Klasse: 11:Mod |
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
NOR 153
Jan Hammartsrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 153
|
|
Cato Hjelm
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Hammartsrøm |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 318
Leif Kristian Weum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 318
|
|
Mikkel Storm Weum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 318
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leif Kristian Weum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 123
Hans Kristian Knudsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Kristian Knudsen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 151
Grete Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grete Valstad |
Oslo Seilforening |
NOR 157
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Pål Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Daas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Sabine Ameln
Seilforening: Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Pål Andreassen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Andreassen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 167
Håkon Syversen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Syversen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 117
Ingar Kanestrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Inge Naas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingar Kanestrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 117
Ingar Kanestrøm
Seilforening: Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingar Kanestrøm |
|
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Drake |
NOR 271
Tor Møinichen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tor Møinichen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 291
BJØRN O SISSENER
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BJØRN O SISSENER |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 280
John Platou
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Platou |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 281
Steinar Basberg
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 281
|
|
Jan Enok Arnesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 281
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Basberg |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 293
Jørgen Paulsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 293
|
|
Knut Jacob Lund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Paulsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 295
Christian Nygaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 295
|
|
Harald Bull
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 295
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Nygaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 294
Pål Gabrielsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 294
|
|
Kristian Gabrielsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Gabrielsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 284
Pål Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 284
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211
Jan Weyergang
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 211
|
|
Jens Evensen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Weyergang |
Oslo Seilforening |
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 278
|
|
Henrik Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 278
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Stang Heffermehl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 263
Peter Marstrander
Seilforening: Christiania Seilforening Seilnummer: NOR 263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Marstrander |
Christiania Seilforening |
NOR 286
Peder Anker
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 286
|
|
Henrik S. Huitfeldt
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 286
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Anker |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Express |
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Aagaard |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 1080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 950
Morten Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 950
|
|
Arnold Teeuwen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2013
ØYSTEIN FUGLESANG
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 2013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ØYSTEIN FUGLESANG |
Soon Seilforening |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
NOR 755
Erik Holter
Seilforening: Færder Seilforening Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Holter |
Færder Seilforening |
NOR 413
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Friis |
Oslo Seilforening |
NOR 430
Finn Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 1121
Trond Sverre Førde
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Sverre Førde |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Karlsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 164
Siri Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siri Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
NOR 536
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 536
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Mosvold Larsen |
Oslo Seilforening |
NOR 341
Thor Andersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thor Andersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 997
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 997
|
|
Sten Berquist
Seilforening: GKSS Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjell Arne Myrann |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 112
Ralph Wikstrøm
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ralph Wikstrøm |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 154
Audun Noreng
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Noreng |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1150
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1150
|
|
Marius Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 608
Trym Christensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 608
|
|
Nicolas Holøien
Seilforening: Seilnummer: NOR 608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trym Christensen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 259
Erlend Solfjeld Kjelstad
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Solfjeld Kjelstad |
Oslo Seilforening |
NOR 936
Bjørn W. Johansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 936
|
|
Pål Harstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn W. Johansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1058
Magnus Hedemark
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1058
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Hedemark |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |
Klasse: H-båt |
NOR 82
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 82
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 131
Simen Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 131
|
|
Fredrik Holtan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 139
Espen Berg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Berg |
Sandefjord Seilforening |
NOR 132
Øystein Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Bøe |
Sandefjord Seilforening |
NOR 142
Rune Forsberg
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rune Forsberg |
Sandefjord Seilforening |
NOR 95
Danckert Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Danckert Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Jean B. Linaae
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jean B. Linaae |
Sandefjord Seilforening |
NOR 98
Vidar Larsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vidar Larsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 133
Bjørn Tore Gundersen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Tore Gundersen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 143
Lars Nilssen
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 143
|
|
Jørn Winters
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nilssen |
Larvik Seilforening |
NOR 110
Arvid Rove
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 110
|
|
Kjell Chr. Zimmerman Børresen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Rove |
Sandefjord Seilforening |
NOR 102
Guttorm Haraldsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 102
|
|
Danckert Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guttorm Haraldsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 584
Martin Almslätt
Seilforening: Långedrags SS Seilnummer: SWE 584
|
|
Per-Johan Nyberg
Seilforening: Seilnummer: SWE 584
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Almslätt |
Långedrags SS |
NOR 74
JØRGEN SELMER THON
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 74
|
|
Jens Selmer Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 74
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JØRGEN SELMER THON |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: IOD |
NOR 64
Asbjørn Johnsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 64
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Asbjørn Johnsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2
Espen Eggen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Eggen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 67
Jan Petter Røed
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Petter Røed |
Tønsberg Seilforening |
NOR 68
Fred. Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 68
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fred. Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 62
Lars-Erik Larsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Olav Hals
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars-Erik Larsen |
Fredrikstad Seilforening |
SWE 33
Lars Malmkvist
Seilforening: STSS Stenungsund Seilnummer: SWE 33
|
|
Stefan Pettersson
Seilforening: Seilnummer: SWE 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Malmkvist |
STSS Stenungsund |
NOR 65
Ludvig Daae
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Ole Christian Rynning
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Daae |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 63
Ole Lars Røed
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 63
|
|
Finn Jonstang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Lars Røed |
Tønsberg Seilforening |
SWE 70
Reine Larsson
Seilforening: Stenungsund segels?skap Seilnummer: SWE 70
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reine Larsson |
Stenungsund segels?skap |
NOR 30
Tormod Lie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Jon Egil Johnsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tormod Lie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 50
Odvar Sperling
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Jan Korsgaard
Seilforening: Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Odvar Sperling |
Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 402
Terje Brasethvik
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Brasethvik |
Trondhjems Seilforening |
NOR 787
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 632
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 123
Mathias Mollatt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Mollatt |
Moss Seilforening |
SWE 408
Tomas Skålen
Seilforening: SSÅV Seilnummer: SWE 408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Skålen |
SSÅV |
NOR 400
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Spone |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Larsen |
Trondhjems Seilforening |
SWE 376
Magnus Hansson
Seilforening: KKKK Seilnummer: SWE 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Hansson |
KKKK |
GER 690
Markus Scheel
Seilforening: SV Heiligenhafen Seilnummer: GER 690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Scheel |
SV Heiligenhafen |
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Altern Wathne |
Haugesund Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 600
|
|
Johan Barne
Seilforening: Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 506
Maren Magda Krogstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 506
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 506
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Magda Krogstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 732
Herman Horn-Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 732
|
|
Jan Frederik Dyvi
Seilforening: Seilnummer: NOR 732
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Horn-Johannessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 279
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 279
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Nordenstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Stian Briseid
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR NOR307
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR NOR307
|
|
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR NOR307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Rune Wiksten |
Larvik Seilforening |
NOR 706
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen G. Heje |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 249
Tim Mak
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 249
|
|
Torgeir Solberg
Seilforening: Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tim Mak |
Trondhjems Seilforening |
SWE 667
Martin Fridh
Seilforening: Malmö Segelsällskap Seilnummer: SWE 667
|
|
Jan-Erik Jönsson
Seilforening: Malmö Segelsällskap Seilnummer: SWE 667
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Fridh |
Malmö Segelsällskap |
NOR 338
Andre Tandrevold
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andre Tandrevold |
Stavanger Seilforening |
NOR 366
Tim Berg Iversen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Per Helgesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tim Berg Iversen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 580
Carolina Toll
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 580
|
|
Terje Kjær
Seilforening: Seilnummer: NOR 580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carolina Toll |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |
Klasse: X-41 - Worlds |
RUS 615
Mati Sepp
Seilforening: Kalev Yachtclub Seilnummer: RUS 615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mati Sepp |
Kalev Yachtclub |
FIN 19
Aaro Cantell
Seilforening: HSK Seilnummer: FIN 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aaro Cantell |
HSK |
GER 6960
Holger Streckenbach
Seilforening: GYC/RVG Seilnummer: GER 6960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Holger Streckenbach |
GYC/RVG |
FIN 45
Riku Nissilä
Seilforening: HSK Seilnummer: FIN 45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Riku Nissilä |
HSK |
ITA 4100
Gianclaudio Bassetti
Seilforening: yacht club sailvoli Seilnummer: ITA 4100
|
|
Alberto Leghissa
Seilforening: Seilnummer: ITA 4100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gianclaudio Bassetti |
yacht club sailvoli |
NOR 10
Eivind Astrup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Astrup |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 40
Gustav Gotteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 40
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gustav Gotteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
FIN 68
Martin Estlander
Seilforening: NJK Seilnummer: FIN 68
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Estlander |
NJK |
ITA 4149
maurizio pavesi
Seilforening: crv italia Seilnummer: ITA 4149
|
|
aurelio dalla vecchia
Seilforening: crv italia Seilnummer: ITA 4149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
maurizio pavesi |
crv italia |
EST 463
Tiit Vihul
Seilforening: Dago Seilnummer: EST 463
|
|
Meelis Pielberg
Seilforening: Dago Seilnummer: EST 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiit Vihul |
Dago |
NOR 50
Thomas Oksmo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Morten Helgesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Oksmo |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 9
Sindre Skrede
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skrede |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |