Klasse: 2.4 mR |
NOR 116
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 116
|
|
|
Bjørn Roar Pettersen |
Seilforeningen 1928 |
NOR 80
Simon Campbell
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 80
|
|
|
Simon Campbell |
Stavanger Seilforening |
NOR 103
TROND ATLE HUTH
Seilforening: Seilforeningen 1928 Seilnummer: NOR 103
|
|
|
TROND ATLE HUTH |
Seilforeningen 1928 |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt |
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 152803
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 152803
|
|
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 203538
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 192970
Håkon Tyse
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192970
|
|
|
Håkon Tyse |
Stavanger Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 184993
Mathias Jørgensen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 184993
|
|
|
Mathias Jørgensen |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift IKKE betalt |
NOR 187259
Thomas Gundersen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 187259
|
|
|
Thomas Gundersen |
Stavanger Seilforening |
NOR 204351
Pelle G Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204351
|
|
|
Pelle G Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 204347
Per Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204347
|
|
|
Per Lund |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3658
Lucie Franssen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3658
|
|
|
Lucie Franssen |
Stavanger Seilforening |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3880
John Øyvind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
|
John Øyvind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3465
Johannes Dalland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
|
Johannes Dalland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3642
Linus Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
|
Linus Hanevik |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Snipe |
NOR 30270
Rune Kartveit
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 30270
|
|
|
Rune Kartveit |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Snipe - Prebetalt |
NOR 29938
Adriaan Schönhage
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 29938
|
|
|
Adriaan Schönhage |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |