Klasse: Brett A/B |
NOR 1
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 148
Nils-Henrik lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik lind |
Bergens Seilforening |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR
Vilde Haugland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Haugland |
Ran Seilforening |
NOR 139
Celine Falck
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Falck |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206869
Karl Emil Haugen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Emil Haugen |
Ran Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 205720
Emilie Kathrin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kathrin Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist A/B |
NOR 3522
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3750
albertine lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
albertine lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3623
Finkel Henriksønn Haugen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finkel Henriksønn Haugen |
Bergens Seilforening |
NOR 3178
Thea Berge Haukaas
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Berge Haukaas |
Bergens Seilforening |
NOR 3661
Ina Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 2848
Alexander Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 2848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3384
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3384
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3455
Mats Offerdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3455
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Offerdal |
Ran Seilforening |
NOR 3775
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Optimist C |
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |