Klasse: 29er |
NOR 1594
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 1594
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2011 |
NM |
1 |
Feva |
2012 |
NM |
2 |
Feva |
2013 |
NM |
2 |
29er |
2014 |
NM |
1 |
29er |
2014 |
NM |
2 |
12,5 kvm |
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 1962
Erik Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Jan Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rougier |
Stavanger Seilforening |
NOR 987
Stian Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 943
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2013 |
NM |
1 |
RS Feva |
2014 |
NM |
1 |
RS Feva |
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2013 |
NM |
1 |
RS Feva |
2014 |
NM |
1 |
RS Feva |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
SWE 845
Emil Järudd
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 845
|
|
Julius Hallström
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Järudd |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 2258
Ronja Lundberg
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 2258
|
|
Wilma Gustavsson
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 2258
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ronja Lundberg |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 2138
Simon Börjesson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 2138
|
|
Felix Uddén
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 2138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simon Börjesson |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 1602
Emilie Dahl Andersen Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 1602
|
|
Emilie Dahl Andersen Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 1602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Dahl Andersen Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 1621
Jacob/Jostein Undrum/Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Jostein Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob/Jostein Undrum/Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 204
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Sofie Thurmamm
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1035
Sivert Fredrik With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Fredrik With |
Asker Seilforening |
DEN 1583
Lene Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: DEN 1583
|
|
Tonje Guldvog
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: DEN 1583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lene Johansen |
Moss Seilforening |
NOR 1595
Oskar Keller
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Matteus Hjelmberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Keller |
Bærum Seilforening |
NOR 12
Veilede Svatun Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Marthe Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Veilede Svatun Berg |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Bic-brett - U-13 |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Bic-brett - U-15 |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
Seilbakgrunn Begynte å seile i 2013.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Bic-brett - U-17 |
NOR 43
Jakob Ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
Seilbakgrunn Begynte å seile i 2012.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Matteo Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
Seilbakgrunn 1 sesong i optimist nå femte sesongen på Bic Beste prestasjoner
2014 |
27 plass EM i BicTechno Garda |
2014 |
34 plass VM i BicTechno Brest |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Haakon Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
SIN 1
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: SIN 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Live Rabo Lund-Roland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 441
Marius Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Europajolle |
NOR 863
Ole Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole Unger Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 430
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 901
Sindre Sten Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Sten Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 363
Emil Bratbak
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Bratbak |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 437
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 313
Marthe Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 892
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 300
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 910
Jacob Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 327
Christian Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Berger |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 904
Håvad Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håvad Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 881
Martin Johan Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Johan Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Bucher |
Nesodden Seilforening |
NOR 866
Erlend Nøss Rustekaas
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erlend Nøss Rustekaas |
Arendals Seilforening |
NOR 419
Vebjørn Småkasin
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vebjørn Småkasin |
Tønsberg Seilforening |
NOR 902
Linnea Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
NOR 814
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gard Jakob Ørka |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 24 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 189629
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 189629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Smith |
Ran Seilforening |
NOR 20127
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 20127
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 204715
Erik Landmark
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 204715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Landmark |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 19068
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 19068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 199612
Olle Lindbom
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 199612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olle Lindbom |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 204034
Lucas Bergström
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 204034
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucas Bergström |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19895
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 19895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 180693
Torstein Tenstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 180693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Tenstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 179096
Rasmus Alnebeck
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 179096
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Alnebeck |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 206865
Anna Mathea Skar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 206865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Mathea Skar |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 207535
Ludwig Hagby
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 207535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludwig Hagby |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 192715
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 198996
William Carlsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 198996
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
William Carlsson |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
Deltagere i klassen: 24 |
Klasse: Laser Radial |
SWE 169271
André Olsson
Seilforening: Råå Jolleklubb Seilnummer: SWE 169271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
André Olsson |
Råå Jolleklubb |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2011 |
NM |
1 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Halvor Fladsrud Boe |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 205128
Jacob Kjellsson
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 205128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Kjellsson |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 195041
Edvin Gipperth
Seilforening: Marstrands Segels?skap Seilnummer: SWE 195041
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvin Gipperth |
Marstrands Segels?skap |
SWE 160591
Lotta Handmark
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Seilnummer: SWE 160591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lotta Handmark |
Stenungsunds Segelsällskap |
SWE 204304
Wilhelm Kark
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 204304
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilhelm Kark |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
SWE 6
JAKOB HAGA
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JAKOB HAGA |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 206967
Alice Borslöv
Seilforening: Halmstads Segelsällskap Seilnummer: SWE 206967
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alice Borslöv |
Halmstads Segelsällskap |
NOR 205717
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
NOR 204354
Karoline Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 204021
Johanna Skoglund
Seilforening: Hjuviks Båtklubb Seilnummer: SWE 204021
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johanna Skoglund |
Hjuviks Båtklubb |
NOR 197341
cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
SWE 208287
Erik Lindén
Seilforening: Nävekvarns Båtklubb Seilnummer: SWE 208287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Lindén |
Nävekvarns Båtklubb |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 196968
Carl Erenstedt
Seilforening: Hjuviks Båtklubb Seilnummer: SWE 196968
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carl Erenstedt |
Hjuviks Båtklubb |
SWE 197343
Liv Gyllfors
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 197343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liv Gyllfors |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 204710
Elin Wallerstedt
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 204710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elin Wallerstedt |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 207534
Olivia Bergström
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 207534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Bergström |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 204880
edvin cedervall
Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap Seilnummer: SWE 204880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
edvin cedervall |
Vänersborgs Segelsällskap |
SWE 206632
Julia Carlsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 206632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Carlsson |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 178313
emil andersson
Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap Seilnummer: SWE 178313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
emil andersson |
Björlanda Kile Segelsällskap |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
SWE 203884
Emil Alnebeck
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 203884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Alnebeck |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 199636
Axel Rahm
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 199636
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Axel Rahm |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 194633
Gard Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 194633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gard Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 206359
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 206359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
SWE 205141
Vilma Bobeck
Seilforening: Boo Segelsällskap Seilnummer: SWE 205141 Beste prestasjoner Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2011 |
NoM |
3 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilma Bobeck |
Boo Segelsällskap |
SWE 194640
William Eklund-Ekström
Seilforening: Sigtuna Båtklubb Seilnummer: SWE 194640
Seilbakgrunn Slutade förra året i SE rankingen Laser 4.7 som 4:a. I år har jag gått över till Laser Radial.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
William Eklund-Ekström |
Sigtuna Båtklubb |
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 207719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Wiik |
Ran Seilforening |
SWE 200935
Malin Tengström
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 200935
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Malin Tengström |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
SWE 198142
Jonathan Gullbring
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 198142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonathan Gullbring |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 199633
Hugo Svensson
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 199633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Svensson |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 208285
Måns Gustafsson
Seilforening: Strängnäs Segelsällskap Seilnummer: SWE 208285
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Måns Gustafsson |
Strängnäs Segelsällskap |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 49 |
Klasse: Laser Standard |
SWE 200921
alexander persson
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 200921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
alexander persson |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 201723
Lukas Hrdlicka
Seilforening: Boo Segelsällskap Seilnummer: SWE 201723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Hrdlicka |
Boo Segelsällskap |
NOR 206362
Håvard Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håvard Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 45
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 206640
Johannes Pettersson
Seilforening: Mora Segelsällskap Seilnummer: NOR 206640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Pettersson |
Mora Segelsällskap |
NOR 203255
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 203255
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
SWE 201729
Claes Törnsten
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 201729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Claes Törnsten |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3738
Thomas Johan Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Johan Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3299
tiago sousa
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
tiago sousa |
Søgne Seilforening |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 3859
Hallstein Olesønn Hagaseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 3859
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallstein Olesønn Hagaseth |
Trondhjems Seilforening |
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3239
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3823
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3632
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jørgen Smith-Meyer |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3855
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855 Beste prestasjoner Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1995 |
VM |
1 |
OK-jolle |
1997 |
VM |
1 |
OK-jolle |
1998 |
NM |
2 |
SNIPE |
2000 |
EM |
3 |
SNIPE |
2000 |
NM |
2 |
Melges 24 |
2000 |
NM |
2 |
SNIPE |
2003 |
NM |
1 |
SNIPE |
2007 |
NM |
1 |
Express |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3845
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Edland |
Asker Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3778
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3778 Beste prestasjoner Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
NoM |
3 |
Optimist |
2013 |
NM |
3 |
Optimist |
2014 |
NM |
3 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3416
Aase Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aase Unger Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 3844
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3844
Seilbakgrunn Jeg begynte å seile optimist i Drøbaksund seilforening da jeg var 6 år. Siden den gang har jeg seilt veldig mye, og i de siste årene har jeg fått noen gode resultater.I tillegg til de nevnt ovenfor fikk jeg i 2014 sølv i "Flanders sailing week, i Nieuport, BEL og top 10 plasseringer bade i åpent engelsk og polsk nasjonalt mesterskap. Jeg har vært på Norges lag til optimist -VM 2013 og 2014. I 2014 ble jeg 61, i 2013 67. Beste prestasjoner Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
NM |
1 |
Optimist |
2013 |
NM |
1 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3848
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3806
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3831
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3821
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3395
Kornelia Juul Nyland
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kornelia Juul Nyland |
Arendals Seilforening |
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3883
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3751
Julius Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julius Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Chr. Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Chr. Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3817
Sarah Kristine Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Kristine Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Glittenberg |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3542
magnus behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
magnus behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3658
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3710
Madelen Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Madelen Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3846
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 4541
Karolina Landmark
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karolina Landmark |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3815
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3765
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3519
Sofie Desiree Maritvold
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Desiree Maritvold |
Nesodden Seilforening |
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
SWE 4617
Theo Westerlind
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4617
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theo Westerlind |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
Deltagere i klassen: 84 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3733
Wenche Talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3733
Seilbakgrunn 2012 begynte optimist seiling
2014 begynte regatta seiling på Sørlands cup Beste prestasjoner |
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wenche Talloen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3797
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Askøy Seilforening |
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 0
Mathias Enebak Iversen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Enebak Iversen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3670
Emil Solvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Solvang |
Asker Seilforening |
NOR 3604
Nicolai Østeby
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Østeby |
Christianssands Seilforening |
NOR 347
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 362
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3701
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3454
Filip Samuel Valen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3454
Seilbakgrunn Seilt siden jeg var 7 år, først i Hurum Seilforening og fra 2015 i Asker Seilforening. Det er første sesong med NC regattaer.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Filip Samuel Valen |
Asker Seilforening |
NOR 3779
Simen Meinike Dørre
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Meinike Dørre |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helle Øren-Svensen |
Christianssands Seilforening |
SWE 4271
Karl Landmark
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4271
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karl Landmark |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3481
Lars Engebret Lillejord Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3481
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Engebret Lillejord Hagen |
Asker Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3525
Johannes Olai Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Olai Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
Seilbakgrunn Seiler i Ragatta gruppe Bærum Seilforening
Deltatt i 4-5 regattaer tidligere
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Optimist - Optimist Jr. Camp |
NOR 3318
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3318
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3235
Markus August Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3235
Seilbakgrunn Deltatt på én regatta i ØC som C-seiler i år.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 3534
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3783
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3783
Seilbakgrunn Fredrik Ugelstad 8 år.
Seilt i 2 sesonger - ingen regatta.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3545
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 000
Emir Halvorsen-Gün
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emir Halvorsen-Gün |
Moss Seilforening |
NOR 3259
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelius Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 2985
Cedrik Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2985
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cedrik Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3523
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3805
Tobias Eide
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Eide |
Moss Seilforening |
NOR 3
Mats Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Børja Berg |
Moss Seilforening |
NOR 3
Marte Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Børja Berg |
Moss Seilforening |
NOR 0008
Mads areklett mørdre
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0008
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads areklett mørdre |
Moss Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 33
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 33
Seilbakgrunn :-) Beste prestasjoner
2015 |
Pinseleir |
2014 |
Askeroptimisten |
2013 |
Klubbmesterskap |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Magnus August Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus August Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 0002
Oskar Knudsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Seilnummer: NOR 0002
Seilbakgrunn C seiler viderekommende.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oskar Knudsen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 103
Sondre Lorvik
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Lorvik |
Moss Seilforening |
NOR 00
Ola Johan Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Johan Olstrøm |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5804
Henik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5593
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 3603
Elin Sevedag
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 3603
|
|
Maja Haga
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 3603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elin Sevedag |
Långedrags Segelsällskap |
NOR 5024
Nicolai Frich Møller
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5024
|
|
Tinius Wilhelmsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5024
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Frich Møller |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5211
Jan Andreas Salvesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Andreas Salvesen |
Bærum Seilforening |
NOR 5308
Hanna Himberg Marthinsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 5308
Seilbakgrunn 2.sesong i Feva.
Har ikke seilt regatta utenfor Tønsberg Seilforening
|
|
Anne Sophie van Dijke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 5308
Seilbakgrunn 2.sesong i Feva.
Har seilt 1 regatta utenfor Tønsberg Seilforening
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Himberg Marthinsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3353
Jonas Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3353
|
|
Audun Eikenæs
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5774
Jonatan Borken Schøyen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5774
|
|
Daniel Sandsdalen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonatan Borken Schøyen |
Bærum Seilforening |
SWE 5743
Hedvig Hedström
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 5743
|
|
Annie Kullberg
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 5743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Hedström |
Långedrags Segelsällskap |
NOR 9
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Ida Kristina Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 5975
Hedda Corneliussen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Sarah Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedda Corneliussen |
Drammens Seilforening |
NOR 5793
Jens Bækkevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Olav Arntsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Bækkevold |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: RS:X |
NOR 130
Peder Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peder Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 51
Christoffer L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 51
Seilbakgrunn 1 sesong i optimist nå fire sesonger på Bic, nå RS:x jr
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3
Kaja Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 252
endre funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
endre funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 184
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 184 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
NoM |
2 |
Zoom8 |
2014 |
NM |
2 |
Zoom8 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 209
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 216
Margrethe Pettersson
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Margrethe Pettersson |
Molde Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |