Klasse: Laser (alle typer) - med overnatting |
NOR 192970
Karl Emil Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 192970
|
|
|
Laser 4,7 |
Karl Emil Haugen |
Askøy Seilforening |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 161427
|
|
|
Laser Radial |
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 205714
|
|
|
Laser 4,7 |
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Marte HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 205718
|
|
|
Laser 4.7 |
Marte HENRIKSEN |
Ran Seilforening |
NOR 192740
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 192740
|
|
|
Laser |
Erling Tobias Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 1644
Vilde lysgaard
Seilforening: Haugesund Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 1644
|
|
|
Laser |
Vilde lysgaard |
Haugesund Seilforening |
NOR 180677
Vegard S Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 180677
|
|
|
Laser Radial |
Vegard S Larsen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 183365
|
|
|
Laser Radial |
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 204352
|
|
|
Laser Radial |
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 201111
Håvar Yndestad
Seilforening: ?esunds Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 201111
|
|
|
Laser Radial |
Håvar Yndestad |
?esunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Laser (alle typer) - uten overnatting |
NOR 205719
Victoria Liseth
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 205719
|
|
|
Laser 4.7 |
Victoria Liseth |
Ran Seilforening |
NOR 205715
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 205715
|
|
|
Laser 4,7 |
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 000000
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 000000
|
|
|
Laser |
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist |
NOR 3364
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Opti X Seilnummer: NOR 3364
|
|
|
Opti X |
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3577
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3577
|
|
|
optimist |
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3461
|
|
|
optimist |
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 2931
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 2931
|
|
|
optimist |
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3662
Lars Silseth
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Winner Seilnummer: NOR 3662
|
|
|
Winner |
Lars Silseth |
Stavanger Seilforening |
NOR 3658
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3658
|
|
|
Optimist |
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3640
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3640
|
|
|
Optimist |
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3445
Theodor Fredriksen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3445
|
|
|
Optimist |
Theodor Fredriksen |
Ran Seilforening |
NOR 3661
Celia Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist A Seilnummer: NOR 3661
|
|
|
Optimist A |
Celia Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 2982
Ina og Alexander Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist B Seilnummer: NOR 2982
|
|
|
Optimist B |
Ina og Alexander Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 1
Ingrid Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 1
|
|
|
Optimist |
Ingrid Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 3523
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3523
|
|
|
Optimist |
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3138
Georg Thorbjørnsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3138
|
|
|
Optimist |
Georg Thorbjørnsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3614
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3614
|
|
|
Optimist |
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Winner Team 2010 Seilnummer: NOR 3663
|
|
|
Winner Team 2010 |
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3615
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3615
|
|
|
Optimist |
Peder Smith |
Ran Seilforening |
NOR 3675
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Winner Seilnummer: NOR 3675
|
|
|
Winner |
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3562
johannes løchen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: optimist Seilnummer: NOR 3562
|
|
|
optimist |
johannes løchen |
Ran Seilforening |
NOR 3521
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3521
|
|
|
Optimist |
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 0000
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 0000
|
|
|
Optimist |
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 0000
|
|
|
Optimist |
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 0000
|
|
|
Optimist |
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3056
Ingvild Langum
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3056
|
|
|
Optimist |
Ingvild Langum |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |