Klasse: Snipe |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30090
|
|
LISE GEHRKEN
Seilforening: Seilnummer: NOR 30090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BIRGER JANSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 30312
Janett Krefting
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30312
|
|
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Seilnummer: NOR 30312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Janett Krefting |
Bærum Seilforening |
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30613
|
|
Karsten Eskelund
Seilforening: Seilnummer: NOR 30613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Truelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29982
|
|
Victoria Bjelke Stein
Seilforening: Seilnummer: NOR 29982
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Berthelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 29861
Helene Kristoffersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29861
|
|
Celia Grimsgaard
Seilforening: Seilnummer: NOR 29861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Kristoffersen |
Bærum Seilforening |
NOR 30440
Ellen Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30440
|
|
Hege Berthelsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 30440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ellen Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29650
|
|
Tom Christian Mortensen
Seilforening: Seilnummer: NOR 29650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Pedersen |
Bærum Seilforening |
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Figenschou |
Bærum Seilforening |
NOR 30347
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30069
|
|
Anne-Lise Øien
Seilforening: Seilnummer: NOR 30069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Nygard |
Bærum Seilforening |
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 30883
|
|
Bård Sæthre
Seilforening: Seilnummer: NOR 30883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Kristoffersen |
Åsgårdstrand Seilforening |
SWE 30811
Krister Carlsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 30811
|
|
John Persson
Seilforening: Seilnummer: SWE 30811
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Krister Carlsson |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 30318
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30318
|
|
Janne Ugelstad
Seilforening: Seilnummer: NOR 30318
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rudolf Ugelstad |
Bærum Seilforening |
NOR 3084
Ole Martin Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3084
|
|
Eirik Wold
Seilforening: Seilnummer: NOR 3084
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Moen |
Bærum Seilforening |
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 30186
|
|
Asbjørn Grødem
Seilforening: Seilnummer: NOR 30186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Grødem |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 0813
Guillermo Garcia
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 0813
|
|
Jørgen Henriksen
Seilforening: Seilnummer: NOR 0813
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guillermo Garcia |
Horten Seilforening |
NOR 31143
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31143
|
|
Per Kristian Østbråthen
Seilforening: Seilnummer: NOR 31143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna-Sofia Gregersson |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |