Klasse: 29er |
NOR 1210
Synne Tomsdatter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Hedevig Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Tomsdatter |
Bærum Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Europajolle |
NOR 441
Thomas Johan Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Johan Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 437
Martin Andreas Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Andreas Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 901
Sindre Sten Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Sten Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 905
Samuel Selås
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 905
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Selås |
Arendals Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 358
tiago sousa
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
tiago sousa |
Søgne Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: OK-jolle |
NOR 463
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
NOR 444
ROLF WAHLQVIST
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 444
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ROLF WAHLQVIST |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3823
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3715
Albert Emil Mostue
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albert Emil Mostue |
Bærum Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3717
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3518
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3797
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lea Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eira Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3719
Stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3547
Oscar Magnus Samseth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Magnus Samseth |
Bærum Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3676
Sebastian Haug_Jacobsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3676
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Haug_Jacobsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3564
Storm Baunstrup
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Storm Baunstrup |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3630
Tobias skeie
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias skeie |
Bærum Seilforening |
NOR 365
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 02
Vilde Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Tønnessen |
Bærum Seilforening |
NOR 3545
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 8558
Sasha Landell-Mills
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 8558
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sasha Landell-Mills |
Bærum Seilforening |
NOR 2975
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
NOR 0000
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Antonia Mia Samseth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Antonia Mia Samseth |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 6
aksel kanli
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
aksel kanli |
Bærum Seilforening |
NOR 37
Fernando Haugen Michaelsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fernando Haugen Michaelsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3784
Lukas Barrows
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Barrows |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: RS Feva |
NOR 0
Ulrik Figenschou Hesselroth
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Christian Råstad Knudsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Figenschou Hesselroth |
Oslo Seilforening |
NOR 5883
Helge Solfjeld
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 5883
|
|
Mathias Ohlgren
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 5883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helge Solfjeld |
Oslo Seilforening |
NOR 5593
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5209
Jonatan Schøyen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Daniel Sandsdalen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Schøyen |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Andreas Messel
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Truls Styrmoe
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Messel |
Bærum Seilforening |
NOR 5211
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Sander Kjendbakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Niklas Elger
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Axel Grova Williksen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niklas Elger |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Jo Ingve Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Nicholas Berryman
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jo Ingve Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 5743
Jan Andreas Salvesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5743
|
|
Alexander Boulland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Andreas Salvesen |
Bærum Seilforening |
NOR 5213
Iver August Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Maren Berryman
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iver August Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Sondre Aaberg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Håkon Myhra
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Aaberg |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Snipe |
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30090
|
|
FILIPPA JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BIRGER JANSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 30847
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
NOR 28756
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 28756
|
|
Mathilde Emilie Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 28756
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Bærum Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Jorge Ferrão
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
Jan Peter Kösters
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer:
|
|
Mattias Johansson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Peter Kösters |
Bærum Seilforening |
NOR 29673
Halvor Poulsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Poulsson |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Mari Farstad
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 0
Anna Persson
Seilforening: Råå-Helsingborgs Segelsällskap Seilnummer: NOR 0
|
|
Elisa Bergshaven
Seilforening: Royal Hong Kong Yacht Club Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Persson |
Råå-Helsingborgs Segelsällskap |
NOR 3117
Arne David-Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3117
|
|
Siv-Erika Jacobsen
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 3117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne David-Andersen |
Bærum Seilforening |
NOR 3084
Ole Martin Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3084
|
|
Christiane Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3084
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Moen |
Bærum Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
NOR 28689
Reidar Berthelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 28689
|
|
Ida Messel Berthelsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 28689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Berthelsen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |