Klasse: Optimist |
NOR 3777
FabianVictor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FabianVictor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3652
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Chr. Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Chr. Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3823
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3416
Aase Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aase Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 02
Nicolay Lie
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Lie |
Soon Seilforening |
NOR 04
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 04
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 05
Jo Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 05
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jo Søderholm |
Soon Seilforening |
DEN 7580
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: DEN 7580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3417
Kristoffer Brunner Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Brunner Lie |
Bærum Seilforening |
NOR 3218
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 1778
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3620
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |