Klasse: Klassiske treseilere |
NOR 1
solveig haaland
Seilforening: Båtnavn: Sigurd Båttype: Notgavel Seilnummer: NOR 1
|
|
Trude Haaland
Seilforening: Båtnavn: Sigurd Båttype: Notgavel Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd
solveig haaland
Seilforening: Båtnavn: Sigurd Båttype: Notgavel Seilnummer: NOR 1
|
|
Trude Haaland
Seilforening: Båtnavn: Sigurd Båttype: Notgavel Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Notgavel |
solveig haaland |
|
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: NOR Rating - klasse |
NOR 12525
Terje Nilsen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: ARA Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12525
|
|
Torgeir Nilsen Rekve
Seilforening: Båtnavn: ARA Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ARA
Terje Nilsen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: ARA Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12525
|
|
Torgeir Nilsen Rekve
Seilforening: Båtnavn: ARA Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 370e |
Terje Nilsen |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 268
FRANK LARSEN
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Dolce Vita Båttype: Mahe 36, Flerskrog Seilnummer: NOR 268
|
|
Sindre Larsen
Seilforening: Båtnavn: Dolce Vita Båttype: Mahe 36, Flerskrog Seilnummer: NOR 268
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dolce Vita
FRANK LARSEN
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Dolce Vita Båttype: Mahe 36, Flerskrog Seilnummer: NOR 268
|
|
Sindre Larsen
Seilforening: Båtnavn: Dolce Vita Båttype: Mahe 36, Flerskrog Seilnummer: NOR 268
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mahe 36, Flerskrog |
FRANK LARSEN |
Bodø Seilforening |
NOR 9106
Svein Hellesø
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Juvenis Libre II Båttype: Dehler 29 Seilnummer: NOR 9106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juvenis Libre II
Svein Hellesø
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Juvenis Libre II Båttype: Dehler 29 Seilnummer: NOR 9106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 29 |
Svein Hellesø |
Trondhjems Seilforening |
NOR 14830
Håkon Tyse
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Egensjø Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Egensjø
Håkon Tyse
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Egensjø Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 310 |
Håkon Tyse |
Stavanger Seilforening |
NOR 14822
Arvid Pettersen
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Carpeventus Båttype: Bevaria 34 Seilnummer: NOR 14822
|
|
Kjell Stormyr
Seilforening: Båtnavn: Carpeventus Båttype: Bevaria 34 Seilnummer: NOR 14822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carpeventus
Arvid Pettersen
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Carpeventus Båttype: Bevaria 34 Seilnummer: NOR 14822
|
|
Kjell Stormyr
Seilforening: Båtnavn: Carpeventus Båttype: Bevaria 34 Seilnummer: NOR 14822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bevaria 34 |
Arvid Pettersen |
Bodø Seilforening |
NOR 15223
Rolf Gunnar Iversen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Lengtn Båttype: Bavaria cr 39 Seilnummer: NOR 15223
|
|
Ralph Eirik Iversen
Seilforening: Båtnavn: Lengtn Båttype: Bavaria cr 39 Seilnummer: NOR 15223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lengtn
Rolf Gunnar Iversen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Lengtn Båttype: Bavaria cr 39 Seilnummer: NOR 15223
|
|
Ralph Eirik Iversen
Seilforening: Båtnavn: Lengtn Båttype: Bavaria cr 39 Seilnummer: NOR 15223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria cr 39 |
Rolf Gunnar Iversen |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 9983
Erling Gevik
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Pulverheksa Båttype: CB 365 Seilnummer: NOR 9983
|
|
Anne Marit Vigdal
Seilforening: Båtnavn: Pulverheksa Båttype: CB 365 Seilnummer: NOR 9983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pulverheksa
Erling Gevik
Seilforening: Innherred Seilforening Båtnavn: Pulverheksa Båttype: CB 365 Seilnummer: NOR 9983
|
|
Anne Marit Vigdal
Seilforening: Båtnavn: Pulverheksa Båttype: CB 365 Seilnummer: NOR 9983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CB 365 |
Erling Gevik |
Innherred Seilforening |
NOR 13416
BJØRNAR STRAND
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Lizita Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 13416
|
|
Ellen R.O Strand
Seilforening: Båtnavn: Lizita Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 13416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lizita
BJØRNAR STRAND
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Lizita Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 13416
|
|
Ellen R.O Strand
Seilforening: Båtnavn: Lizita Båttype: Bavaria 34 Seilnummer: NOR 13416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 34 |
BJØRNAR STRAND |
Bodø Seilforening |
NOR 11603
Snorre Sørensen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Sjøstjerna Båttype: Beneteau Oceanis 411 Seilnummer: NOR 11603
|
|
Monica Skjellstad
Seilforening: Båtnavn: Sjøstjerna Båttype: Beneteau Oceanis 411 Seilnummer: NOR 11603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjøstjerna
Snorre Sørensen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Sjøstjerna Båttype: Beneteau Oceanis 411 Seilnummer: NOR 11603
|
|
Monica Skjellstad
Seilforening: Båtnavn: Sjøstjerna Båttype: Beneteau Oceanis 411 Seilnummer: NOR 11603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beneteau Oceanis 411 |
Snorre Sørensen |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 15314
Morten Avdem
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Mossa Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15314
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mossa
Morten Avdem
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Mossa Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15314
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau SO 439 |
Morten Avdem |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 7607
Harry Nilsen
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Lucille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7607
|
|
Steinar Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Lucille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7607
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucille
Harry Nilsen
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Lucille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7607
|
|
Steinar Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Lucille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7607
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Contrast 33 |
Harry Nilsen |
Bodø Seilforening |
NOR 12521
ASBJØRN ØVERÅS
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: HR 342 Seilnummer: NOR 12521
|
|
Liv Johansen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: HR 342 Seilnummer: NOR 12521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Havhesten
ASBJØRN ØVERÅS
Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: HR 342 Seilnummer: NOR 12521
|
|
Liv Johansen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: HR 342 Seilnummer: NOR 12521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HR 342 |
ASBJØRN ØVERÅS |
Bodø Seilforening |
NOR 5800
Trygve Lunheim
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: MOKA Båttype: Wasa 38 CR Seilnummer: NOR 5800
|
|
erik ditlefsen
Seilforening: Båtnavn: MOKA Båttype: Wasa 38 CR Seilnummer: NOR 5800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MOKA
Trygve Lunheim
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: MOKA Båttype: Wasa 38 CR Seilnummer: NOR 5800
|
|
erik ditlefsen
Seilforening: Båtnavn: MOKA Båttype: Wasa 38 CR Seilnummer: NOR 5800
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wasa 38 CR |
Trygve Lunheim |
Trondhjems Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Tur & Hav |
NOR 10502
Patrick Murphy
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: New Attitude Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10502
|
|
Anne-Lise Wie
Seilforening: Båtnavn: New Attitude Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
New Attitude
Patrick Murphy
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: New Attitude Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10502
|
|
Anne-Lise Wie
Seilforening: Båtnavn: New Attitude Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 40 |
Patrick Murphy |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 5445
TROND BERGER
Seilforening: Narvik Seilforening Båtnavn: Ultima Thule Båttype: CONTEST YACHTS Seilnummer: NOR 5445
|
|
Aud Lia
Seilforening: Båtnavn: Ultima Thule Båttype: CONTEST YACHTS Seilnummer: NOR 5445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ultima Thule
TROND BERGER
Seilforening: Narvik Seilforening Båtnavn: Ultima Thule Båttype: CONTEST YACHTS Seilnummer: NOR 5445
|
|
Aud Lia
Seilforening: Båtnavn: Ultima Thule Båttype: CONTEST YACHTS Seilnummer: NOR 5445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
CONTEST YACHTS |
TROND BERGER |
Narvik Seilforening |
NOR 7424
Oddvar Aronsen
Seilforening: Meløy seilforening Båtnavn: Venus Båttype: Impala 36 Seilnummer: NOR 7424
|
|
Anne-Sofie Aronsen
Seilforening: Båtnavn: Venus Båttype: Impala 36 Seilnummer: NOR 7424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Venus
Oddvar Aronsen
Seilforening: Meløy seilforening Båtnavn: Venus Båttype: Impala 36 Seilnummer: NOR 7424
|
|
Anne-Sofie Aronsen
Seilforening: Båtnavn: Venus Båttype: Impala 36 Seilnummer: NOR 7424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Impala 36 |
Oddvar Aronsen |
Meløy seilforening |
NOR 8487
steinar albrigtsen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: HLIN Båttype: Bavaria41 Seilnummer: NOR 8487
|
|
Didrich Albrigtsen
Seilforening: Båtnavn: HLIN Båttype: Bavaria41 Seilnummer: NOR 8487
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HLIN
steinar albrigtsen
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: HLIN Båttype: Bavaria41 Seilnummer: NOR 8487
|
|
Didrich Albrigtsen
Seilforening: Båtnavn: HLIN Båttype: Bavaria41 Seilnummer: NOR 8487
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria41 |
steinar albrigtsen |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 0
Birger Nilsen
Seilforening: Båtnavn: SAILAWAY Båttype: Bavaria 32 Cruiser Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SAILAWAY
Birger Nilsen
Seilforening: Båtnavn: SAILAWAY Båttype: Bavaria 32 Cruiser Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 32 Cruiser |
Birger Nilsen |
|
NOR 1020
PERRY RÆSTAD
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Blue Lady Båttype: Maxi 1000 Seilnummer: NOR 1020
|
|
Alexander Ræstad
Seilforening: Båtnavn: Blue Lady Båttype: Maxi 1000 Seilnummer: NOR 1020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Blue Lady
PERRY RÆSTAD
Seilforening: Sandnessjøen Seilforening Båtnavn: Blue Lady Båttype: Maxi 1000 Seilnummer: NOR 1020
|
|
Alexander Ræstad
Seilforening: Båtnavn: Blue Lady Båttype: Maxi 1000 Seilnummer: NOR 1020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maxi 1000 |
PERRY RÆSTAD |
Sandnessjøen Seilforening |
NOR 2315
Ilkka Heiskanen
Seilforening: Båtnavn: Manana Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 2315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Manana
Ilkka Heiskanen
Seilforening: Båtnavn: Manana Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 2315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 370e |
Ilkka Heiskanen |
|
NOR 7373
Dag Ivar Lillevik
Seilforening: Båtnavn: Pernille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille
Dag Ivar Lillevik
Seilforening: Båtnavn: Pernille Båttype: Contrast 33 Seilnummer: NOR 7373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Contrast 33 |
Dag Ivar Lillevik |
|
NOR 15320
Nils Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sine Båttype: Wasa Seilnummer: NOR 15320
|
|
Tove Mikkelborg
Seilforening: Båtnavn: Sine Båttype: Wasa Seilnummer: NOR 15320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sine
Nils Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sine Båttype: Wasa Seilnummer: NOR 15320
|
|
Tove Mikkelborg
Seilforening: Båtnavn: Sine Båttype: Wasa Seilnummer: NOR 15320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wasa |
Nils Nilsen |
|
NOR 6977
Steffen Langseth
Seilforening: Båtnavn: Viktoria Båttype: Bavaria 39 Seilnummer: NOR 6977
|
|
Odd Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Viktoria Båttype: Bavaria 39 Seilnummer: NOR 6977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktoria
Steffen Langseth
Seilforening: Båtnavn: Viktoria Båttype: Bavaria 39 Seilnummer: NOR 6977
|
|
Odd Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Viktoria Båttype: Bavaria 39 Seilnummer: NOR 6977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 39 |
Steffen Langseth |
|
NOR 000000
Mauritz Talseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Antoni Båttype: Jeanneau SO 40.3 Seilnummer: NOR 000000
|
|
Peter Talseth
Seilforening: Båtnavn: Antoni Båttype: Jeanneau SO 40.3 Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Antoni
Mauritz Talseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Antoni Båttype: Jeanneau SO 40.3 Seilnummer: NOR 000000
|
|
Peter Talseth
Seilforening: Båtnavn: Antoni Båttype: Jeanneau SO 40.3 Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau SO 40.3 |
Mauritz Talseth |
Trondhjems Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |