30813
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Komi kveld
peder nergaard
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Båtnavn:
Komi kveld
Seilnummer:
NOR 30813
Herman Horn-johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Komi kveld
Seilnummer:
NOR 30813
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
peder nergaard
Fredrikstad Seilforening
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Impetus 9
Seilnummer:
NOR 30069
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Impetus 9
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Impetus 9
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Impetus 9
Seilnummer:
NOR 30069
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Impetus 9
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
Bærum Seilforening
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Eirik Wold
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Shacole
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Eirik Wold
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Moen
Bærum Seilforening
NOR 30709
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
AZUR
Seilnummer:
NOR 30709
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
AZUR
Seilnummer:
NOR 30709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
AZUR
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
AZUR
Seilnummer:
NOR 30709
Espen Torgersen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
AZUR
Seilnummer:
NOR 30709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Janett Krefting
Bærum Seilforening
NOR 3049
Damian Borras
Seilforening:
Maritimo Mahon
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3049
Jeanette Jansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3049
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Damian Borras
Seilforening:
Maritimo Mahon
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3049
Jeanette Jansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3049
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Damian Borras
Maritimo Mahon
ESP 31097
Jordi Triay
Seilforening:
Maritimo Mahon
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31097
Maj Kristin Borgen Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31097
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jordi Triay
Seilforening:
Maritimo Mahon
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31097
Maj Kristin Borgen Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31097
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jordi Triay
Maritimo Mahon
Deltagere i klassen: 21
Last ned CSV fil