Klasse: 29er |
NOR 1
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 1
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 3
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 3
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Ringstad |
Sandefjord Seilforening |
NOR 4
Lene Johansen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lene Johansen |
Moss Seilforening |
NOR 4
Tonje Guldvog
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tonje Guldvog |
Moss Seilforening |
NOR 1199
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 987
Stian Locka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Locka Eine |
Asker Seilforening |
SWE 1699
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
SWE 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: SWE 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1225
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 1225
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Hermann Corneliussen |
Asker Seilforening |
NOR 1595
Matteus Hjelmberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteus Hjelmberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eilif Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Julie Lutro Emberland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Lutro Emberland |
Asker Seilforening |
NOR 1595
Oskar Keller
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oskar Keller |
Bærum Seilforening |
NOR 1602
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 1602
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 000
Hedevig Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedevig Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 916
Casper R Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper R Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Synne Tomsdatter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Tomsdatter |
Bærum Seilforening |
NOR 1199
Sofie thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie thurmann |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 204675
Martine B. Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine B. Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207539
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skaugset Olderkjær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201735
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 192715
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
NOR 194136
Ole Martin Lunde Lidal
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 194136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Lunde Lidal |
Brevik Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 201276
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Bø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Bø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204748
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
NOR 199613
Thomas Henrik Reistad
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 199613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Henrik Reistad |
Brevik Seilforening |
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kathrin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206359
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 206359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
NOR 204653
Sjur Aanesen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 204653
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Aanesen |
Brevik Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 20176
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204945
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 204945
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 186381
Eline F. Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline F. Elnan |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 206362
Håvard Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 9698
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9698
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: RS Feva |
NOR 1
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 1
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Mathias Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 2
Jens Bækkevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Bækkevold |
Moss Seilforening |
NOR 2
Olav Peter Arntsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Peter Arntsen |
Moss Seilforening |
NOR 3537
Håkon Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3537
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 3537
Lars Nøvik
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3537
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Nøvik |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Audun Butenschøn
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Butenschøn |
Moss Seilforening |
NOR 9
Wilma Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilma Asting |
Moss Seilforening |
NOR 9
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 184
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 184
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 189
Katharina Emilie Borg Baardseth
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katharina Emilie Borg Baardseth |
Kragerø Seilforening |
NOR 111
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |