Klasse: Laser 4.7 |
NOR 194135
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Boe |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 20176
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3652
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Christian Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 20176
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3555
Diane Sofie Ninauve Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Sofie Ninauve Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3693
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3805
amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 5005
Thomas Sander Olsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 5005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Sander Olsen |
Bundefjorden Seilforening |
DEN 8242
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 34
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3818
Maren Sofie Rafaelsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3818
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Sofie Rafaelsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3275
Celine Nygaard
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3275
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Nygaard |
Nesodden Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3561
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3561
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2810
Mille Christine Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mille Christine Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 15
Storm Baunstrup
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Storm Baunstrup |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 33
Sander Imbsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Imbsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 215
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 299
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 31
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 36
Max Ammerud
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Ammerud |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 152
Mina Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 180
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |