Klasse: Express |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 501 NOR Rating: NOR
|
|
Kim witnæs
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 501 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,000 |
NOR 36
Thomas Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Albin express Seilnummer: NOR 36 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TBA |
Albin express |
Thomas Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
0,000 |
NOR 997
H.M. Kong Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR
|
|
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 997 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
H.M. Kong Harald V |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,000 |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 1105 NOR Rating: NOR
|
|
Arne Engen
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 1105 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 952 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 988 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 154
Audun Noreng
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 154 NOR Rating: NOR
|
|
Øistein Sabel Christophersen
Seilforening: Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 154 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Albin Express |
Audun Noreng |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 186 NOR Rating: NOR
|
|
Martine Hoff Jensen
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 186 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Express |
Camilla Nore |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 136 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Albin Express |
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
0,000 |
NOR 2007
Fabian Victor Svendsen/ Hans Bjørkum
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 2007 NOR Rating: NOR
|
|
Fredrik August Svendsen
Seilforening: Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 2007 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
111111 |
Albin Express |
Fabian Victor Svendsen/ Hans Bjørkum |
Oslo Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: NOR Rating - Over 0,980 |
NOR 14990
JON SVERRE HØIDEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 14990 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Kristian Skard
Seilforening: Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 14990 NOR Rating: NOR 0,9950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:07:37 |
1:57:37 |
1:57:01 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Bavaria 35 Match |
JON SVERRE HØIDEN |
Bundefjorden Seilforening |
0,995 |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 0,9960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:04:21 |
1:54:21 |
1:53:53 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Bavaria 35 Match |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
0,996 |
NOR 12242
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 1,1900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 13:57:30 |
1:47:30 |
2:07:55 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
GP42 |
Christian von Trepka |
Bundefjorden Seilforening |
1,190 |
NOR 9002
RUNE H. TRONDSEN
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002 NOR Rating: NOR 1,0269
|
|
Even Kristiansen
Seilforening: Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9002 NOR Rating: NOR 1,0269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:07:16 |
1:57:16 |
2:00:47 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Luffe 40MH |
RUNE H. TRONDSEN |
Oslo Seilforening |
1,027 |
NOR 11400
Ketil Fridheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11400 NOR Rating: NOR 1,0260
|
|
Stein Victor Svendsen
Seilforening: Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11400 NOR Rating: NOR 1,0260
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:01:29 |
1:51:29 |
1:54:22 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
X-40 |
Ketil Fridheim |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,026 |
NOR 804
Morten Ebbell Hestnes
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 804 NOR Rating: NOR 0,9870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 13:56:04 |
1:46:04 |
1:44:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Melges 24 |
Morten Ebbell Hestnes |
Bundefjorden Seilforening |
0,987 |
NOR 11294
Jan Martin Brodin
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Vrolijk37 Seilnummer: NOR 11294 NOR Rating: NOR 1,0090
|
|
Arne Mikkelsen
Seilforening: Båttype: Vrolijk37 Seilnummer: NOR 11294 NOR Rating: NOR 1,0090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 13:59:39 |
1:49:39 |
1:50:38 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Vrolijk37 |
Jan Martin Brodin |
Bundefjorden Seilforening |
1,009 |
NOR 14441
Lars Johannes Sørbo
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,0570
|
|
Jan Petter Gamborg
Seilforening: Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,0570
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 13:59:16 |
1:49:16 |
1:55:29 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Comet 41 Sport |
Lars Johannes Sørbo |
Oslo Seilforening |
1,057 |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: NOR Rating - Under 0,980 |
NOR 145
Erik berg
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Knarr Seilnummer: NOR 145 NOR Rating: NOR 0,788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:19:03 |
2:09:03 |
1:41:41 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Knarr |
Erik berg |
Oslo Seilforening |
0,788 |
NOR 4254
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254 NOR Rating: NOR 0,8090
|
|
Grete Valstad
Seilforening: Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4254 NOR Rating: NOR 0,8090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
01.05.2015 14:17:06 |
2:07:06 |
1:42:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Albin Nova |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,809 |
Deltagere i klassen: 2 |