Klasse: 29er |
NOR 1594
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 987
Stian Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 2057
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1025
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1025
|
|
Astrid Ytre-Eide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 1199
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 556
Casper R Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper R Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 1067
Elias Froholt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1067
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elias Froholt |
Moss Seilforening |
NOR 2044
Vår Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vår Osborg |
Nesodden Seilforening |
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 889
Martin Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 889
|
|
Eirik Bjørn-Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 889
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1374
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Hermann Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eric Collett |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Knøtter |
NOR 202
Nina Efskind
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Efskind |
Røyken Seilforening |
SWE 3478
Silje Bruusgaard
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: SWE 3478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Silje Bruusgaard |
Røyken Seilforening |
NOR
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR
Martine Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Høyte |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Haakon Birkeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 14144
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 14144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 000
Carl Kristian Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Kristian Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Håkon Bakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Bakken |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0001
Henny Sterner Ranke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henny Sterner Ranke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2593
Simen Ekeberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Ekeberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1
Njål Døskeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Njål Døskeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 000
Max S. Ottesen
Seilforening: Dr?sund Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max S. Ottesen |
Dr?sund Seilforening |
NOR 6
EvaUnhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
EvaUnhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 7
Per Fridtjof Eidsvig Røkke
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Fridtjof Eidsvig Røkke |
Asker Seilforening |
NOR 3124
MadsTidemann Bjelland
Seilforening: T?erg Seilforening Seilnummer: NOR 3124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MadsTidemann Bjelland |
T?erg Seilforening |
NOR 2737
Ingeborg M. Hopland
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2737
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg M. Hopland |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Lukas Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 0
Thea Haug-Jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Haug-Jacobsen |
Bærum Seilforening |
NOR 7
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Zoë Windel Stang
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Zoë Windel Stang |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Sindre Tønder Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tønder Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 0009
Martin skeie
Seilforening: Ingen Seilnummer: NOR 0009
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin skeie |
Ingen |
NOR 0000
Jenny Bogstrand Evensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Bogstrand Evensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 158
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Brett |
NOR 0
Brage Eyde
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brage Eyde |
Soon Seilforening |
NOR 0001
Jan Senko
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Senko |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0
kristian steen pedersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kristian steen pedersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 01
kamilla steen pedersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 01
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kamilla steen pedersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 002
Ruben Hagen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ruben Hagen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Mikkel Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Løtveit |
Åsane Seilforening |
NOR 13
tom erling thorsnes
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
tom erling thorsnes |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0
Fredrik Berven
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Berven |
Åsane Seilforening |
NOR 0
Pauline Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pauline Mørner |
Åsane Seilforening |
NOR 2000
Ole Barstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 2000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Barstad |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Europajolle |
NOR 892
Sander Raggan
Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Sjøkrigsskolen Seilforening |
NOR 419
Vebjørn Småkasin
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Småkasin |
Tønsberg Seilforening |
NOR 904
Håvard Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 300
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 319
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 910
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 382
Henning Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henning Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 324
Thomas Ramm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Ramm |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Laser (alle typer) |
NOR 194138
Jonas Jam
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 194138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Jam |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 194633
Gard Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 194633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204748
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 196984
Marie Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 196984
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Aas |
Asker Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204355
victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 174658
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 174658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Ølmheim
Seilforening: Byneset IL Sjøsport Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Ølmheim |
Byneset IL Sjøsport |
NOR 194136
Ole Martin Lunde Lidal
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 194136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Lunde Lidal |
Brevik Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 199613
Thomas Henrik Reistad
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 199613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Henrik Reistad |
Brevik Seilforening |
NOR 204346
Eirik Lundberg
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 204346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Lundberg |
Risør Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Optimist |
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Røyken Seilforening |
NOR 3652
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 3478
Mathias Bruusgaard
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: SWE 3478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Bruusgaard |
Røyken Seilforening |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR
Hedda Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Devold |
Molde Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 2920
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 2920
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3437
Morten Hamre Loraas
Seilforening: Ullern Seilforening Seilnummer: NOR 3437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Hamre Loraas |
Ullern Seilforening |
NOR 3493
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Thale Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thale Høyte |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3602
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3762
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR
Thea Elisabeth Bergheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Elisabeth Bergheim |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Sondre Bergheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Bergheim |
Tønsberg Seilforening |
NOR
Hanne Birkeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3069
Fredrik August Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik August Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3540
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3803
Agnes Ulltveit-Moe
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes Ulltveit-Moe |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Negin Øye
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Negin Øye |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3149
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3580
Maria Hagerup
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Hagerup |
Moss Seilforening |
NOR 28
Severin Risan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Severin Risan |
Asker Seilforening |
NOR 2965
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3717
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2699
aurora sofie moe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 2699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
aurora sofie moe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3293
Birk Eyde
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Eyde |
Soon Seilforening |
NOR 3191
Sebastian Skurdal Amundsen
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Skurdal Amundsen |
Røyken Seilforening |
NOR 369
Mads Harsem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Harsem |
Asker Seilforening |
NOR 3805
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3502
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3188
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Nanna Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 3566
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3566
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3221
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3099
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3099
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2661
Isak Klyve
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Klyve |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
DEN 8134
Dina Essebaggers
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: DEN 8134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dina Essebaggers |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3693
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14
Nicolay Lie
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Lie |
Soon Seilforening |
NOR 111
Birk Johannes Myrvang Røed
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Johannes Myrvang Røed |
Tønsberg Seilforening |
NOR 000
Fredrik Leo Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Leo Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Jens Bakken
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Bakken |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3521
Marthe Hordvik
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Hordvik |
Åsane Seilforening |
NOR 2
Eline Hordvik
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Hordvik |
Åsane Seilforening |
NOR 2211
William Gundersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Gundersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3417
Kristoffer Brunner Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Brunner Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 1
Hedvig Brunner Lie
Seilforening: B?m Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Brunner Lie |
B?m Seilforening |
NOR 16
Iselin Rådahl
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iselin Rådahl |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 123
Julie Sverdrup
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3019
Linnea Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3019
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linnea Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3622
fredrik standeren narvestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
fredrik standeren narvestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3622
charlotte standeren narvestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
charlotte standeren narvestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2593
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Sofie Ekeberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Askøy Seilforening |
NOR 3450
Ludvig Nøttingnes Skovly
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Nøttingnes Skovly |
Askøy Seilforening |
NOR 3821
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3108
Mira Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3527
Nora Saxebøl Eek
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Saxebøl Eek |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1
Mathias Tollefsrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Tollefsrud |
Bærum Seilforening |
NOR 1
Daniel Tollefsrud
Seilforening: B?m Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Tollefsrud |
B?m Seilforening |
NOR 3679
Felix Chr. Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Chr. Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2810
Mille Chr. Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mille Chr. Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3368
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
DEN 7039
Albert Emil Mostue
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: DEN 7039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albert Emil Mostue |
Bærum Seilforening |
NOR 3157
edvin ingvaldsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
edvin ingvaldsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1
Martin ingvaldsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin ingvaldsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3060
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3060
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3809
Marthe Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3404
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3542
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3646
Celine Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3646
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3664
Audun Sund
Seilforening: Ålesunds seileforening Seilnummer: NOR 3664
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Sund |
Ålesunds seileforening |
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3332
Jakob K. Grønfur
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob K. Grønfur |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 34
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 0000
Kristian Magnus Loe Skallerud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Magnus Loe Skallerud |
Asker Seilforening |
NOR 3032
Martin Marthinsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Marthinsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4
Trym Wold Brønlund
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trym Wold Brønlund |
Åsane Seilforening |
NOR 3711
sigurd høstvang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sigurd høstvang |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 1
Agnar Døskeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnar Døskeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2872
Endre Dalen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2872
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Dalen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3497
Astrid hardal
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid hardal |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 000000
Julian Stormyhr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julian Stormyhr |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3218
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3000
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrid Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 3627
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 0000
Anine Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3041
Natalie Solvang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3041
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Natalie Solvang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3199
Tobias Solvang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Solvang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 000
Hannah S. Ottesen
Seilforening: Dr?sund Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah S. Ottesen |
Dr?sund Seilforening |
NOR 0
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3525
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Mathias Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Johannes Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3469
Vilde Dreiem
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3469
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Dreiem |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1111
Elise Dreiem
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Dreiem |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Magnus Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3712
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3225
fredrik Unhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
fredrik Unhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 3327
Gunnar Höjer
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunnar Höjer |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Normann Eidsvig Røkke
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Normann Eidsvig Røkke |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaisa Sofie Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 3039
Halvor Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 99999
Thomas K. Flaatten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 99999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas K. Flaatten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 000
Karoline Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 354
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3681
Tobias Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2755
Emeli Essebaggers
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emeli Essebaggers |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3038
Lars Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3038
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 9
Christian Aamodt Jacobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Aamodt Jacobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Jakob Rastad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Rastad |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Mikkel Rastad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Rastad |
Asker Seilforening |
NOR 3124
Jacob Tidemann Bjelland
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Tidemann Bjelland |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3741
Stian Martinius Plyhn
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Martinius Plyhn |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selmer Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 0000
Mathias Brokhaug Gabrielsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Brokhaug Gabrielsen |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Nikolai Brokhaug Gabrielsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Brokhaug Gabrielsen |
Asker Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3625
Nicoline Grenersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicoline Grenersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2737
Ulrikke M. Hopland
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2737
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrikke M. Hopland |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3515
Casper Grenersen
Seilforening: Dr?sund Seilforening Seilnummer: NOR 3515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Grenersen |
Dr?sund Seilforening |
NOR 3534
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3223
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 0
Sebastian Haug-Jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Haug-Jacobsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3509
Andreas Fjeldstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3509
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Fjeldstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3752
Theo Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3752
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theo Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Trym Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trym Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0
Thomas Bratås
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Bratås |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2990
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Hans Herman Nergaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Herman Nergaard |
Bærum Seilforening |
NOR 3346
Fanny Braathen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3346
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny Braathen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3771
Mathias Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 3291
Iben Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iben Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 360
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Larvik Seilforening Seilnummer: NOR 360
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liva Løset Eriksen |
Larvik Seilforening |
NOR 3465
Magnus Frium Laurendz
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Frium Laurendz |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Lovise Løtveit
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lovise Løtveit |
Åsane Seilforening |
NOR 3421
Mikkel Kristian Bautz Gundersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3421
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Kristian Bautz Gundersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3469
Anine Karoline Bautz Gundersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3469
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Karoline Bautz Gundersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3765
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3018
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3259
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 15
Anna charlotte gaasøy holsbøvåg
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna charlotte gaasøy holsbøvåg |
Molde Seilforening |
NOR 3738
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 3454
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3454
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Edland |
Asker Seilforening |
NOR 12056
Ida Nyrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 12056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Nyrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 00
Jo Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jo Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 3519
Sofie Desiree Maritvold
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Desiree Maritvold |
Nesodden Seilforening |
NOR 2923
Amund Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2923
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2971
Tore Ribe
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2971
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tore Ribe |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3282
Aksel Ribe
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Ribe |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Smith-Meyer |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Lea Windel Stang
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lea Windel Stang |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
August Windel Stang
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Windel Stang |
Bærum Seilforening |
NOR 3778
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1234
Anders Gamenius
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Gamenius |
Asker Seilforening |
NOR 3495
Mats Tønder Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3495
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Tønder Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 3300
Robin Halstvedt Ramski
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robin Halstvedt Ramski |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2975
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 3756
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3756
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3510
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3087
Nanna Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3087
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 0095
Tobias skeie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0095
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias skeie |
Bærum Seilforening |
NOR 3086
Karoline Wergeland Kvestad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Wergeland Kvestad |
Sandefjord Seilforening |
NOR 13086
Ida Wergeland Kvestad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 13086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Wergeland Kvestad |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3467
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3685
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3585
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Eliot Bogstrand Evensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eliot Bogstrand Evensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3644
Sander Barbo
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Barbo |
Bærum Seilforening |
NOR 3620
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3699
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 3763
Henry Solvang Oshaug
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henry Solvang Oshaug |
Molde Seilforening |
NOR 158
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3740
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 2992
Archie Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Archie Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 2992
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3747
Mats Jørgen Engesund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Jørgen Engesund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3720
Mathias Alexander Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Alexander Karlsen |
Horten Seilforening |
NOR 3648
Henry Nikolai Aasen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henry Nikolai Aasen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3729
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2946
MARI GRUNDVIG HVIDSTEN
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 2946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MARI GRUNDVIG HVIDSTEN |
Sandefjord Seilforening |
NOR 2504
HELENE GRUNDVIG HVIDSTEN
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 2504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HELENE GRUNDVIG HVIDSTEN |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3535
Mina Bøien
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Bøien |
Sandefjord Seilforening |
NOR 2939
Madelen Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2939
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madelen Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3606
Henriette Bustgaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henriette Bustgaard |
Bærum Seilforening |
NOR 3058
Fanny Josephine Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3058
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny Josephine Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3214
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4312
Ingeborg Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 4312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg Landmark |
Soon Seilforening |
NOR 4313
Birgitte Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 4313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birgitte Landmark |
Soon Seilforening |
NOR 2550
Ella Sophia Petersen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 2550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ella Sophia Petersen |
Åsgårdstrand Seilforening |
DEN 6771
Carsen Bjørn A. Petersen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: DEN 6771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carsen Bjørn A. Petersen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 3759
Vetle Jul-Larsen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3759
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Jul-Larsen |
Horten Seilforening |
NOR 2669
Heine Sundt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2669
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Heine Sundt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3220
Karoline Torbjørnsdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Torbjørnsdal |
Bærum Seilforening |
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 000
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
Celina Stokstad
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celina Stokstad |
Bærum Seilforening |
Holger Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Holger Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 999
Norman Kristiansen
Seilforening: Dr?sund Seilforening Seilnummer: NOR 999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Norman Kristiansen |
Dr?sund Seilforening |
NOR 3586
Herman Havsgård
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3586
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Havsgård |
Bærum Seilforening |
NOR 3818
Maren Sofie Rafaelsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3818
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Sofie Rafaelsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 33
Sigurd Tuesøn Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Tuesøn Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3761
Jostein Frederick Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Frederick Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3373
Maren Maties van Dijke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Maties van Dijke |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3662
Lars Silseth
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Silseth |
Stavanger Seilforening |
NOR 000
Benjamin lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Benjamin lunde |
Asker Seilforening |
NOR 2
Eskil Dahl Marstein
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Dahl Marstein |
Asker Seilforening |
NOR 3283
Ola Eidsmoen
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 3283
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Eidsmoen |
Svelvik Seilforening |
NOR 3237
Selma Smith Kvalvaag
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selma Smith Kvalvaag |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4000
Liv Smith Kvalvaag
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Smith Kvalvaag |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3751
Julius Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julius Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR
Mårten Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mårten Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3174
Jenny Lekven Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Lekven Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 3048
Filip Valen
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 3048
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Valen |
Hurum Seilforening |
NOR 2
Noah Martinius Steen-Andreassen
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Noah Martinius Steen-Andreassen |
Hurum Seilforening |
NOR 40504
Fredrik Aleksander Gyllenhammar
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 40504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Aleksander Gyllenhammar |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3355
Linett Steen Strømnes
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 3355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linett Steen Strømnes |
Svelvik Seilforening |
NOR 35
Jonatan Dalen Andresen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Dalen Andresen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 6
Iben Kielland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iben Kielland |
Bærum Seilforening |
NOR 3688
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14
Selma Gjertsen Ebbesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selma Gjertsen Ebbesen |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Louise Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Louise Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1745
Aksel Husby Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Husby Bratlie |
Hurum Seilforening |
NOR 3815
Vilde Anine Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Anine Berg |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 254 |
Klasse: RS Feva |
NOR 0001
Ada Sterner Ranke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
Amèlie Lund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ada Sterner Ranke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Hanna H Marthinsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna H Marthinsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5596
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Silje Caroline Axelsen Mathisen
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Silje Caroline Axelsen Mathisen |
Kragerø Seilforening |
NOR 5208
Lene Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lene Johansen |
Moss Seilforening |
NOR 4155
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 007
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 007
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3350
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3265
Anders Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 3237
Filip Enger
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Aksel Hauglie-Hanssen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Enger |
Asker Seilforening |
NOR 5399
Josefine Haakseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Haakseth |
Moss Seilforening |
NOR 5403
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 4692
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Hermann Corneliussen |
Asker Seilforening |
NOR 3313
hans kristian edvardsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
hans kristian edvardsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5207
Maren Holm Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Holm Olsen |
Moss Seilforening |
NOR 5586
Vivianna Siggerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5586
|
|
Dagny Mohn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5586
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vivianna Siggerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 472
Jacob wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob wilhelmsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4139
Daniel Sandsdalen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Jonatan Schøyen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Sandsdalen |
Bærum Seilforening |
NOR 5211
Nikolai Hollingsæter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Hollingsæter |
Bærum Seilforening |
NOR 00
ingrid bachmann
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
hannah kristoffersen
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ingrid bachmann |
Molde Seilforening |
NOR 123
Kristoffer Helmersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Anne Sophie Van D
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Helmersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5213
Isak Svennæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Iver Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Svennæs |
Bærum Seilforening |
NOR 5209
Synne Mønsdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Hedevig Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Mønsdal |
Bærum Seilforening |
NOR 3251
Marius Tønder Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3251
|
|
Erik Tverraaen Torvbråten
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Tønder Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 0
Susanne Berven
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Katinka Mørner
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Susanne Berven |
Åsane Seilforening |
NOR 0000
Marius Lilletvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Fredrik Lilletvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Lilletvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 0000
Sondre Sundby Rosslund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Sondre Bratås
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Sundby Rosslund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3353
Jonas Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3353
|
|
Audun Eikenes
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1234
Magnus Røhnebæk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1234
|
|
Tinius Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Røhnebæk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0001
Oscar Willassen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
David Weisser
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Willassen |
Bærum Seilforening |
NOR 1
Hedda Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Else-Marie Treider
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Berntsen |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Gabriel Krohn Gjessing
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Kåre Peter Krohn Gjessing
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gabriel Krohn Gjessing |
Oslo Seilforening |
NOR 0000
Christine Bustgaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Nikoline Mekjan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Bustgaard |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 33 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 165
Ulrikke Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrikke Devold |
Molde Seilforening |
NOR 164
Mina Marie Myrvang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Marie Myrvang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 176
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 55
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 0
Jan Andreas Salvesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Andreas Salvesen |
Bærum Seilforening |
NOR 142
Petra Breistøl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petra Breistøl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 160
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |