Klasse: Laser 4.7 |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 207105
Magnus Tangye
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Tangye |
Ran Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 207105
Magnus Tangye
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Tangye |
Ran Seilforening |
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Smith |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Marte HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte HENRIKSEN |
Ran Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 205717
Vegard Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegard Smith |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist A |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3664
Audun Sund
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3664
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Sund |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Glittenberg |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Optimist B |
NOR 3523
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3522
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3623
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finkel Henriksønn Haugen |
Bergens Seilforening |
Thea Berge Haukaas
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Berge Haukaas |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Optimist C |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3318
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3318
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
Joachim Vassdal
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Vassdal |
Askøy Seilforening |
NOR
Haakon Kvalvik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Kvalvik |
Askøy Seilforening |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 3499
Vilde Bjorøy
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3499
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Bjorøy |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Zoom8 |
NOR 999
Siren Bjorøy
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siren Bjorøy |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |