Klasse: 29er |
NOR 1398
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 1398
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Hermann Corneliussen |
Asker Seilforening |
NOR 999999
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 999999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 9999
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 2417
Casper Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 2417
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrid Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 100000
Thomas J Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 100000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas J Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 208467
Ulrikke Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrikke Devold |
Molde Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 206867
Kornelia Juul Nyland
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 206867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kornelia Juul Nyland |
Arendals Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 209135
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 19413
Tobias BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias BAKKE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 179274
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 205715
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 203907
herman reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
herman reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203261
Rebecca Hattrem Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Hattrem Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5893
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 5893
Ida Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 5208
Linus Gylseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Gylseth |
Moss Seilforening |
NOR 5208
Ulrik Møller Broen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Møller Broen |
Moss Seilforening |
NOR 4869
Alexander Boulland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Boulland |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |