Klasse: 29'er |
NOR 1606
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Herman Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 1892
Sindre L S Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29èr Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29èr |
Sindre L S Ekern |
Asker Seilforening |
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 2056
Mads Mathisen
Seilforening: Ris?eilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Mads Mathisen |
Ris?eilforening |
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 987
Stian Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Stian Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 1606
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 916
Alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Alexander Langfeldt |
Asker Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 2044
Vår Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Vår Osborg |
Nesodden Seilforening |
NOR 1745
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 1199
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1199
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Sofie Thurmann |
Bærum Seilforening |
NOR 1111
Rasmus Wichstrøm Münter
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Rasmus Wichstrøm Münter |
Bærum Seilforening |
NOR 1745
Line Gaard Pedersen
Seilforening: B?m Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Line Gaard Pedersen |
B?m Seilforening |
NOR 1111
Oskar Keller
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: 29'er Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29'er |
Oskar Keller |
Bærum Seilforening |
NOR 1606
Erlend Rødsten
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Erlend Rødsten |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Elias Froholt
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: 29èr Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29èr |
Elias Froholt |
Moss Seilforening |
NOR 1374
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Eric Collett |
Asker Seilforening |
NOR 1374
Hermann Collett
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: 29er Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
29er |
Hermann Collett |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5399
Hernrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 5399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Hernrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5403
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 5403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Marie Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5399
Josefine Haakseth
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 5399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Josefine Haakseth |
Moss Seilforening |
NOR 3265
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Feva Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Feva |
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 3265
astrid ytre-eide
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
astrid ytre-eide |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: RSFeva Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RSFeva |
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 5208
Lene Jeanette Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: RS FEVA Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS FEVA |
Lene Jeanette Johansen |
Moss Seilforening |
NOR 3265
Mari Bræin Viker
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Mari Bræin Viker |
Asker Seilforening |
NOR 5208
Tonje Guldvog
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: Feva Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Feva |
Tonje Guldvog |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Silje Caroline Axelsen Mathisen
Seilforening: Kragerø Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Silje Caroline Axelsen Mathisen |
Kragerø Seilforening |
NOR 0000
Katharina Emilie Borg Baardseth
Seilforening: Kragerø Seilforening Båttype: RS Feva Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
RS Feva |
Katharina Emilie Borg Baardseth |
Kragerø Seilforening |
NOR 5403
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Båttype: Rs feva Seilnummer: NOR 5403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rs feva |
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |