Klasse: IOD Princess |
NOR 23
Reidar Sørensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tartar Seilnummer: NOR 23
|
|
Knut Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Tartar Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tartar
Reidar Sørensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tartar Seilnummer: NOR 23
|
|
Knut Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Tartar Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sørensen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3
Thorvald Grung Moe
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Thorvald Grung Moe
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorvald Grung Moe |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Nøtterøjenta Seilnummer: NOR 14
|
|
Helge Tor Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Nøtterøjenta Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nøtterøjenta
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Nøtterøjenta Seilnummer: NOR 14
|
|
Helge Tor Kristiansen
Seilforening: Båtnavn: Nøtterøjenta Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birger Sevaldson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 6
Steinar Wøien
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Sekser'n Seilnummer: NOR 6
|
|
Roy Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sekser'n Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sekser'n
Steinar Wøien
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Sekser'n Seilnummer: NOR 6
|
|
Roy Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Sekser'n Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Wøien |
Tønsberg Seilforening |
NOR 20
Einar Christiansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Christiansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Christiansen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 22
Torkild Strand
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 22
|
|
Otto Berg
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Torkild Strand
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 22
|
|
Otto Berg
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torkild Strand |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: RS Elite |
NOR 39
Svein Kristiansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Jetterburg Seilnummer: NOR 39
|
|
Jon Unger Norveel
Seilforening: Båtnavn: Jetterburg Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jetterburg
Svein Kristiansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Jetterburg Seilnummer: NOR 39
|
|
Jon Unger Norveel
Seilforening: Båtnavn: Jetterburg Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Svein Kristiansen |
Tønsberg Seilforening |
SWE 42
Tor Jacobson
Seilforening: Viggbyholms segelsällskap Båtnavn: La Lupa Seilnummer: SWE 42
|
|
Henrik Johnsson
Seilforening: Båtnavn: La Lupa Seilnummer: SWE 42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
La Lupa
Tor Jacobson
Seilforening: Viggbyholms segelsällskap Båtnavn: La Lupa Seilnummer: SWE 42
|
|
Henrik Johnsson
Seilforening: Båtnavn: La Lupa Seilnummer: SWE 42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tor Jacobson |
Viggbyholms segelsällskap |
NOR 60
TOM ERIKSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Dèlite Seilnummer: NOR 60
|
|
Hilde Schøyen
Seilforening: Båtnavn: Dèlite Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dèlite
TOM ERIKSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Dèlite Seilnummer: NOR 60
|
|
Hilde Schøyen
Seilforening: Båtnavn: Dèlite Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
TOM ERIKSEN |
Tønsberg Seilforening |
NOR 70
Hilde Johanne Syrrist
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Skyfri Seilnummer: NOR 70
|
|
Randi Tyse
Seilforening: Båtnavn: Skyfri Seilnummer: NOR 70
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Skyfri
Hilde Johanne Syrrist
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Skyfri Seilnummer: NOR 70
|
|
Randi Tyse
Seilforening: Båtnavn: Skyfri Seilnummer: NOR 70
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hilde Johanne Syrrist |
Tønsberg Seilforening |
NOR 77
Ulf Lundvall
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Easy does it Seilnummer: NOR 77
|
|
Pål Aker
Seilforening: Båtnavn: Easy does it Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Easy does it
Ulf Lundvall
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Easy does it Seilnummer: NOR 77
|
|
Pål Aker
Seilforening: Båtnavn: Easy does it Seilnummer: NOR 77
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulf Lundvall |
Tønsberg Seilforening |
NOR 59
Espen Furuhaug
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Big Time Seilnummer: NOR 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Big Time
Espen Furuhaug
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Big Time Seilnummer: NOR 59
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Furuhaug |
Tønsberg Seilforening |
NOR 47
rød ole
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: den grønne Seilnummer: NOR 47
|
|
behrens lars
Seilforening: Båtnavn: den grønne Seilnummer: NOR 47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
den grønne
rød ole
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: den grønne Seilnummer: NOR 47
|
|
behrens lars
Seilforening: Båtnavn: den grønne Seilnummer: NOR 47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
rød ole |
Tønsberg Seilforening |
NOR 5
Ole Rasmus Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: URO Seilnummer: NOR 5
|
|
Helge Bergh
Seilforening: Båtnavn: URO Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
URO
Ole Rasmus Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: URO Seilnummer: NOR 5
|
|
Helge Bergh
Seilforening: Båtnavn: URO Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Rasmus Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 85
Jostein Frederick Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Aker Seil Seilnummer: NOR 85
|
|
Jacob Undrum
Seilforening: Båtnavn: Aker Seil Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aker Seil
Jostein Frederick Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Aker Seil Seilnummer: NOR 85
|
|
Jacob Undrum
Seilforening: Båtnavn: Aker Seil Seilnummer: NOR 85
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Frederick Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 38
Ivar Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tollboden Seilnummer: NOR 38
|
|
Trond Abrahamsen
Seilforening: Båtnavn: Tollboden Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tollboden
Ivar Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Tollboden Seilnummer: NOR 38
|
|
Trond Abrahamsen
Seilforening: Båtnavn: Tollboden Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ivar Brekke |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Soling |
NOR 149
Jens Pran
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Cloud Nine Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cloud Nine
Jens Pran
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Cloud Nine Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Pran |
Tønsberg Seilforening |
NOR 111
Øystein Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: Facit Seilnummer: NOR 111
|
|
Gøran Spetland
Seilforening: Båtnavn: Facit Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Facit
Øystein Spetland
Seilforening: Mandal Seilforening Båtnavn: Facit Seilnummer: NOR 111
|
|
Gøran Spetland
Seilforening: Båtnavn: Facit Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Spetland |
Mandal Seilforening |
NOR 103
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Joe Cool Seilnummer: NOR 103
|
|
Peer Pihl
Seilforening: Båtnavn: Joe Cool Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joe Cool
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Joe Cool Seilnummer: NOR 103
|
|
Peer Pihl
Seilforening: Båtnavn: Joe Cool Seilnummer: NOR 103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
NOR 150
Hans Petter Jostad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 150
|
|
Karl Henrik Mokkelbost
Seilforening: Båtnavn: - Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
-
Hans Petter Jostad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: - Seilnummer: NOR 150
|
|
Karl Henrik Mokkelbost
Seilforening: Båtnavn: - Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Petter Jostad |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |