Klasse: 11:Mod |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Grete Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grete Valstad |
Oslo Seilforening |
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 317
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johnny Hjerpseth |
Røyken Seilforening |
NOR 167
Håkon Syversen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 167
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Syversen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 158
Anders Wilhelmsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Wilhelmsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 157
Jacob Daas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Daas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 117
Frode Heggdal Larsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frode Heggdal Larsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Drake |
NOR 287
dag Sem
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
dag Sem |
Oslo Seilforening |
NOR 295
Harald Bull
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 295
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harald Bull |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 284
Pål Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 281
Jan Enok Andersen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 281
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Enok Andersen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 280
Stig Herbern
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stig Herbern |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211
Jan Weyergang
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Weyergang |
Oslo Seilforening |
NOR 291
BJØRN O SISSENER
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BJØRN O SISSENER |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Express |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Knarr |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 145
Erik berg
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik berg |
Oslo Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 113
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Reiering |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Bertin Almeland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Odd Gutteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 279
Nils Nordenstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 279
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Nordenstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR 632
Kristian Notto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Notto |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 308
Jan Fredrik Bergstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Fredrik Bergstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |