Klasse: 11:Mod |
NOR 151
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
|
Greenpeas
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Greenpeas Seilnummer: NOR 151
|
|
|
Nina Braaten |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Express |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
innit!
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: innit! Seilnummer: NOR 1080
|
|
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
|
Albicilla
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Albicilla Seilnummer: NOR 186
|
|
|
Camilla Nore |
Asker Seilforening |
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
|
impuls
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: impuls Seilnummer: NOR 2006
|
|
|
Morten Aagaard |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 660
Marcel Michaelis
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mix Seilnummer: NOR 660
|
|
|
Mix
Marcel Michaelis
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mix Seilnummer: NOR 660
|
|
|
Marcel Michaelis |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1066
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mandrill Seilnummer: NOR 1066
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Mandrill Seilnummer: NOR 1066
|
|
|
Mandrill
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mandrill Seilnummer: NOR 1066
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Mandrill Seilnummer: NOR 1066
|
|
|
Siri B Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
NOR 430
Finn Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Krahn-Eriksen Seilnummer: NOR 430
|
|
|
Krahn-Eriksen
Finn Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Krahn-Eriksen Seilnummer: NOR 430
|
|
|
Finn Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
|
Milonga
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Milonga Seilnummer: NOR 124
|
|
|
Eirik Malthe-Sørenssen |
Oslo Seilforening |
NOR 413
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: FriiStilt Seilnummer: NOR 413
|
|
Gorm Søby
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Båtnavn: FriiStilt Seilnummer: NOR 413
|
|
|
FriiStilt
Mathias Friis
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: FriiStilt Seilnummer: NOR 413
|
|
Gorm Søby
Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag Båtnavn: FriiStilt Seilnummer: NOR 413
|
|
|
Mathias Friis |
Oslo Seilforening |
NOR 168
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
Elix
André Vogt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elix Seilnummer: NOR 168
|
|
|
André Vogt |
Oslo Seilforening |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
Akva
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Akva Seilnummer: NOR 1105
|
|
|
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 2007
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Jan Petter Gamborg
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
Glory
Geir Victor Svendsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
Jan Petter Gamborg
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Glory Seilnummer: NOR 2007
|
|
|
Geir Victor Svendsen |
Oslo Seilforening |
SWE 2
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Snabben Seilnummer: SWE 2
|
|
|
Snabben
Erik Rønneberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Snabben Seilnummer: SWE 2
|
|
|
Erik Rønneberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
DNF3
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: DNF3 Seilnummer: NOR 164
|
|
|
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
JaJa
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: JaJa Seilnummer: NOR 988
|
|
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 325
terje Karlsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gjertrud Seilnummer: NOR 325
|
|
|
Gjertrud
terje Karlsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Gjertrud Seilnummer: NOR 325
|
|
|
terje Karlsen |
Oslo Seilforening |
NOR 1121
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: TBC Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Båtnavn: TBC Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
TBC
Petter Mørland Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: TBC Seilnummer: NOR 1121
|
|
Anders Lofterød
Seilforening: Båtnavn: TBC Seilnummer: NOR 1121
|
|
|
Petter Mørland Pedersen |
Arendals Seilforening |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
Mani To
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Seilnummer: NOR 493
|
|
|
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 997
H.M. Kong Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
|
Fram XVII
H.M. Kong Harald V
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
Kjell Arne Myrann
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Fram XVII Seilnummer: NOR 997
|
|
|
H.M. Kong Harald V |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
|
Crazy Anna
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Crazy Anna Seilnummer: NOR 819
|
|
|
Richard Karlsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 136
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
Erlend Haraldsvik
Seilforening: Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
|
Brisen
Tore Volden
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
Erlend Haraldsvik
Seilforening: Båtnavn: Brisen Seilnummer: NOR 136
|
|
|
Tore Volden |
Oslo Seilforening |
NOR 1150
Terje Wang
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
Hvergang
Terje Wang
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
Esben Keim
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Hvergang Seilnummer: NOR 1150
|
|
|
Terje Wang |
Oslo Seilforening |
NOR 907
EGIL NAUSTVIK
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elisabeth Seilnummer: NOR 907
|
|
Erik Sundheim
Seilforening: Båtnavn: Elisabeth Seilnummer: NOR 907
|
|
|
Elisabeth
EGIL NAUSTVIK
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Elisabeth Seilnummer: NOR 907
|
|
Erik Sundheim
Seilforening: Båtnavn: Elisabeth Seilnummer: NOR 907
|
|
|
EGIL NAUSTVIK |
Oslo Seilforening |
NOR 1020
Frode Gunnestad
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: SPRØYT Seilnummer: NOR 1020
|
|
|
SPRØYT
Frode Gunnestad
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: SPRØYT Seilnummer: NOR 1020
|
|
|
Frode Gunnestad |
Oslo Seilforening |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
Regattamaskinen Asbjørn
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn Seilnummer: NOR 952
|
|
|
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
NOR 35
Benjamin Hummitzsch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: dasboot Seilnummer: NOR 35
|
|
|
dasboot
Benjamin Hummitzsch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: dasboot Seilnummer: NOR 35
|
|
|
Benjamin Hummitzsch |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
Sfinx
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sfinx Seilnummer: NOR 212
|
|
|
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 344
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Merlin Seilnummer: NOR 344
|
|
|
Merlin
Lars-Jakob Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Merlin Seilnummer: NOR 344
|
|
|
Lars-Jakob Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 536
Stein Sørlie
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
Proxy
Stein Sørlie
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
Morten Tenvig
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Proxy Seilnummer: NOR 536
|
|
|
Stein Sørlie |
Oslo Seilforening |
NOR 501
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
kim Witnæs
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
BlackJack
Thomas Elvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
kim Witnæs
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: BlackJack Seilnummer: NOR 501
|
|
|
Thomas Elvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 349
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eco-1 Seilnummer: NOR 349
|
|
Øistein Sabel Christophersen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Eco-1 Seilnummer: NOR 349
|
|
|
Eco-1
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Eco-1 Seilnummer: NOR 349
|
|
Øistein Sabel Christophersen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Eco-1 Seilnummer: NOR 349
|
|
|
Magnus Brun |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 714
Øivind-Tore Mylius
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Hurramegrundt Seilnummer: NOR 714
|
|
Ingunn Flom
Seilforening: Båtnavn: Hurramegrundt Seilnummer: NOR 714
|
|
|
Hurramegrundt
Øivind-Tore Mylius
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Hurramegrundt Seilnummer: NOR 714
|
|
Ingunn Flom
Seilforening: Båtnavn: Hurramegrundt Seilnummer: NOR 714
|
|
|
Øivind-Tore Mylius |
Kragerø Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
|
Sånnja
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sånnja Seilnummer: NOR 147
|
|
|
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 755
Erik Holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
Orca
Erik Holter
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Orca Seilnummer: NOR 755
|
|
|
Erik Holter |
Oslo Seilforening |
NOR 54
Pål Robestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 54
|
|
|
NN
Pål Robestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 54
|
|
|
Pål Robestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
DayTripper
Jonathan Sørbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: DayTripper Seilnummer: NOR 151
|
|
|
Jonathan Sørbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 727
Petter Hagelund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: power play Seilnummer: NOR 727
|
|
Otto Jervell
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: power play Seilnummer: NOR 727
|
|
|
power play
Petter Hagelund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: power play Seilnummer: NOR 727
|
|
Otto Jervell
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: power play Seilnummer: NOR 727
|
|
|
Petter Hagelund |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Xania
Tor Egil Melgård
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Xania Seilnummer: NOR 121
|
|
|
Tor Egil Melgård |
Oslo Seilforening |
NOR 91
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
New Sweden
Fredrik Dukan
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
Simen Landa
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: New Sweden Seilnummer: NOR 91
|
|
|
Fredrik Dukan |
Arendals Seilforening |
NOR Nor 259
Kaptein Undomsgruppa
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Asbjørg Seilnummer: NOR Nor 259
|
|
|
Asbjørg
Kaptein Undomsgruppa
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Asbjørg Seilnummer: NOR Nor 259
|
|
|
Kaptein Undomsgruppa |
Oslo Seilforening |
NOR 130
Danckert Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Seilnummer: NOR 130
|
|
Guttorm Haraldsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Seilnummer: NOR 130
|
|
|
Pressless
Danckert Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Seilnummer: NOR 130
|
|
Guttorm Haraldsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Pressless Seilnummer: NOR 130
|
|
|
Danckert Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1058
Jørgen Fremstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: RockAll Seilnummer: NOR 1058
|
|
Per Kristian Østbråthen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: RockAll Seilnummer: NOR 1058
|
|
|
RockAll
Jørgen Fremstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: RockAll Seilnummer: NOR 1058
|
|
Per Kristian Østbråthen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: RockAll Seilnummer: NOR 1058
|
|
|
Jørgen Fremstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 157
Axel Bjørnulf
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Vannstryker Seilnummer: NOR 157
|
|
|
Vannstryker
Axel Bjørnulf
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Vannstryker Seilnummer: NOR 157
|
|
|
Axel Bjørnulf |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 42 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 592
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Afternoon Delight Seilnummer: NOR 592
|
|
|
Afternoon Delight
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Afternoon Delight Seilnummer: NOR 592
|
|
|
Christoffer Solgaard Jakobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |