Klasse: Laser (alle typer) |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 9698
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9698
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Bø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Bø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206359
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 206359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
NOR 186381
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 204354
Karoline Comsikey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Comsikey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Optimist |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3186
Erik Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3823
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3XXX
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3XXX
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3585
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
DEN 8242
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: DEN 8242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3652
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2199
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 02
Nicolay Lie
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Lie |
Soon Seilforening |
NOR 04
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 04
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3747
Mats Jørgen Engesund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Jørgen Engesund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 2946
Karen Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 2946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 34
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Smith-Meyer |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3673
Ingrid Gudmestad andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Gudmestad andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3773
Marie gumestad andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie gumestad andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 05
Jo Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 05
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jo Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 07
Aksel Kjøle Skogland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 07
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aksel Kjøle Skogland |
Soon Seilforening |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3778
Stein F. Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stein F. Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3632
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 3756
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3756
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 39 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5593
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5804
Henrik Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Schrader Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 5213
Iver August Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iver August Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Hedda E. Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda E. Berntsen |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |