Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3239
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4400
Marie S ofie Ekeberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie S ofie Ekeberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3853
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3647
Tobias Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |