6. juni - 7. juni 2015
Musto Cup
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
SEILINGSBESTEMMELSER
Invitasjon
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Never too late III
Seilnummer:
NOR 31173
Henrik Bibow
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Never too late III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Never too late III
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Never too late III
Seilnummer:
NOR 31173
Henrik Bibow
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Never too late III
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
CECILIA VASHOLMEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
CECILIA VASHOLMEN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIRGER JANSEN
Bærum Seilforening
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrão
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Jorge Ferrão
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Bærum Seilforening
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
Bærum Seilforening
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
cachaca
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
SWE 30637
Lars Hylander
Seilforening:
Upplands Väsbys Båtsällskap
Båtnavn:
Stisse
Seilnummer:
SWE 30637
Linda Wiig
Seilforening:
Edsvikens Seglarskola Jolle
Båtnavn:
Stisse
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stisse
Lars Hylander
Seilforening:
Upplands Väsbys Båtsällskap
Båtnavn:
Stisse
Seilnummer:
SWE 30637
Linda Wiig
Seilforening:
Edsvikens Seglarskola Jolle
Båtnavn:
Stisse
Seilnummer:
SWE 30637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Hylander
Upplands Väsbys Båtsällskap
NOR 30347
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30347
emiko walder
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30347
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HARALD WALDER
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30347
emiko walder
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30347
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HARALD WALDER
Bærum Seilforening
NOR 28689
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Fabian Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Art of Sailing
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Fabian Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Spone
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30087
Kristine Melsom
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
nn
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30087
Kristine Melsom
Seilforening:
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
Bærum Seilforening
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Desibel
Ellen Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Desibel
Seilnummer:
NOR 30440
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ellen Høegh
Bærum Seilforening
NOR 30613
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Mads Truelsen / Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Måka
Karsten Eskelund
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Mads Truelsen / Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Måka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karsten Eskelund
Grimstad Seilforening
NOR 312896
Janett Krefting
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 312896
Damian Borras
Seilforening:
Menorca
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 312896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Janett Krefting
Seilforening:
B?m Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 312896
Damian Borras
Seilforening:
Menorca
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 312896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Janett Krefting
B?m Seilforening
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
World Diamond
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
World Diamond
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
World Diamond
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
World Diamond
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
World Diamond
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Sandvig
Bærum Seilforening
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Shacole
Ole Martin Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Christiane Moen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Shacole
Seilnummer:
NOR 28452
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Martin Moen
Bærum Seilforening
BEL 31274
Manu Hens
Seilforening:
R.Y..C.B.
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
M&M
Manu Hens
Seilforening:
R.Y..C.B.
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Hansen Borgen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
M&M
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Manu Hens
R.Y..C.B.
NOR 30312
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Mari Sveen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Texaco Stovner
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Mari Sveen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 30312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Hedemark
Bærum Seilforening
BEL 28855
dries crombe
Seilforening:
Sailon antwerp
Båtnavn:
beastieboys
Seilnummer:
BEL 28855
Yannick laumans
Seilforening:
sailon antwerp
Båtnavn:
beastieboys
Seilnummer:
BEL 28855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
beastieboys
dries crombe
Seilforening:
Sailon antwerp
Båtnavn:
beastieboys
Seilnummer:
BEL 28855
Yannick laumans
Seilforening:
sailon antwerp
Båtnavn:
beastieboys
Seilnummer:
BEL 28855
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
dries crombe
Sailon antwerp
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Costa Concordia
Seilnummer:
NOR 30660
Sandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Costa Concordia
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Costa Concordia
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Costa Concordia
Seilnummer:
NOR 30660
Sandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Costa Concordia
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
Bærum Seilforening
NOR 30883
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
Brevik Seilforening
Deltagere i klassen: 19
Last ned CSV fil