Klasse: Klassiske treseilere - Classic Yachts |
AUT 90
Christof Grabher
Seilforening: Yacht Club Hard Båtnavn: Sydia Båttype: Cruiser Yacht Seilnummer: AUT 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sydia
Christof Grabher
Seilforening: Yacht Club Hard Båtnavn: Sydia Båttype: Cruiser Yacht Seilnummer: AUT 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruiser Yacht |
13,00 |
Christof Grabher |
Yacht Club Hard |
NOR 63
Peter Ennals
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady Båttype: 12 meter Spissgatter Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lady
Peter Ennals
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lady Båttype: 12 meter Spissgatter Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12 meter Spissgatter |
14,65 |
Peter Ennals |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 50
Dag Ottar Vold
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Maribell Båttype: havskrysser Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maribell
Dag Ottar Vold
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Maribell Båttype: havskrysser Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
havskrysser |
16,02 |
Dag Ottar Vold |
Larvik Seilforening |
NOR G- 12
Hakon Honningsvag
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Tamara IX Båttype: 9m Seilnummer: NOR G- 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tamara IX
Hakon Honningsvag
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Tamara IX Båttype: 9m Seilnummer: NOR G- 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9m |
15,60 |
Hakon Honningsvag |
Vågsbygd Seilforening |
DEN 24
Jens Peter Burmester
Seilforening: Freundeskreis Klassische Yachten Båtnavn: ASTRAL Båttype: 38 kvm Spidsgatter Seilnummer: DEN 24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ASTRAL
Jens Peter Burmester
Seilforening: Freundeskreis Klassische Yachten Båtnavn: ASTRAL Båttype: 38 kvm Spidsgatter Seilnummer: DEN 24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
38 kvm Spidsgatter |
7,91 |
Jens Peter Burmester |
Freundeskreis Klassische Yachten |
NOR 39
Erling Storm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eileen II Båttype: gaffelrigget ketch Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eileen II
Erling Storm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eileen II Båttype: gaffelrigget ketch Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
gaffelrigget ketch |
28,00 |
Erling Storm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8
Terje Christiansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Isolde Båttype: 8mCR Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isolde
Terje Christiansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Isolde Båttype: 8mCR Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8mCR |
12,65 |
Terje Christiansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
N 11
Carl Håkon Svenning
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ILMEN Båttype: 9m Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ILMEN
Carl Håkon Svenning
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ILMEN Båttype: 9m Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9m |
15,40 |
Carl Håkon Svenning |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Trond Otto Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Storebror Båttype: Great Dragon Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Storebror
Trond Otto Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Storebror Båttype: Great Dragon Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Great Dragon |
10,70 |
Trond Otto Dahl |
Asker Seilforening |
NOR 51
Bengt Danielsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lydia Båttype: 8-meter Seilnummer: NOR 51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lydia
Bengt Danielsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lydia Båttype: 8-meter Seilnummer: NOR 51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8-meter |
13,70 |
Bengt Danielsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 31
Lasse Thorstensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Triton Båttype: 10m CR Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Triton
Lasse Thorstensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Triton Båttype: 10m CR Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10m CR |
15,00 |
Lasse Thorstensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5
Ole Stian Øslebye
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: PUS Båttype: 52m2 cruiser Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
PUS
Ole Stian Øslebye
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: PUS Båttype: 52m2 cruiser Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
52m2 cruiser |
11,60 |
Ole Stian Øslebye |
Vågsbygd Seilforening |
NOR 11
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15 Metre Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magda XIII
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magda XIII Båttype: 15 Metre Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
15 Metre |
23,00 |
Einar A Sissener |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 28
Lars Magnus Hesselberg
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Fenris Båttype: 8m Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fenris
Lars Magnus Hesselberg
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Fenris Båttype: 8m Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8m |
14,44 |
Lars Magnus Hesselberg |
Larvik Seilforening |
NOR 13
Erk Venemoe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Njord Båttype: 8m Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Njord
Erk Venemoe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Njord Båttype: 8m Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8m |
13,80 |
Erk Venemoe |
Kongelig Norsk Seilforening |
N 5
Johan Christian Falchenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rollo IV Båttype: 10 meter R Seilnummer: N 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rollo IV
Johan Christian Falchenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rollo IV Båttype: 10 meter R Seilnummer: N 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10 meter R |
17,78 |
Johan Christian Falchenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER 196
Lukas Marquardt
Seilforening: FKY, Flensburg Båtnavn: Buschemai Båttype: one ton S&S 36 Seilnummer: GER 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Buschemai
Lukas Marquardt
Seilforening: FKY, Flensburg Båtnavn: Buschemai Båttype: one ton S&S 36 Seilnummer: GER 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
one ton S&S 36 |
10,95 |
Lukas Marquardt |
FKY, Flensburg |
N 11
Eric Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vema III
Eric Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Vema III Båttype: 12mR Seilnummer: N 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
21,25 |
Eric Svenkerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER 68
Rainer Hinrichsen
Seilforening: Kieler Yacht Club Båtnavn: Hinnerk III Båttype: Cruiser 7 KR Seilnummer: GER 68
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hinnerk III
Rainer Hinrichsen
Seilforening: Kieler Yacht Club Båtnavn: Hinnerk III Båttype: Cruiser 7 KR Seilnummer: GER 68
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruiser 7 KR |
11,91 |
Rainer Hinrichsen |
Kieler Yacht Club |
GER 77
Christoph von Reibnitz
Seilforening: FKY/NRV Båtnavn: Peter von Seestermühe Båttype: Yawl Seilnummer: GER 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter von Seestermühe
Christoph von Reibnitz
Seilforening: FKY/NRV Båtnavn: Peter von Seestermühe Båttype: Yawl Seilnummer: GER 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yawl |
18,00 |
Christoph von Reibnitz |
FKY/NRV |
NOR 4
Gabriel Lund
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Jeløen Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeløen
Gabriel Lund
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Jeløen Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
spissgatter |
6,66 |
Gabriel Lund |
Moss Seilforening |
N 2
Christian Gude
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mosk II Båttype: 10 Meter S Seilnummer: N 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mosk II
Christian Gude
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mosk II Båttype: 10 Meter S Seilnummer: N 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10 Meter S |
6,80 |
Christian Gude |
Kongelig Norsk Seilforening |
USA 38
Ilse Voerman
Seilforening: None Båtnavn: Magic Båttype: 12mr Seilnummer: USA 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magic
Ilse Voerman
Seilforening: None Båtnavn: Magic Båttype: 12mr Seilnummer: USA 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mr |
18,75 |
Ilse Voerman |
None |
NOR 45
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Carmen IV Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carmen IV
Arild Andresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Carmen IV Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8mR |
13,06 |
Arild Andresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
SWE 64
Lars Neubauer
Seilforening: Berliner Yachtclub Båtnavn: Trione Båttype: 40er Skerry Cruiser Seilnummer: SWE 64
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trione
Lars Neubauer
Seilforening: Berliner Yachtclub Båtnavn: Trione Båttype: 40er Skerry Cruiser Seilnummer: SWE 64
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
40er Skerry Cruiser |
13,11 |
Lars Neubauer |
Berliner Yachtclub |
GER 468
Dr. Michael Schädlich
Seilforening: Kiel Yacht Club KYC Båtnavn: GERMANIA VI Båttype: Yawl Seilnummer: GER 468
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GERMANIA VI
Dr. Michael Schädlich
Seilforening: Kiel Yacht Club KYC Båtnavn: GERMANIA VI Båttype: Yawl Seilnummer: GER 468
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yawl |
22,23 |
Dr. Michael Schädlich |
Kiel Yacht Club KYC |
NED 454
Georg Fongers
Seilforening: VKSJ Båtnavn: Bries Båttype: Double ender Seilnummer: NED 454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bries
Georg Fongers
Seilforening: VKSJ Båtnavn: Bries Båttype: Double ender Seilnummer: NED 454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Double ender |
10,30 |
Georg Fongers |
VKSJ |
NOR E 22
Bjørn Bergshaven
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IF 3 Båttype: 10 m - Chr. Jensen Seilnummer: NOR E 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IF 3
Bjørn Bergshaven
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IF 3 Båttype: 10 m - Chr. Jensen Seilnummer: NOR E 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10 m - Chr. Jensen |
16,4 |
Bjørn Bergshaven |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 46
Sigbjørn Kvalvåg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: epoca Båttype: 52m2 Seilnummer: NOR 46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
epoca
Sigbjørn Kvalvåg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: epoca Båttype: 52m2 Seilnummer: NOR 46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
52m2 |
12,00 |
Sigbjørn Kvalvåg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 41
Patrick Bleskestad
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Christina Båttype: 8mCR Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christina
Patrick Bleskestad
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Christina Båttype: 8mCR Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8mCR |
13,87 |
Patrick Bleskestad |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
GER 5
Jochen Lührs
Seilforening: FKY / TO Båtnavn: Socorro Båttype: Cruising Ketch Seilnummer: GER 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Socorro
Jochen Lührs
Seilforening: FKY / TO Båtnavn: Socorro Båttype: Cruising Ketch Seilnummer: GER 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruising Ketch |
12,15 |
Jochen Lührs |
FKY / TO |
DEN 1
Patrick Howaldt
Seilforening: KDY Båtnavn: Thea Båttype: 12mR Seilnummer: DEN 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea
Patrick Howaldt
Seilforening: KDY Båtnavn: Thea Båttype: 12mR Seilnummer: DEN 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
19,80 |
Patrick Howaldt |
KDY |
USA 5
Martin Stihl
Seilforening: Flensburger Segelclub FSC Båtnavn: ANITRA Båttype: 12mR Seilnummer: USA 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ANITRA
Martin Stihl
Seilforening: Flensburger Segelclub FSC Båtnavn: ANITRA Båttype: 12mR Seilnummer: USA 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
21,31 |
Martin Stihl |
Flensburger Segelclub FSC |
GER CA
Joachim Muentzel
Seilforening: RORC/SVAOe/FKY Båtnavn: Penguin Café Båttype: Double Ender Yacht Colin Archer Seilnummer: GER CA
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Penguin Café
Joachim Muentzel
Seilforening: RORC/SVAOe/FKY Båtnavn: Penguin Café Båttype: Double Ender Yacht Colin Archer Seilnummer: GER CA
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Double Ender Yacht Colin Archer |
15,70 |
Joachim Muentzel |
RORC/SVAOe/FKY |
GER 222
Günter O. AHLERS
Seilforening: FSC - Flensburger Segel-Club Båtnavn: CIRCE Båttype: Hansa-Jolle Seilnummer: GER 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CIRCE
Günter O. AHLERS
Seilforening: FSC - Flensburger Segel-Club Båtnavn: CIRCE Båttype: Hansa-Jolle Seilnummer: GER 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hansa-Jolle |
5,85 |
Günter O. AHLERS |
FSC - Flensburger Segel-Club |
NOR 33
HMK Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sira Båttype: 8Mr Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sira
HMK Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sira Båttype: 8Mr Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8Mr |
14,70 |
HMK Harald V |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 381
Gustav Fredrik Huseby
Seilforening: Oslojolleklubben BUNDUS Båtnavn: Hura Båttype: Oslojolle Seilnummer: NOR 381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hura
Gustav Fredrik Huseby
Seilforening: Oslojolleklubben BUNDUS Båtnavn: Hura Båttype: Oslojolle Seilnummer: NOR 381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oslojolle |
4,75 |
Gustav Fredrik Huseby |
Oslojolleklubben BUNDUS |
SWE 3
Rikard Wissing
Seilforening: Malmö Segel Sällskap Båtnavn: Aaworyn Båttype: 10m R Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aaworyn
Rikard Wissing
Seilforening: Malmö Segel Sällskap Båtnavn: Aaworyn Båttype: 10m R Seilnummer: SWE 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10m R |
16,84 |
Rikard Wissing |
Malmö Segel Sällskap |
NOR 38
Magne Brekke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wanda Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wanda
Magne Brekke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Wanda Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8mR |
15,32 |
Magne Brekke |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER 201
Michael Dr. Kohlhoff
Seilforening: SVBg, KYC, SKWB Båtnavn: Nautilus Båttype: Cruiser Seilnummer: GER 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nautilus
Michael Dr. Kohlhoff
Seilforening: SVBg, KYC, SKWB Båtnavn: Nautilus Båttype: Cruiser Seilnummer: GER 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruiser |
12,78 |
Michael Dr. Kohlhoff |
SVBg, KYC, SKWB |
GER 56
Rouven Rademacher
Seilforening: Kieler Yacht Club Båtnavn: Fram II Båttype: int. 5.5 Seilnummer: GER 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fram II
Rouven Rademacher
Seilforening: Kieler Yacht Club Båtnavn: Fram II Båttype: int. 5.5 Seilnummer: GER 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
int. 5.5 |
9,75 |
Rouven Rademacher |
Kieler Yacht Club |
NOR 9204
Henning Aall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sirius of Art Båttype: one off, sloop Seilnummer: NOR 9204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sirius of Art
Henning Aall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sirius of Art Båttype: one off, sloop Seilnummer: NOR 9204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
one off, sloop |
18,84 |
Henning Aall |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 201
Leif Caspersson
Seilforening: Stenungsunds segelsällskap Båtnavn: Finikette Båttype: 22 kvm skargardsskryssare Seilnummer: SWE 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finikette
Leif Caspersson
Seilforening: Stenungsunds segelsällskap Båtnavn: Finikette Båttype: 22 kvm skargardsskryssare Seilnummer: SWE 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
22 kvm skargardsskryssare |
11,76 |
Leif Caspersson |
Stenungsunds segelsällskap |
GER 107
Volker Meyer
Seilforening: Freundeskreis klass.Yacht Båtnavn: Chriola Båttype: Cruiser Seilnummer: GER 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Chriola
Volker Meyer
Seilforening: Freundeskreis klass.Yacht Båtnavn: Chriola Båttype: Cruiser Seilnummer: GER 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cruiser |
11,95 |
Volker Meyer |
Freundeskreis klass.Yacht |
NOR 264
Finn Spone
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Reka X Båttype: Dragon Seilnummer: NOR 264
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reka X
Finn Spone
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Reka X Båttype: Dragon Seilnummer: NOR 264
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dragon |
8,90 |
Finn Spone |
Soon Seilforening |
N 29
Geir Johansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Erna Helena Båttype: 10 m Seilnummer: N 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erna Helena
Geir Johansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Erna Helena Båttype: 10 m Seilnummer: N 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10 m |
14,98 |
Geir Johansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
RUS 625
Smirnov Valery
Seilforening: Sankt-Petersburg River Yacht Club Båtnavn: VARIAG Båttype: Classic Yacht Seilnummer: RUS 625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
VARIAG
Smirnov Valery
Seilforening: Sankt-Petersburg River Yacht Club Båtnavn: VARIAG Båttype: Classic Yacht Seilnummer: RUS 625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Classic Yacht |
12,45 |
Smirnov Valery |
Sankt-Petersburg River Yacht Club |
GER 543
Arend Noack
Seilforening: Verein Wassersport Vegesack Båtnavn: Tamo Båttype: one off cruiser Seilnummer: GER 543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tamo
Arend Noack
Seilforening: Verein Wassersport Vegesack Båtnavn: Tamo Båttype: one off cruiser Seilnummer: GER 543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
one off cruiser |
11,20 |
Arend Noack |
Verein Wassersport Vegesack |
NOR 105
Geir Magnussen
Seilforening: Ingen Båtnavn: Snipe IV Båttype: Int. 10.5m Cruiser/Racer Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Snipe IV
Geir Magnussen
Seilforening: Ingen Båtnavn: Snipe IV Båttype: Int. 10.5m Cruiser/Racer Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Int. 10.5m Cruiser/Racer |
16,15 |
Geir Magnussen |
Ingen |
SWE 22
Ola Carlson
Seilforening: SS Kaparen Båtnavn: Hera Båttype: Ö 8 Seilnummer: SWE 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hera
Ola Carlson
Seilforening: SS Kaparen Båtnavn: Hera Båttype: Ö 8 Seilnummer: SWE 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ö 8 |
11,15 |
Ola Carlson |
SS Kaparen |
NOR U 23
Aslaug Mariolijn van Nes
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Glæden Båttype: 30 m2 krysser Seilnummer: NOR U 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Glæden
Aslaug Mariolijn van Nes
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Glæden Båttype: 30 m2 krysser Seilnummer: NOR U 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
30 m2 krysser |
9,54 |
Aslaug Mariolijn van Nes |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 78
Henrik Brun
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Stamina Båttype: 6meter Seilnummer: NOR 78
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stamina
Henrik Brun
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Stamina Båttype: 6meter Seilnummer: NOR 78
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
6meter |
11,00 |
Henrik Brun |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 2
Stein Victor/Lars Svendsen/Tingstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le Cid Båttype: 12 m cR Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Le Cid
Stein Victor/Lars Svendsen/Tingstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Le Cid Båttype: 12 m cR Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12 m cR |
18,40 |
Stein Victor/Lars Svendsen/Tingstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
FIN 462
Gustav Öller
Seilforening: Helsingfors Segelsällskap, HSS Båtnavn: Kersti Båttype: Yawl Seilnummer: FIN 462
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kersti
Gustav Öller
Seilforening: Helsingfors Segelsällskap, HSS Båtnavn: Kersti Båttype: Yawl Seilnummer: FIN 462
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yawl |
11,00 |
Gustav Öller |
Helsingfors Segelsällskap, HSS |
DEN 4
Stig Ekblom
Seilforening: Dansk Forening for Ældre Lystfartøjer (DFÆL) - Roskilde Sejlklub Båtnavn: CAN III Båttype: Nordisk Krydser Seilnummer: DEN 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CAN III
Stig Ekblom
Seilforening: Dansk Forening for Ældre Lystfartøjer (DFÆL) - Roskilde Sejlklub Båtnavn: CAN III Båttype: Nordisk Krydser Seilnummer: DEN 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nordisk Krydser |
10,70 |
Stig Ekblom |
Dansk Forening for Ældre Lystfartøjer (DFÆL) - Roskilde Sejlklub |
FIN 10009
Davide Lamparelli
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Alhena Båttype: L28 Seilnummer: FIN 10009
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alhena
Davide Lamparelli
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Alhena Båttype: L28 Seilnummer: FIN 10009
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
L28 |
8,34 |
Davide Lamparelli |
Stord Seilforening |
NOR
lars ingeberg
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: NORNA II Båttype: 6mR Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NORNA II
lars ingeberg
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: NORNA II Båttype: 6mR Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
6mR |
11,30 |
lars ingeberg |
Grimstad Seilforening |
GER
Martin Dassler
Seilforening: NRV Båtnavn: Orm Båttype: BB 17 Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Orm
Martin Dassler
Seilforening: NRV Båtnavn: Orm Båttype: BB 17 Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BB 17 |
7,30 |
Martin Dassler |
NRV |
NOR 20
HARALD SÆVOLD
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Thalia Båttype: 50 kvm krysser Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thalia
HARALD SÆVOLD
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Thalia Båttype: 50 kvm krysser Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
50 kvm krysser |
9,97 |
HARALD SÆVOLD |
Hurum Seilforening |
GER
Kai Witt
Seilforening: FKY Båtnavn: Hol Fast Båttype: Spitzgatter Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hol Fast
Kai Witt
Seilforening: FKY Båtnavn: Hol Fast Båttype: Spitzgatter Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Spitzgatter |
6,00 |
Kai Witt |
FKY |
GER 28
kai wohlenberg
Seilforening: WVG Båtnavn: Chaje II Båttype: 5.5m Seilnummer: GER 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Chaje II
kai wohlenberg
Seilforening: WVG Båtnavn: Chaje II Båttype: 5.5m Seilnummer: GER 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
5.5m |
9,58 |
kai wohlenberg |
WVG |
SWE 110
peter szamer
Seilforening: SSVÄ Båtnavn: Gillan Båttype: kustkryssare Seilnummer: SWE 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gillan
peter szamer
Seilforening: SSVÄ Båtnavn: Gillan Båttype: kustkryssare Seilnummer: SWE 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kustkryssare |
10,79 |
peter szamer |
SSVÄ |
NOR G 15
Børre Bergshaven
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Nanna Båttype: 9 meter Seilnummer: NOR G 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna
Børre Bergshaven
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Nanna Båttype: 9 meter Seilnummer: NOR G 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9 meter |
13,95 |
Børre Bergshaven |
Grimstad Seilforening |
GBR 2
Pelham Olive
Seilforening: Royal Thames Yacht Club Båtnavn: Kelpie Båttype: Gaff Cutter Seilnummer: GBR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kelpie
Pelham Olive
Seilforening: Royal Thames Yacht Club Båtnavn: Kelpie Båttype: Gaff Cutter Seilnummer: GBR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gaff Cutter |
17.52m |
Pelham Olive |
Royal Thames Yacht Club |
SWE 12
Conny Wallin
Seilforening: Malmö Segelsällskap Båtnavn: Zefyr Båttype: 10 Mr Seilnummer: SWE 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Zefyr
Conny Wallin
Seilforening: Malmö Segelsällskap Båtnavn: Zefyr Båttype: 10 Mr Seilnummer: SWE 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10 Mr |
17,00 |
Conny Wallin |
Malmö Segelsällskap |
GER G6-1
Hans-Roland Heller
Seilforening: Segelverein Wedel-Schulau Båtnavn: Ariel Båttype: 6 KR Cruiser Seilnummer: GER G6-1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ariel
Hans-Roland Heller
Seilforening: Segelverein Wedel-Schulau Båtnavn: Ariel Båttype: 6 KR Cruiser Seilnummer: GER G6-1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
6 KR Cruiser |
9,62 |
Hans-Roland Heller |
Segelverein Wedel-Schulau |
NOR 33
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sira Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sira
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sira Båttype: 8mR Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
8mR |
14,64 |
Kjell Arne Myrann |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER NK 49
Günter Wolber
Seilforening: SVUH Berlin, FKY Båtnavn: RAPSODI Båttype: Nordischer Kreuzer Seilnummer: GER NK 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RAPSODI
Günter Wolber
Seilforening: SVUH Berlin, FKY Båtnavn: RAPSODI Båttype: Nordischer Kreuzer Seilnummer: GER NK 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nordischer Kreuzer |
10,33 |
Günter Wolber |
SVUH Berlin, FKY |
GBR 2
Pelham Olive
Seilforening: Royal Thames YC Båtnavn: Kelpie Båttype: Solent 38 Gaff Cutter Seilnummer: GBR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kelpie
Pelham Olive
Seilforening: Royal Thames YC Båtnavn: Kelpie Båttype: Solent 38 Gaff Cutter Seilnummer: GBR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Solent 38 Gaff Cutter |
17,5 |
Pelham Olive |
Royal Thames YC |
GER 1212
Fritz Rietz
Seilforening: FKY Båtnavn: Windsbraut Båttype: 30er Schaerenkreuzer Seilnummer: GER 1212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Windsbraut
Fritz Rietz
Seilforening: FKY Båtnavn: Windsbraut Båttype: 30er Schaerenkreuzer Seilnummer: GER 1212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
30er Schaerenkreuzer |
11,72 |
Fritz Rietz |
FKY |
NOR 13
Ole Engen
Seilforening: Viksfjord Båtnavn: Mimosa Båttype: 40 kvm spissgatter Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mimosa
Ole Engen
Seilforening: Viksfjord Båtnavn: Mimosa Båttype: 40 kvm spissgatter Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
40 kvm spissgatter |
10,45 |
Ole Engen |
Viksfjord |
GER 179
Tom Meyer
Seilforening: FKY Båtnavn: Harmattan Båttype: Yawl Seilnummer: GER 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harmattan
Tom Meyer
Seilforening: FKY Båtnavn: Harmattan Båttype: Yawl Seilnummer: GER 179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yawl |
17,40 |
Tom Meyer |
FKY |
GER
Yngvar P Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Cintra Båttype: 12mR Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cintra
Yngvar P Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Cintra Båttype: 12mR Seilnummer: GER
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
18,82 |
Yngvar P Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER 147
Frithjof Kublik
Seilforening: None Båtnavn: Stepenitz Båttype: Vanguard 950 Seilnummer: GER 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stepenitz
Frithjof Kublik
Seilforening: None Båtnavn: Stepenitz Båttype: Vanguard 950 Seilnummer: GER 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vanguard 950 |
9,50 |
Frithjof Kublik |
None |
GER 94
Jojakim Balzer
Seilforening: BYC Berliner Yachtclub Båtnavn: STINE Båttype: Sverd Kjøl Cruiser (Kielschwertkreuzer) Seilnummer: GER 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
STINE
Jojakim Balzer
Seilforening: BYC Berliner Yachtclub Båtnavn: STINE Båttype: Sverd Kjøl Cruiser (Kielschwertkreuzer) Seilnummer: GER 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverd Kjøl Cruiser (Kielschwertkreuzer) |
8,25 |
Jojakim Balzer |
BYC Berliner Yachtclub |
Deltagere i klassen: 75 |
Klasse: Klassiske treseilere - Classic Motor Yachts |
NOR 0
John Arne Johansen
Seilforening: Båtnavn: Barnegat Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Barnegat
John Arne Johansen
Seilforening: Båtnavn: Barnegat Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
|
John Arne Johansen |
|
NOR 0
Magnus Habbestad
Seilforening: Båtnavn: Serenad Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Serenad
Magnus Habbestad
Seilforening: Båtnavn: Serenad Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
|
Magnus Habbestad |
|
NOR 0
Torbjørn Lensebakken
Seilforening: Båtnavn: Betty Ann Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Betty Ann
Torbjørn Lensebakken
Seilforening: Båtnavn: Betty Ann Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
|
Torbjørn Lensebakken |
|
NOR 0
Sigurd Kolderup
Seilforening: Båtnavn: Cleopatra Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cleopatra
Sigurd Kolderup
Seilforening: Båtnavn: Cleopatra Båttype: Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
|
Sigurd Kolderup |
|
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Klassiske treseilere - Classic Yachts entered 1914 |
NOR 3
Lasse Lund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Tarpon II Båttype: 10mR Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarpon II
Lasse Lund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Båtnavn: Tarpon II Båttype: 10mR Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
10mR |
15,85 |
Lasse Lund |
Sandefjord Seilforening |
NOR 4
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magda VIII Båttype: 12mR Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magda VIII
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Magda VIII Båttype: 12mR Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
21,00 |
Einar A Sissener |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9
Odd Syse
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pandora Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pandora
Odd Syse
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pandora Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9mR |
13,99 |
Odd Syse |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 8
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Erna Signe Båttype: 12mR Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erna Signe
Einar A Sissener
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Erna Signe Båttype: 12mR Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12mR |
21,00 |
Einar A Sissener |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 31
Braathen Jørgen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: S/Y STORM Båttype: 13M Spissgatter Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
S/Y STORM
Braathen Jørgen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: S/Y STORM Båttype: 13M Spissgatter Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
13M Spissgatter |
15,26 |
Braathen Jørgen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2
Gustav Martinsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Flirt IV Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Flirt IV
Gustav Martinsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Flirt IV Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9mR |
14,56 |
Gustav Martinsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Mikkelai Unger Downing
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Suzanne Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Suzanne
Mikkelai Unger Downing
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Suzanne Båttype: 9mR Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
9mR |
14,40 |
Mikkelai Unger Downing |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR E 15
Kjell Normann Andersen
Seilforening: Båtnavn: Raak Båttype: 12m Double Ender Seilnummer: NOR E 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Raak
Kjell Normann Andersen
Seilforening: Båtnavn: Raak Båttype: 12m Double Ender Seilnummer: NOR E 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
12m Double Ender |
16,5 |
Kjell Normann Andersen |
|
NOR K21
Kyrre Aamdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martha 2 Båttype: 7mR Seilnummer: NOR K21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martha 2
Kyrre Aamdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martha 2 Båttype: 7mR Seilnummer: NOR K21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
7mR |
12,15 |
Kyrre Aamdal |
Kongelig Norsk Seilforening |
GER 1
Günter Schomburg
Seilforening: FKY Båtnavn: Star III Båttype: 7mR Seilnummer: GER 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Star III
Günter Schomburg
Seilforening: FKY Båtnavn: Star III Båttype: 7mR Seilnummer: GER 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
7mR |
12,36 |
Günter Schomburg |
FKY |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Skøyter - -double enders |
NOR 50
Einar Otterbeck
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Marita Båttype: 1902 Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marita
Einar Otterbeck
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Marita Båttype: 1902 Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
1902 |
7,88 |
Einar Otterbeck |
Bundefjorden Seilforening |
NOR RS 1
Knut von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Colin Archer Båttype: Redningsskøyte Seilnummer: NOR RS 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Colin Archer
Knut von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Colin Archer Båttype: Redningsskøyte Seilnummer: NOR RS 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Redningsskøyte |
12 |
Knut von Trepka |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 498
Jørn Steingrim Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Taralden
Jørn Steingrim Andersen
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Taralden Båttype: spissgatter Seilnummer: NOR 498
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
spissgatter |
9,70 |
Jørn Steingrim Andersen |
Soon Seilforening |
N K 61
Anstein Spone
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Annemor Båttype: Losskøyte Seilnummer: N K 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Annemor
Anstein Spone
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Annemor Båttype: Losskøyte Seilnummer: N K 61
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Losskøyte |
8,80 |
Anstein Spone |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Tur & Hav - Classic Yachts (i.e. RORC/GRP/Wood classics etc) |
NOR 1
Jan Hystad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Nora Båttype: One off Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora
Jan Hystad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Nora Båttype: One off Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
One off |
13,40 |
Jan Hystad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8090
Birger Kullmann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Touch Wood (Piano) Båttype: K46 IMS One Off Seilnummer: NOR 8090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Touch Wood (Piano)
Birger Kullmann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Touch Wood (Piano) Båttype: K46 IMS One Off Seilnummer: NOR 8090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
K46 IMS One Off |
14,00 |
Birger Kullmann |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14587
Morten Lindvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Day Dream Båttype: One Off Seilnummer: NOR 14587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Day Dream
Morten Lindvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Day Dream Båttype: One Off Seilnummer: NOR 14587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
One Off |
7,50 |
Morten Lindvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR KRS 362
Georg Fredrik Denneche
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Cory Båttype: Yawl Seilnummer: NOR KRS 362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cory
Georg Fredrik Denneche
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Cory Båttype: Yawl Seilnummer: NOR KRS 362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yawl |
14,5 |
Georg Fredrik Denneche |
Tønsberg Seilforening |
NOR 8824
Tonnes Ingebrigtsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kamome Båttype: Little Harbor 40 Seilnummer: NOR 8824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kamome
Tonnes Ingebrigtsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kamome Båttype: Little Harbor 40 Seilnummer: NOR 8824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Little Harbor 40 |
12,00 |
Tonnes Ingebrigtsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR
Henriette Salvesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ann-Caroline III Båttype: Camper&Nicholson one off design Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ann-Caroline III
Henriette Salvesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Ann-Caroline III Båttype: Camper&Nicholson one off design Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Camper&Nicholson one off design |
11,59 |
Henriette Salvesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |