Klasse: Optimist |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3479
Mathias Bjørgum
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Bjørgum |
Bærum Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3652
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3625
Nicoline Grenersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicoline Grenersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3515
Casper Grenersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Grenersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3744
Holger Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Holger Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3519
Sofie Desiree Maritvold
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Desiree Maritvold |
Nesodden Seilforening |
NOR 3765
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3710
Vilde Anine Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Anine Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 36
Mathias Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 3666
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3527
Nora Saxebøl Eek
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Saxebøl Eek |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3688
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3756
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3756
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3493
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2965
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3702
ask Tømmerstigen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ask Tømmerstigen |
Horten Seilforening |
NOR 3080
Kim Andre Hagen
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 3080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kim Andre Hagen |
Randsfjord Seilforening |
NOR 3729
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3747
Mats Jørgen Engesund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Jørgen Engesund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3368
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3628
William Kristiansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 3628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Kristiansen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 3739
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skaugset Olderkjær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3541
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3726
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3218
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 2246
Erland Wingar-Elnes
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 2246
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Wingar-Elnes |
Randsfjord Seilforening |
NOR 3542
behrens magnus
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
behrens magnus |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3039
Marthe Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3404
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3585
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3311
Lars Halvor Hansen
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3311
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Halvor Hansen |
Røyken Seilforening |
NOR 3761
Jostein Frederick Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Frederick Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 000
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2966
aurora sofie moe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 2966
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
aurora sofie moe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3681
Tobias Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Dr?sund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Paulsrud |
Dr?sund Seilforening |
NOR 3805
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3300
RH R
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RH R |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 52 |