Klasse: Laser (alle typer) - med overnatting og middag |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 161427
|
|
|
Laser Radial |
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 206358
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 206358
|
|
|
Laser Radial |
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 192970
Karl Emil Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 192970
|
|
|
Laser 4,7 |
Karl Emil Haugen |
Askøy Seilforening |
NOR 205715
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: 4.7 Seilnummer: NOR 205715
|
|
|
4.7 |
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 205719
Victoria Liseth
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 205719
|
|
|
Laser 4.7 |
Victoria Liseth |
Ran Seilforening |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 203907
|
|
|
Laser |
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Båttype: LaserRadial Seilnummer: NOR 183365
|
|
|
LaserRadial |
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 0000
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 0000
|
|
|
Laser 4,7 |
Steffen Bertelsen |
Ran Seilforening |
NOR 192740
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 192740
|
|
|
Laser |
Erling Tobias Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 205718
Marte HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 205718
|
|
|
Laser 4.7 |
Marte HENRIKSEN |
Ran Seilforening |
NOR 180677
Vegard S Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: Laser radial Seilnummer: NOR 180677
|
|
|
Laser radial |
Vegard S Larsen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 189633
Andreas S. Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 189633
|
|
|
Laser Radial |
Andreas S. Larsen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 1600000
Vilde Haugland
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 1600000
|
|
|
Laser 4.7 |
Vilde Haugland |
Ran Seilforening |
NOR 0000000
Kenneth Aarre
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 0000000
|
|
|
Laser 4.7 |
Kenneth Aarre |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Laser (alle typer) - uten overnatting og middag |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 205714
|
|
|
Laser 4.7 |
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: 4.7 Seilnummer: NOR 205720
|
|
|
4.7 |
Emilie Kathrin Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - med overnatting og middag |
NOR 3662
Lars Silseth
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3662
|
|
|
Optimist |
Lars Silseth |
Stavanger Seilforening |
NOR 3523
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3523
|
|
|
Optimist |
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3364
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3364
|
|
|
Optimist |
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3675
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3675
|
|
|
Optimist |
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3521
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3521
|
|
|
optimist |
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Winner Team 2010 Seilnummer: NOR 3663
|
|
|
Winner Team 2010 |
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3461
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3461
|
|
|
optimist |
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3577
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3577
|
|
|
optimist |
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Oprimist Seilnummer: NOR 3455
|
|
|
Oprimist |
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3442
Theodor Fredriksen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3442
|
|
|
Optimist |
Theodor Fredriksen |
Ran Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3692
|
|
|
Optimist |
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3138
Georg Thorbjørnsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3138
|
|
|
Optimist |
Georg Thorbjørnsen |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Optimist - uten overnatting og middag |
NOR 3722
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist A Seilnummer: NOR 3722
|
|
|
Optimist A |
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 3713
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3713
|
|
|
Optimist |
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 2982
Ina Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist B Seilnummer: NOR 2982
|
|
|
Optimist B |
Ina Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 2848
Alexander Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist B Seilnummer: NOR 2848
|
|
|
Optimist B |
Alexander Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3539
Markus Hersvik
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3539
|
|
|
optimist |
Markus Hersvik |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3615
|
|
|
Optimist |
Peder Smith |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |