Klasse: 29er |
NOR 1962
Erik Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Jan Rougier
Seilforening: Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rougier |
Stavanger Seilforening |
NOR 1620
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 1199
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Sofie Thurmann
Seilforening: Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 2057
AlexanderHylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
AlexanderHylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 943
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 943
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Seilnummer: NOR 943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 916
|
|
Casper Rynning
Seilforening: Seilnummer: NOR 916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 1602
Maren / Emilie Edland / Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1602
|
|
Maren / Emilie Edland / Dahl Andersen
Seilforening: Seilnummer: NOR 1602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren / Emilie Edland / Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
SWE 1670
Hanna Höije
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 1670
|
|
Emma Fridolfsson
Seilforening: Seilnummer: SWE 1670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Höije |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
NOR 1665
Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Julie Emberland
Seilforening: Seilnummer: NOR 1665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eilif Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 2004
emil bauck
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 2004
|
|
jens Bjørnstad
Seilforening: Seilnummer: NOR 2004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
emil bauck |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Europajolle |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 313
Marthe Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 300
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 904
Håvard Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 863
Ole Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Unger Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 353
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 353
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 910
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 430
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 881
Martin Johan Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Johan Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 374
Ida Kristine Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Kristine Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 901
Sindre Sten Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Sten Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 429
Johan Sten Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 429
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan Sten Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 431
Sindre Skrede
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 431
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Skrede |
Bærum Seilforening |
NOR 866
Erlend Nøss Rustekaas
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Nøss Rustekaas |
Arendals Seilforening |
NOR 438
Simen Duus Carlsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Duus Carlsen |
Arendals Seilforening |
NOR 900
Jostein Frederick Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Frederick Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 892
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 324
Thomas Ramm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Ramm |
Tønsberg Seilforening |
NOR 390
Samuel D Selås
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel D Selås |
Arendals Seilforening |
SWE 66
Ida Moss
Seilforening: Hjuviks Båtklubb Seilnummer: SWE 66
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Moss |
Hjuviks Båtklubb |
NOR 814
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Jakob Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bucher |
Nesodden Seilforening |
NOR 327
Christian Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Berger |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 419
Vebjørn Småkasin
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Småkasin |
Tønsberg Seilforening |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
Deltagere i klassen: 31 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 180693
Torstein Tenstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 180693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Tenstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 190684
Tobias BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias BAKKE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206869
Karl Emil Haugen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Emil Haugen |
Ran Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 193445
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19895
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 19895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 192715
Herman Sjøboden
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Sjøboden |
Brevik Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201276
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207832
Celine Therese Herud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Therese Herud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 204354
Karoline Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 206262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203263
Halvor Fladsrud Bø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Bø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 205718
Marte Henriksen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Henriksen |
Ran Seilforening |
NOR 204748
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207544
Niels Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 207544
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niels Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 183365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kathrin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207107
Tiril Bue
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiril Bue |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 207833
Line Flem Høst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Flem Høst |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 207719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 31 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 206362
Håvard Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 201111
Hermann Tomasgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hermann Tomasgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 205733
Henrik Begby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Begby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 45
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3821
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3815
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
DEN 8510
Peter Joos
Seilforening: Kongelig Dansk Yachtklub Seilnummer: DEN 8510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Joos |
Kongelig Dansk Yachtklub |
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3845
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Edland |
Asker Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Glittenberg |
Hjellestad Seilforening |
Espen Leirvåg
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Leirvåg |
Haugesund Seilforening |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 4624
Alice Moss
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 4624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alice Moss |
Lerums Segelsällskap |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3778
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3686
Julius Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3686
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julius Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3844
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3844
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3662
Lars Silseth
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Silseth |
Stavanger Seilforening |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3720
Anders Theodor A. Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor A. Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3806
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3747
Mats Jørgen Engesund
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Jørgen Engesund |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Vilde Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3738
Thomas Johan Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Johan Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3632
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 3395
Kornelia Juul Nyland
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kornelia Juul Nyland |
Arendals Seilforening |
SWE 4572
Marius Westerlind
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4572
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Westerlind |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
NOR 3846
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Smith-Meyer |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3416
Aase Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aase Unger Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 3542
behrens Magnus
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
behrens Magnus |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3848
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
SWE 4627
Fabian Magnusson
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Magnusson |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3239
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3710
Madelen Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madelen Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
SWE 4484
Hannah Maurer
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4484
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Maurer |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
SWE 4599
Tindra Forssen
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tindra Forssen |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3642
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
SWE 4575
Lova Forssen
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lova Forssen |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3831
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3883
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
SWE 3959
Julia Henriksson
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Seilnummer: SWE 3959
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Henriksson |
Lommabuktens Seglarklubb |
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 4628
LUDDE LINDQVIST
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
LUDDE LINDQVIST |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4514
Alice Lindberg
Seilforening: Borstahusens Segels?skap Seilnummer: SWE 4514
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alice Lindberg |
Borstahusens Segels?skap |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
SWE 4541
Karolina Landmark
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karolina Landmark |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3299
Tiago sousa
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiago sousa |
Søgne Seilforening |
SWE 4555
Fanny de Susini
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny de Susini |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
SWE 3982
August Jungstedt
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 3982
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Jungstedt |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
SWE 4426
Rasmus Lindström
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4426
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rasmus Lindström |
Rörviks Segelsällskap |
SWE 4128
Lukas Lindström
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Lindström |
Rörviks Segelsällskap |
SWE 4584
Eskil Jonasson
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4584
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Jonasson |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3658
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
SWE 3915
Albert Norlén
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 3915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albert Norlén |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
SWE 4217
Ask Lindstedt-Nyberg
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ask Lindstedt-Nyberg |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
SWE 4629
Martin Lindbom
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Lindbom |
Långedrags Segelsällskap |
NOR 3288
Ludvig Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3288
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3817
Sarah K. L. Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah K. L. Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3519
Sofie Desiree Maritvold
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3519
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Desiree Maritvold |
Nesodden Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3403
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3403
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3332
Jakob K. Grønfur
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob K. Grønfur |
Ålesunds Seilforening |
SWE 4632
Anton Gustavsson
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anton Gustavsson |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 3496
Anton Anderen
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 3496
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anton Anderen |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
Deltagere i klassen: 109 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 347
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3160
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3733
Wenche Talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wenche Talloen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3823
Jeppe Sebastian Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Sebastian Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3779
Simen Meinike Dørre
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Meinike Dørre |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2810
Mille Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mille Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3048
Filip Samuel Valen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3048
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Samuel Valen |
Asker Seilforening |
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3670
Emil Solvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Solvang |
Asker Seilforening |
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 3685
Oliver Arnesen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Arnesen |
Asker Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3739
Natalie Solvang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Natalie Solvang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3039
Halvor Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Bråten |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 23 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 209
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 152
Mina Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 152
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 165
Ulrikke Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrikke Devold |
Molde Seilforening |
NOR 216
Margrethe Pettersson
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Margrethe Pettersson |
Molde Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |