Klasse: IF-båt |
NOR 128
Robert Bay
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Seilnummer: NOR 128
|
|
Kristen Thorp
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madeleine
Robert Bay
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Seilnummer: NOR 128
|
|
Kristen Thorp
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Madeleine Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Bay |
Bærum Seilforening |
NOR 90
Frode Vasholmen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Seilnummer: NOR 90
|
|
Stig Juliussen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rising Sun
Frode Vasholmen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Seilnummer: NOR 90
|
|
Stig Juliussen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Rising Sun Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frode Vasholmen |
Hallingdal Seilforening |
NOR 153
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Compromise
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Compromise Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Aasland |
Bærum Seilforening |
SWE 222
Anders Ewert
Seilforening: Sunneskärs BS Båtnavn: lånebåten Seilnummer: SWE 222
|
|
Per Osvald
Seilforening: Långedrags SS Båtnavn: lånebåten Seilnummer: SWE 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
lånebåten
Anders Ewert
Seilforening: Sunneskärs BS Båtnavn: lånebåten Seilnummer: SWE 222
|
|
Per Osvald
Seilforening: Långedrags SS Båtnavn: lånebåten Seilnummer: SWE 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Ewert |
Sunneskärs BS |
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sol Seilnummer: NOR 160
|
|
Berndix Jørgensen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sol Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sol
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sol Seilnummer: NOR 160
|
|
Berndix Jørgensen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Sol Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Christian Jørgensen |
Bærum Seilforening |
NOR 176
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Seilnummer: NOR 176
|
|
Alexander Smid
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caprifol
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Seilnummer: NOR 176
|
|
Alexander Smid
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Caprifol Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 211
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Seilnummer: NOR 211
|
|
Ashley Booth
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lydia
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Seilnummer: NOR 211
|
|
Ashley Booth
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Lydia Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hilde Thoresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 30
Terje Johannesen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Ifnot Seilnummer: NOR 30
|
|
Per Erik Ristvedt
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ifnot Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ifnot
Terje Johannesen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Ifnot Seilnummer: NOR 30
|
|
Per Erik Ristvedt
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ifnot Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Johannesen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 44
Bernt Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Seilnummer: NOR 44
|
|
Peter Magnus Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jennifer
Bernt Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Seilnummer: NOR 44
|
|
Peter Magnus Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jennifer Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bernt Nissen |
Bærum Seilforening |
NOR 63
Svein Heglund
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Patricia ll Seilnummer: NOR 63
|
|
Kristian Skavang
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Patricia ll Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Patricia ll
Svein Heglund
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Patricia ll Seilnummer: NOR 63
|
|
Kristian Skavang
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Patricia ll Seilnummer: NOR 63
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Svein Heglund |
Asker Seilforening |
NOR 222
Steinar Mollan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Seilnummer: NOR 222
|
|
Marcio Bettoni
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bananas
Steinar Mollan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Seilnummer: NOR 222
|
|
Marcio Bettoni
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bananas Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Mollan |
Bærum Seilforening |
NOR 135
Birger Jansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jan-Erik Seilnummer: NOR 135
|
|
Jan Erik Stensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jan-Erik Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan-Erik
Birger Jansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jan-Erik Seilnummer: NOR 135
|
|
Jan Erik Stensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Jan-Erik Seilnummer: NOR 135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birger Jansen |
Bærum Seilforening |
NOR 221
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Anina Seilnummer: NOR 221
|
|
Petter Haglund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anina Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anina
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Anina Seilnummer: NOR 221
|
|
Petter Haglund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anina Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tommy Bergman |
Asker Seilforening |
NOR 165
Bjørnar Bjørgum Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: DASBOOT Seilnummer: NOR 165
|
|
Nicholas Klem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DASBOOT Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
DASBOOT
Bjørnar Bjørgum Larsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: DASBOOT Seilnummer: NOR 165
|
|
Nicholas Klem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DASBOOT Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørnar Bjørgum Larsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 200
Team Baghdad Team Baghdad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Baghdad Seilnummer: NOR 200
|
|
Team Baghdad Team Baghdad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Baghdad Seilnummer: NOR 200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Baghdad
Team Baghdad Team Baghdad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Baghdad Seilnummer: NOR 200
|
|
Team Baghdad Team Baghdad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Baghdad Seilnummer: NOR 200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Baghdad Team Baghdad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 39
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Seilnummer: NOR 39
|
|
Jens Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
New Deal
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Seilnummer: NOR 39
|
|
Jens Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: New Deal Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Rud |
Oslo Seilforening |
NOR 166
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martine Seilnummer: NOR 166
|
|
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martine Seilnummer: NOR 166
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martine Seilnummer: NOR 166
|
|
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Martine Seilnummer: NOR 166
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Bertin Almeland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 142
BJørn Edwardsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sunbim Seilnummer: NOR 142
|
|
Sigrid Rønnevik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sunbim Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunbim
BJørn Edwardsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sunbim Seilnummer: NOR 142
|
|
Sigrid Rønnevik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sunbim Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BJørn Edwardsen |
Bærum Seilforening |
NOR 75
John Erik Lyche
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Lychen 2 Seilnummer: NOR 75
|
|
Tina Lyche
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Lychen 2 Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lychen 2
John Erik Lyche
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Lychen 2 Seilnummer: NOR 75
|
|
Tina Lyche
Seilforening: Hallingdal Seilforening Båtnavn: Lychen 2 Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Erik Lyche |
Hallingdal Seilforening |
NOR 206
Marius Mowe
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Liv Seilnummer: NOR 206
|
|
Esben Poulsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Liv Seilnummer: NOR 206
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv
Marius Mowe
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Liv Seilnummer: NOR 206
|
|
Esben Poulsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Liv Seilnummer: NOR 206
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Mowe |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |