Klasse: 29er |
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 1587
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1587
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2056
Tomas og Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas og Mads Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 2057
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Rasmus Wichstrøm Munter
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 943
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 1199
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 1594
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1962
Erik Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rougier |
Stavanger Seilforening |
NOR 1745
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 2044
Vår Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vår Osborg |
Nesodden Seilforening |
NOR 606
astrid ytre-eide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
astrid ytre-eide |
Asker Seilforening |
NOR 916
Casper R Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper R Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 1374
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eric Collett |
Asker Seilforening |
NOR 1210
Rolf Peder Flem Gjerstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rolf Peder Flem Gjerstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Bic-brett |
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 2010
Charlotte Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2010
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Charlotte Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
Jakob Ruud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Ruud |
Asker Seilforening |
NOR 130
Peder Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 121
Haakon Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 777
Frida Maria Grieg Skjold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Maria Grieg Skjold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 122
Jeppe Falch Eikrem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 122
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Falch Eikrem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Petter Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 132
Hallgrim Nakken
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hallgrim Nakken |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: Brett - Formula |
NOR 58
Lars Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 58
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Europajolle |
NOR 904
Håvard Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 892
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 319
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 300
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 430
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 364
Emil Bratbak
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bratbak |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 863
Ole Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 866
Erlend Nøss Rustekaas
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Nøss Rustekaas |
Arendals Seilforening |
NOR 419
Vebjørn Småkasin
Seilforening: T?erg Seilforening Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Småkasin |
T?erg Seilforening |
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 901
Sindre Sten Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Sten Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 390
Samuel Selås
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Selås |
Arendals Seilforening |
NOR 905
edvard liodden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 905
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
edvard liodden |
Bærum Seilforening |
NOR 881
Martin Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 324
Thomas Ramm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Ramm |
Tønsberg Seilforening |
NOR 327
Christian Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Berger |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 910
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 728
Christoffer Gurvin Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 728
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Gurvin Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 196988
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
SWE 204715
Erik Landmark
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 204715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Landmark |
GKSS |
NOR 194633
Gard Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 194633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
NOR 189629
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 189629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 206361
Kenneth Aarre
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kenneth Aarre |
Stavanger Seilforening |
SWE 194640
William Eklund-Ekström
Seilforening: SiBK Seilnummer: SWE 194640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Eklund-Ekström |
SiBK |
NOR 180693
Torstein E Tenstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 180693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein E Tenstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Hvass
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Hvass |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Moss Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 183370
Mathias Jelsbak Jørgensen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 183370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Jelsbak Jørgensen |
Stavanger Seilforening |
NOR 204351
Pelle G Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204351
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pelle G Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204354
Karoline Comiskey olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Comiskey olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 186004
julian treider moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 186004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
julian treider moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 199612
Olle Lindbom
Seilforening: Gkss Seilnummer: SWE 199612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olle Lindbom |
Gkss |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 206862
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
NOR 19476
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 19476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Laser Radial |
SWE 195041
Edvin Gipperth
Seilforening: Marstrands Segelsällskap Seilnummer: SWE 195041
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Gipperth |
Marstrands Segelsällskap |
SWE 204021
Johanna Skoglund
Seilforening: Hjuviks Båtklubb Seilnummer: SWE 204021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanna Skoglund |
Hjuviks Båtklubb |
SWE 200921
Alexander Persson
Seilforening: Sigtuna BåtKlubb, SiBK Seilnummer: SWE 200921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Persson |
Sigtuna BåtKlubb, SiBK |
SWE 201723
Lukas Hrdlicka
Seilforening: BooSS Seilnummer: SWE 201723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Hrdlicka |
BooSS |
SWE 204710
Elin Wallerstedt
Seilforening: SS Kaparen Seilnummer: SWE 204710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elin Wallerstedt |
SS Kaparen |
SWE 200823
Caroline Bristulf Norén
Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap Seilnummer: SWE 200823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Bristulf Norén |
Göteborgs Kungliga Segelsällskap |
SWE 204034
Olivia Bergström
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 204034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olivia Bergström |
GKSS |
SWE 205128
Jacob Kjellsson
Seilforening: Väss Seilnummer: SWE 205128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Kjellsson |
Väss |
SWE 204304
Wilhelm Kark
Seilforening: NSS Seilnummer: SWE 204304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilhelm Kark |
NSS |
DEN 188384
Elise Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: DEN 188384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 206967
Alice Borslöv
Seilforening: HASS Seilnummer: SWE 206967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alice Borslöv |
HASS |
SWE 194931
erik lindén
Seilforening: NÄBK Seilnummer: SWE 194931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
erik lindén |
NÄBK |
SWE 185598
Victor Greve
Seilforening: Örnsköldsviks segelsälskap Seilnummer: SWE 185598
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Greve |
Örnsköldsviks segelsälskap |
NOR 199613
Thomas Henrik Reistad
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 199613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Henrik Reistad |
Brevik Seilforening |
SWE 204311
Philip Bouvin
Seilforening: Sundsvalls Segelsällskap Seilnummer: SWE 204311
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Bouvin |
Sundsvalls Segelsällskap |
SWE 204880
edvin cedervall
Seilforening: VÄSS Seilnummer: SWE 204880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
edvin cedervall |
VÄSS |
SWE 201655
Linnea Barreng
Seilforening: Växjö Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 201655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linnea Barreng |
Växjö Kappseglingsklubb |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Bø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Bø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203660
Celine Therese Herud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Therese Herud |
Moss Seilforening |
SWE 199626
Axel Rahm
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 199626
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Axel Rahm |
GKSS |
SWE 169271
André Olsson
Seilforening: Råå Jolleklubb Seilnummer: SWE 169271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
André Olsson |
Råå Jolleklubb |
NOR 204748
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 191785
Håvar Yndestad
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 191785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvar Yndestad |
Ålesunds Seilforening |
NOR 180677
Vegard S Larsen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 180677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegard S Larsen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 203265
caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 198436
Karl Kröjtz
Seilforening: Moss (Mora Segelsällskap) Seilnummer: SWE 198436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Kröjtz |
Moss (Mora Segelsällskap) |
SWE 199621
mattis ekvall
Seilforening: BJK Seilnummer: SWE 199621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
mattis ekvall |
BJK |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206359
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 206359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 195231
Emil ALNEBECK
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 195231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil ALNEBECK |
GKSS |
NOR 194138
Jonas Jam
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 194138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Jam |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186381
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204337
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204337
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 174658
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 174658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
SWE 184977
Jakob Haga
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 184977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Haga |
GKSS |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207107
jTiril Bue
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jTiril Bue |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Kristine Mohr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Mohr |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 43 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 204751
marcus magnusson
Seilforening: NÄYC Seilnummer: NOR 204751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
marcus magnusson |
NÄYC |
SWE 196639
Tomas Nordqvist
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 196639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Nordqvist |
GKSS |
SWE 195803
Alexander Nuija
Seilforening: Bråvikens segelsällskap Seilnummer: SWE 195803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Nuija |
Bråvikens segelsällskap |
NOR 201735
Henrik Begby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Begby |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 200066
Simon Lundmark
Seilforening: BoSS Seilnummer: SWE 200066
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simon Lundmark |
BoSS |
SWE 193200
Eddie Klemets
Seilforening: JKV Seilnummer: SWE 193200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eddie Klemets |
JKV |
SWE 201727
Emil Bengtson
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 201727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bengtson |
GKSS |
SWE 206640
Johannes Pettersson
Seilforening: Moss(Mora segelsällskap) Seilnummer: SWE 206640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Pettersson |
Moss(Mora segelsällskap) |
SWE 203145
Philip Claesson
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 203145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Claesson |
GKSS |
SWE 184015
Dennis Fonseca Karlsson
Seilforening: BKSS Seilnummer: SWE 184015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dennis Fonseca Karlsson |
BKSS |
NOR 201111
Hermann Tomasgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hermann Tomasgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204945
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 204945
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
FIN 204944
Fredrik Westman
Seilforening: Hangö Segelförening Seilnummer: FIN 204944
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Westman |
Hangö Segelförening |
SWE 204024
Filip Larsson
Seilforening: jkv Seilnummer: SWE 204024
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Larsson |
jkv |
SWE 203591
John Diedrichs
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 203591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Diedrichs |
GKSS |
SWE 205123
Anders karlsson
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 205123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders karlsson |
GKSS |
NOR 9698
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9698
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
NOR 201382
Mathias Mollatt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Mollatt |
Moss Seilforening |
SWE 204064
Oskar Niklasson
Seilforening: Vanersborgs Segelsallskap Seilnummer: SWE 204064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oskar Niklasson |
Vanersborgs Segelsallskap |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5208
Tonje Guldvog
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tonje Guldvog |
Moss Seilforening |
NOR 3269
Martin Eimhjellen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Eimhjellen |
Asker Seilforening |
NOR 5804
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5774
Magnus Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Lund |
Bærum Seilforening |
NOR 5593
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Jacob Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5209
Synne Tomsdatter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Tomsdatter |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Nicolai Frich Møller
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Frich Møller |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 00
Kajsa Zeiner-Henriksen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Pia Sundby Indrevoll
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kajsa Zeiner-Henriksen |
Oslo Seilforening |
NOR 4156
Jesper Gamborg-Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 4156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Gamborg-Nielsen |
Oslo Seilforening |
NOR 3265
Anders Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 5211
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Fadler Opdal |
Bærum Seilforening |
NOR 3305
Lars Skonnord Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 3305
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Skonnord Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 3305
martin andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 3305
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
martin andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 0000
Anna Mathea Skar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Mathea Skar |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3321
Anne Sophie van Dijke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3321
|
|
Rita Røsland Forså
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Sophie van Dijke |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5596
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Sivert Svane With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 4685
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
Dagny Mathilde Mohn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: RS:X |
NOR 138
Viktor Grytdal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktor Grytdal |
Bergens Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 252
endre funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
endre funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8
Theodor Sundbye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Sundbye |
Asker Seilforening |
NOR 103
Marie Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 89
Oda Skaug
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skaug |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 888
Markus Wiik Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Wiik Jensen |
Asker Seilforening |
NOR 51
Georg H Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Georg H Knutsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 160
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
NOR 55
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 180
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
DEN 242
Michala Høeg Norsell
Seilforening: Yatch Club Furesøen Seilnummer: DEN 242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Michala Høeg Norsell |
Yatch Club Furesøen |
NOR 216
Margrethe Pettersson
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Margrethe Pettersson |
Molde Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
SWE 182
Anton Karlsson
Seilforening: Stenungsunds segelsällskap Seilnummer: SWE 182
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anton Karlsson |
Stenungsunds segelsällskap |
NOR 184
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 184
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 137
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 152
Mina Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |