Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening | Middag med vin - full pakke | Middag uten vin - liten pakke | ||
---|---|---|---|---|---|
Klasse: Påmelding til OS høstfest med premieutdeling | |||||
Jesper Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Jan Petter Gamborg-Nielsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Fredrik Gude | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Esben Keim | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Erlend Solfjeld Kjelstad | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Kristine Gjessing | Oslo Seilforening | 1 | |||
Randi Wøien | Oslo Seilforening | 1 | |||
Geir Victor Svendsen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Alexander Smid | Oslo Seilforening | 1 | |||
EInar Marthinussen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
harald eriksen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
John Fullman | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
anette westgård | Oslo Seilforening | 1 | |||
Inga Porsmo | 1 | ||||
Laila Skogstad | Oslo Seilforening | 3 | |||
Nina Guren | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
dag Sem | Oslo Seilforening | 1 | |||
Even Kristoffersen | 1 | 2 | |||
Thomas Diseth | 2 | ||||
Dagfin Simonsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Erik berg | 1 | 1 | |||
CHRISTIAN NISSEN | Oslo Seilforening | 1 | |||
Bjørn Andersen | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Camilla Alfsen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Anne Karin Gjørtz | 1 | 0 | |||
Truls Rognerud | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
anne rygg | Oslo Seilforening | 1 | |||
Marianne Middelthon | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Hans Erik Lindbom | Oslo Seilforening | 2 | |||
hege bjørkeng | Oslo Seilforening | 1 | |||
Anne Kari sandsbråten | Oslo Seilforening | 2 | |||
Andreas Bjercke | 1 | ||||
Glenn Dyresen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Ivar Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Stein Sørlie | 1 | ||||
Arne Engen | Oslo Seilforening | 1 | |||
Wilhelm Lorenzen | 2 | ||||
Vilhelm Lange | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Åse Lange | Oslo Seilforening | 0 | 1 | ||
Helge Solfjeld | Oslo Seilforening | 1 | 2 | ||
Peter Stray-Røding | Oslo Seilforening | 1 | |||
BIRGITTE RODUM | Frognerkilen Seilforening Av 1860 | 1 | |||
Stein Sørlie | Oslo Seilforening | 1 | |||
Kjersti Karlsen | Oslo Seilforening | 1 | 0 | ||
Olav Mosvold Larsen | 1 | 0 | |||
Ingunn Veimo | 0 | 1 | |||
EIRIK MALTHE SØRENSSEN | Oslo Seilforening | 1 | 1 | ||
Pia og Erik Farstad von Hall | Oslo Seilforening | 2 | |||
Jens Quirk | 3 | ||||
Lars Berger (OAS) | 0 | 1 | |||
Deltagere i klassen: 50 |