Klasse: Express - Ikke medlemmer |
NOR 344
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Merlin Seilnummer: NOR 344
|
|
Espen Hallan
Seilforening: Teamnavn: Team Merlin Seilnummer: NOR 344
|
|
|
Team Merlin |
Lars-Jakob Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
|
Team impuls |
Morten Aagaard |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1121
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Xdama Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
Team Xdama |
Trond Sverre Førde |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 186
|
|
|
|
Camilla Nore |
Asker Seilforening |
NOR 102
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 102
|
|
|
|
Kjell Arne Myrann |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 33
Margriet Boersma
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Plupp Seilnummer: NOR 33
|
|
|
Team Plupp |
Margriet Boersma |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 21
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 21
|
|
Magne Elvik
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 21
|
|
|
|
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 341
Thor Gunnar Andersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Northern Playground Seilnummer: NOR 341
|
|
Vidar Osa
Seilforening: Teamnavn: Northern Playground Seilnummer: NOR 341
|
|
|
Northern Playground |
Thor Gunnar Andersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 182
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 182
|
|
Morten Ring-Andersen
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 182
|
|
|
|
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 2
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Seilnummer: SWE 2
|
|
|
|
Erik Rønneberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 950
|
|
|
|
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 189
Stein Thoresen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 189
|
|
Ane Standal Thoresen
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 189
|
|
|
|
Stein Thoresen |
Bærum Seilforening |
SWE 35
Benjamin Hummitzsch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Seilnummer: SWE 35
|
|
|
|
Benjamin Hummitzsch |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Express - OS medlemmer |
NOR 655
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Halleluja gutta Seilnummer: NOR 655
|
|
Jan Petter Gamborg
Seilforening: Teamnavn: Halleluja gutta Seilnummer: NOR 655
|
|
|
Halleluja gutta |
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
JaJa |
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 83
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Sally Cinnamon Seilnummer: NOR 83
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Teamnavn: Team Sally Cinnamon Seilnummer: NOR 83
|
|
|
Team Sally Cinnamon |
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 151
erlend solfjeld kjelstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Asbjørg Seilnummer: NOR 151
|
|
|
Team Asbjørg |
erlend solfjeld kjelstad |
Oslo Seilforening |
NOR 134
Frode Gunnestad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: SPRØYT Seilnummer: NOR 134
|
|
Martin Lindeberg
Seilforening: Teamnavn: SPRØYT Seilnummer: NOR 134
|
|
|
SPRØYT |
Frode Gunnestad |
Oslo Seilforening |
NOR 154
Audun Noreng
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Lucky Duck Seilnummer: NOR 154
|
|
Per Kristian Østbråthen
Seilforening: Teamnavn: Team Lucky Duck Seilnummer: NOR 154
|
|
|
Team Lucky Duck |
Audun Noreng |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 95
Terje Karlsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 95
|
|
|
|
Terje Karlsen |
Oslo Seilforening |
NOR 714
Øivind-Tore Mylius
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Hurragjengen Seilnummer: NOR 714
|
|
Joakim Opsahl
Seilforening: Teamnavn: Hurragjengen Seilnummer: NOR 714
|
|
|
Hurragjengen |
Øivind-Tore Mylius |
Oslo Seilforening |
NOR 124
EIRIK MALTHE SØRENSSEN
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 124
|
|
|
|
EIRIK MALTHE SØRENSSEN |
Oslo Seilforening |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Oil Beef Hooked Seilnummer: NOR 952
|
|
Camilla Foss Hanssen
Seilforening: Teamnavn: Oil Beef Hooked Seilnummer: NOR 952
|
|
|
Oil Beef Hooked |
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
NOR 93
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Akva Seilnummer: NOR 93
|
|
Arne Engen
Seilforening: Teamnavn: Team Akva Seilnummer: NOR 93
|
|
|
Team Akva |
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
Marit Pettersen
Seilforening: Teamnavn: Team Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
|
Team Brisen |
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
NOR 413
Mathias Ruben Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Anita Hanjaab Seilnummer: NOR 413
|
|
Jan Fredrik Knudsen
Seilforening: Teamnavn: Anita Hanjaab Seilnummer: NOR 413
|
|
|
Anita Hanjaab |
Mathias Ruben Friis |
Oslo Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Fat Bastards Seilnummer: NOR 147
|
|
Marius Marents
Seilforening: Teamnavn: Fat Bastards Seilnummer: NOR 147
|
|
|
Fat Bastards |
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Hver Gang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Teamnavn: Hver Gang Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
Hver Gang |
Trygve Leergaard |
Oslo Seilforening |
NOR 121
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Xania |
Tor Egil Melgård |
Oslo Seilforening |
NOR 536
Stein Sørlie
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Team Carron Seilnummer: NOR 536
|
|
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Teamnavn: Team Carron Seilnummer: NOR 536
|
|
|
Team Carron |
Stein Sørlie |
Oslo Seilforening |
NOR 196
EGIL NAUSTVIK
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 196
|
|
Erik Sundheim
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 196
|
|
|
|
EGIL NAUSTVIK |
Oslo Seilforening |
NOR 176
Jo Stein Haugen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 176
|
|
Øyvind Thoner
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 176
|
|
|
|
Jo Stein Haugen |
Oslo Seilforening |
NOR 251
truls rognerud
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 251
|
|
Anne Haabeth Rygg
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 251
|
|
|
|
truls rognerud |
Oslo Seilforening |
NOR 157
Axel Bjørnulf
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 157
|
|
|
|
Axel Bjørnulf |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: NOR Rating - (LYS) - Ikke medlemmer |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 804
|
|
|
|
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 291
BJØRN O SISSENER
Seilforening: Oppeg? Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 291
|
|
Carolle Reitzer
Seilforening: Teamnavn: Seilnummer: NOR 291
|
|
|
|
BJØRN O SISSENER |
Oppeg? Seilforening |
NOR 279
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Nils Nordenstrøm Seilnummer: NOR 279
|
|
|
Nils Nordenstrøm |
Nils Nordenstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 478
Henrik Terjesen
Seilforening: Stavanger Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 478
|
|
|
|
Henrik Terjesen |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: NOR Rating - (LYS) - OS medlemmer |
NOR 147
Jon Holm
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 147
|
|
|
|
Jon Holm |
Oslo Seilforening |
NOR 82
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: DNF Race Team Seilnummer: NOR 82
|
|
Ole Martin Nodenes
Seilforening: Teamnavn: DNF Race Team Seilnummer: NOR 82
|
|
|
DNF Race Team |
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 52
Grete Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: team Lilleulv Seilnummer: NOR 52
|
|
Therese Bruun
Seilforening: Teamnavn: team Lilleulv Seilnummer: NOR 52
|
|
|
team Lilleulv |
Grete Valstad |
Oslo Seilforening |
NOR 5975
Gunder Valle
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Seilnummer: NOR 5975
|
|
|
|
Gunder Valle |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |