Klasse: 29er |
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Stian Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 606
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 606
|
|
Astrid Ytre-Eide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Casper Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 1745
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Hermann Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eric Collett |
Asker Seilforening |
DEN 1587
Marius Fossum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: DEN 1587
|
|
Andreas Løyning Vu
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: DEN 1587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Fossum |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 19476
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 19476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 196984
Marie Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 196984
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Aas |
Asker Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 203255
Torstein M. Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 203255
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torstein M. Langan |
Asker Seilforening |
NOR 198148
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186381
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3823
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3738
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 3771
Mathias Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 369
Mads Harsem
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Harsem |
Asker Seilforening |
NOR 3652
Henrik Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Christian Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3729
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3527
Nora Saxebøl Eek
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Saxebøl Eek |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3478
Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3478
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eilif Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3805
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3715
Vilde Anine S. Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Anine S. Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3467
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3636
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3636
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
William Svensrud |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 20
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 347
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3218
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 4
Emil Solvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Solvang |
Asker Seilforening |
NOR 3779
Simen Meinike Dørre
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Meinike Dørre |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1778
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3465
Magnus Frium Laurendz
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Frium Laurendz |
Asker Seilforening |
SWE 4001
Joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: SWE 4001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3216
Maya Murstad Lucatelli
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maya Murstad Lucatelli |
Bærum Seilforening |
NOR 1001
Hallstein Olesønn Hagaseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 1001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallstein Olesønn Hagaseth |
Trondhjems Seilforening |
NOR 3495
Mats Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3495
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 2733
Gunnar Højer
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunnar Højer |
Asker Seilforening |
NOR 3290
Kasper Andreas Nesland
Seilforening: Engelsviken Seilforening Seilnummer: NOR 3290
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Andreas Nesland |
Engelsviken Seilforening |
NOR 3048
Filip Samuel Valen
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 3048
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Samuel Valen |
Hurum Seilforening |
NOR 7
Lars Engebret
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Engebret |
Asker Seilforening |
NOR 3038
Lars Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3038
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nøvik |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Røyken Seilforening |
NOR 365
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 0000
Kristian Magnus Loe Skallerud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Magnus Loe Skallerud |
Asker Seilforening |
NOR 3149
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 3402
Tobias auf der Heide Fredheim
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias auf der Heide Fredheim |
Asker Seilforening |
NOR 35
Jonatan Dalen Andresen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Dalen Andresen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3652
Jens Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Mathias Brokhaug Gabrielsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Brokhaug Gabrielsen |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Nikolai Brokhaug Gabrielsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Brokhaug Gabrielsen |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Celine Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 000
Benjamin lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Benjamin lunde |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Eskil Dahl Marstein
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Dahl Marstein |
Asker Seilforening |
NOR 2070
Marte Spone Solberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Spone Solberg |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Herman Kjøsterud Erlingsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Kjøsterud Erlingsen |
Asker Seilforening |
SWE 3784
Ella Bjørnerud Knap
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 3784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ella Bjørnerud Knap |
Asker Seilforening |
NOR 3719
stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 08
Hedvig Brunner Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 08
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Brunner Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 3792
Christopher Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3792
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christopher Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3504
Mikkel Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 000
Filipa Storeide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filipa Storeide |
Asker Seilforening |
NOR 000
Max Storeide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Storeide |
Asker Seilforening |
NOR 1
Oskar E-N Knudsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oskar E-N Knudsen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 2
Mathias E Iversen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias E Iversen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 0000
Marianne Sand Holm
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marianne Sand Holm |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Tuva Fjeldstad Nuland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Fjeldstad Nuland |
Asker Seilforening |
NOR 2810
Mille Christine Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mille Christine Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Nanna Krognæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Krognæs |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3502
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Normann Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Normann Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 32 |
Klasse: Optimist - Klasse D |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 28
Severin Risan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Severin Risan |
Asker Seilforening |
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3291
Iben Dam
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iben Dam |
Nesodden Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2975
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 2990
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 3606
Henriette Bustgaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henriette Bustgaard |
Bærum Seilforening |
NOR 3188
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3188
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karen Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 3681
Tobias Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 538
Ask Lippert Davidsen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ask Lippert Davidsen |
Asker Seilforening |
NOR 3417
Kristoffer Brunner Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Brunner Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
DEN 8242
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3744
Holger Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Holger Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3265
Anders Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Lars Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 3348
Jonatan Bork Schøyen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Daniel Sandsdalen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Bork Schøyen |
Bærum Seilforening |
NOR 5209
Hedevig Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Synne Tomsdatter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedevig Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 5211
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Nikolai Hollingsæter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Fadler Opdal |
Bærum Seilforening |
NOR 348
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 348
|
|
Sander Kjendbakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 5213
Iver August Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Isak Berg Svennæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver August Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 3269
Martin Eimhjellen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3269
|
|
Theo Roander
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Eimhjellen |
Asker Seilforening |
NOR 5596
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5596
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 5586
Ada Sterner Ranke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5586
|
|
Amèlie Lund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5586
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ada Sterner Ranke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4685
tinius wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
jacob wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
tinius wilhelmsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3251
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3251
|
|
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3251
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 4142
Marius Hansteen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Erik Torvbråten
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Hansteen |
Asker Seilforening |
NOR 4693
Laurence Tunbridge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4693
|
|
Jacob Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laurence Tunbridge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3237
Philip Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
William Jørgensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Axel Haukeland Strand
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Hermann Jørgensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Axel Haukeland Strand |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 55
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 160
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 180
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |