Klasse: NOR Rating - NOR Rating Doublehanded fredag |
NOR 10071
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:53:11 |
2:53:11 |
2:42:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dulcinea
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:53:11 |
2:53:11 |
2:42:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Sergey Zaikov |
Asker Seilforening |
NOR 13638
Finn Kr Aamodt
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Eneste søster Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 13638
|
|
Marianne Aamodt
Seilforening: Båtnavn: Eneste søster Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 13638
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:11:16 |
3:11:16 |
3:00:56 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eneste søster
Finn Kr Aamodt
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Eneste søster Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 13638
|
|
Marianne Aamodt
Seilforening: Båtnavn: Eneste søster Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 13638
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:11:16 |
3:11:16 |
3:00:56 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 350 |
Finn Kr Aamodt |
Ullern Seilforening |
NOR 14648
snorre strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648
|
|
Eivind Aker
Seilforening: Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:10 |
3:00:10 |
2:45:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vela
snorre strandrud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648
|
|
Eivind Aker
Seilforening: Båtnavn: Vela Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 14648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:10 |
3:00:10 |
2:45:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
snorre strandrud |
Asker Seilforening |
NOR 11606
Geir Lerkerød
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Jacetti Båttype: J/92 S Seilnummer: NOR 11606
|
|
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Jacetti Båttype: J/92 S Seilnummer: NOR 11606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:16 |
2:52:16 |
2:43:49 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacetti
Geir Lerkerød
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Jacetti Båttype: J/92 S Seilnummer: NOR 11606
|
|
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Båtnavn: Jacetti Båttype: J/92 S Seilnummer: NOR 11606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:16 |
2:52:16 |
2:43:49 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 S |
Geir Lerkerød |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 11655
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:43:54 |
2:33:54 |
2:30:21 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tidig 3
Joachim Amland
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Henrik Terjesen
Seilforening: Båtnavn: Tidig 3 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:43:54 |
2:33:54 |
2:30:21 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Joachim Amland |
Ullern Seilforening |
NOR 11154
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154
|
|
Ole Øyvind Lømo
Seilforening: Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:04:35 |
3:04:35 |
2:49:04 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terna
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154
|
|
Ole Øyvind Lømo
Seilforening: Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:04:35 |
3:04:35 |
2:49:04 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Tore Langballe |
Asker Seilforening |
NOR 9282
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xred Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282
|
|
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Båtnavn: Xred Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:48:29 |
2:48:29 |
2:36:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xred Dingo
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Xred Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282
|
|
Line Katrin Rødseth
Seilforening: Båtnavn: Xred Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:48:29 |
2:48:29 |
2:36:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-342 |
Øyvind Degnes |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating Doublehanded fredag og Fullt mannskap lørdag |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:54 |
3:02:54 |
2:51:11 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:54 |
3:02:54 |
2:51:11 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring-Andersen
Seilforening: Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:14:09 |
3:14:09 |
2:42:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mani To
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Morten Ring-Andersen
Seilforening: Båtnavn: Mani To Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:14:09 |
3:14:09 |
2:42:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11733
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Vidar Hartvigsen
Seilforening: Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:57:19 |
2:47:19 |
2:47:29 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mairi Bhan II
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Vidar Hartvigsen
Seilforening: Båtnavn: Mairi Bhan II Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:57:19 |
2:47:19 |
2:47:29 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 40 |
Kai Erlend Aas |
Asker Seilforening |
NOR 10760
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Steinar Butterdal
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:04:16 |
3:04:16 |
2:53:34 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Naomi
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Steinar Butterdal
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:04:16 |
3:04:16 |
2:53:34 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 35 |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Tom Haugen
Seilforening: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:41:39 |
2:31:39 |
2:35:08 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Tom Haugen
Seilforening: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:41:39 |
2:31:39 |
2:35:08 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:46:26 |
2:36:26 |
2:35:48 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Betty Boop
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:46:26 |
2:36:26 |
2:35:48 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:36:50 |
2:26:50 |
2:29:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olisabeth
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:36:50 |
2:26:50 |
2:29:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 11172
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:36:22 |
2:26:22 |
2:38:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gråtass
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:36:22 |
2:26:22 |
2:38:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 42R |
Bente Vikenes |
Asker Seilforening |
NOR 12106
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:05:40 |
3:05:40 |
2:49:41 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fortissimo
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:05:40 |
3:05:40 |
2:49:41 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Emil Kjellesvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine+ Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:20:57 |
3:10:57 |
2:58:43 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine+
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine+ Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:20:57 |
3:10:57 |
2:58:43 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
NOR 12106
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo+ Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:24:36 |
3:14:36 |
2:57:51 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fortissimo+
Emil Kjellesvik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fortissimo+ Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:24:36 |
3:14:36 |
2:57:51 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Emil Kjellesvik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram!+ Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:08:02 |
2:48:02 |
2:51:53 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!+
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram!+ Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:08:02 |
2:48:02 |
2:51:53 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
NOR 11172
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass+ Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 13:53:28 |
2:33:28 |
2:46:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gråtass+
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass+ Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 13:53:28 |
2:33:28 |
2:46:03 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 42R |
Bente Vikenes |
Asker Seilforening |
NOR 11733
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II+ Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:38 |
2:52:38 |
2:52:48 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mairi Bhan II+
Kai Erlend Aas
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Bhan II+ Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 11733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:38 |
2:52:38 |
2:52:48 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 40 |
Kai Erlend Aas |
Asker Seilforening |
NOR 493
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To+ Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:26:44 |
3:16:44 |
2:46:37 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mani To+
Dag Tønder
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mani To+ Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 493
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:26:44 |
3:16:44 |
2:46:37 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Dag Tønder |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10760
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi+ Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:19:34 |
3:09:34 |
3:00:05 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Naomi+
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi+ Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:19:34 |
3:09:34 |
3:00:05 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Fast 35 |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth+ Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 13:59:44 |
2:39:44 |
2:43:05 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olisabeth+
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth+ Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 13:59:44 |
2:39:44 |
2:43:05 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop+ Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:05:37 |
2:45:37 |
2:44:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Betty Boop+
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop+ Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:05:37 |
2:45:37 |
2:44:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating Doublehanded fredag og lørdag |
NOR 11110
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:11:47 |
3:06:47 |
2:45:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Gunnar Ebner
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:11:47 |
3:06:47 |
2:45:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
Wolfgang Eichstetter |
Asker Seilforening |
NOR 13639
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:32:16 |
2:17:16 |
2:24:57 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Øyvind Rishoff
Seilforening: Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:32:16 |
2:17:16 |
2:24:57 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
NOR 14777
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:53 |
2:45:53 |
2:48:12 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Erling Moen Synnes
Seilforening: Båtnavn: HYAK Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:53 |
2:45:53 |
2:48:12 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13975
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Christine Walder,
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:49:03 |
2:44:03 |
2:37:19 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sparkling girl
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Christine Walder,
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:49:03 |
2:44:03 |
2:37:19 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault 31 |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
NOR 11605
Finn Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sirkus Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11605
|
|
Pia Andersen
Seilforening: Båtnavn: Sirkus Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:15:18 |
3:10:18 |
2:56:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sirkus
Finn Thon
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sirkus Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11605
|
|
Pia Andersen
Seilforening: Båtnavn: Sirkus Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:15:18 |
3:10:18 |
2:56:47 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 |
Finn Thon |
Bærum Seilforening |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:43:22 |
2:38:22 |
2:35:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:43:22 |
2:38:22 |
2:35:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:31 |
2:45:31 |
2:44:21 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JJ Flash
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:31 |
2:45:31 |
2:44:21 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10083
Bjarne Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Harald Vegstein
Seilforening: Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:05:30 |
3:00:30 |
2:48:13 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leken
Bjarne Birkeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Harald Vegstein
Seilforening: Båtnavn: Leken Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10083
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:05:30 |
3:00:30 |
2:48:13 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Bjarne Birkeland |
Bærum Seilforening |
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:48:16 |
2:43:16 |
2:41:08 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morild
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:48:16 |
2:43:16 |
2:41:08 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Olav Mork Bjørnås |
Nesodden Seilforening |
NOR 15333
Kai Viksjø
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Rikke Viksjø
Seilforening: Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:59:17 |
2:44:17 |
2:44:26 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
toXifia
Kai Viksjø
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Rikke Viksjø
Seilforening: Båtnavn: toXifia Båttype: Xp 33 Seilnummer: NOR 15333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:59:17 |
2:44:17 |
2:44:26 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp 33 |
Kai Viksjø |
Bærum Seilforening |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Jan Sverre Reboli Paulsen
Seilforening: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:06:26 |
3:01:26 |
2:44:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Jan Sverre Reboli Paulsen
Seilforening: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:06:26 |
3:01:26 |
2:44:55 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8,50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 11201
Per Erik Johansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Zombrero2 Båttype: K43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Eira Naustvik
Seilforening: Båtnavn: Zombrero2 Båttype: K43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:57:59 |
2:42:59 |
2:49:39 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zombrero2
Per Erik Johansen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Zombrero2 Båttype: K43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Eira Naustvik
Seilforening: Båtnavn: Zombrero2 Båttype: K43 Seilnummer: NOR 11201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:57:59 |
2:42:59 |
2:49:39 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
K43 |
Per Erik Johansen |
Oppegård Seilforening |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Carl Petter Simonsen
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:27 |
2:45:27 |
2:45:17 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Carl Petter Simonsen
Seilforening: Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:00:27 |
2:45:27 |
2:45:17 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 13573
Geir Melby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573
|
|
Jørn Husemoen
Seilforening: Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:34 |
2:57:34 |
2:46:54 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amarone
Geir Melby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573
|
|
Jørn Husemoen
Seilforening: Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:02:34 |
2:57:34 |
2:46:54 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Geir Melby |
Asker Seilforening |
NOR 4960
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Eivind Hjermstad Sollerud
Seilforening: Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Eivind Hjermstad Sollerud
Seilforening: Båtnavn: Mathilde Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:59:39 |
2:44:39 |
2:56:00 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kraftkar
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Anna Gregersson
Seilforening: Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:59:39 |
2:44:39 |
2:56:00 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Bærum Seilforening |
NOR 11796
Thomas Martinsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: x-46 Seilnummer: NOR 11796
|
|
Jan Jansen
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: x-46 Seilnummer: NOR 11796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:40:22 |
2:25:22 |
2:37:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Roxy
Thomas Martinsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: x-46 Seilnummer: NOR 11796
|
|
Jan Jansen
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: x-46 Seilnummer: NOR 11796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:40:22 |
2:25:22 |
2:37:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
x-46 |
Thomas Martinsen |
Asker Seilforening |
NOR 2908
Sigbjørn Aarak
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Felicity Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2908
|
|
Hans Petter Evensen
Seilforening: Båtnavn: Felicity Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:23:17 |
3:18:17 |
2:44:34 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felicity
Sigbjørn Aarak
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Felicity Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2908
|
|
Hans Petter Evensen
Seilforening: Båtnavn: Felicity Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:23:17 |
3:18:17 |
2:44:34 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cumulus |
Sigbjørn Aarak |
Asker Seilforening |
NOR 12392
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:14:55 |
3:09:55 |
2:53:35 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnhild
Edvard Aspelund
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Vegard Aspelund
Seilforening: Båtnavn: Ragnhild Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:14:55 |
3:09:55 |
2:53:35 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Edvard Aspelund |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Ole Kristian Kvissel
Seilforening: Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:41:41 |
2:36:41 |
2:34:19 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trollfjord
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Ole Kristian Kvissel
Seilforening: Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 20:41:41 |
2:36:41 |
2:34:19 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Swedestar 370 |
Svein Arild Hildrum |
Asker Seilforening |
NOR 11464
Alf Magne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eldorado
Alf Magne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Alf Magne Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 11565
Lasse Bjerkestrand
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: escape Båttype: hanse 400 Seilnummer: NOR 11565
|
|
Sven Eskil Erlingsen
Seilforening: Båtnavn: escape Båttype: hanse 400 Seilnummer: NOR 11565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:06:00 |
2:51:00 |
2:53:33 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
escape
Lasse Bjerkestrand
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: escape Båttype: hanse 400 Seilnummer: NOR 11565
|
|
Sven Eskil Erlingsen
Seilforening: Båtnavn: escape Båttype: hanse 400 Seilnummer: NOR 11565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.05.2016 21:06:00 |
2:51:00 |
2:53:33 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
hanse 400 |
Lasse Bjerkestrand |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag |
NOR 306
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Christian Lund
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:05:46 |
2:45:46 |
2:44:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24/7 Sailing Team
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Christian Lund
Seilforening: Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:05:46 |
2:45:46 |
2:44:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
NOR 9155
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Marius Edwardsen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:18:45 |
2:58:45 |
2:57:19 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havhesten
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Marius Edwardsen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:18:45 |
2:58:45 |
2:57:19 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 41S5 |
Magnus Lingjærde |
Bærum Seilforening |
NOR 14109
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Dag Magnus Sørensen
Seilforening: Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:04:07 |
2:44:07 |
2:42:08 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Little Wing
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Dag Magnus Sørensen
Seilforening: Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:04:07 |
2:44:07 |
2:42:08 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
T-34 |
Kristian Heder |
Asker Seilforening |
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:37 |
3:02:37 |
2:49:06 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:37 |
3:02:37 |
2:49:06 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
NOR 463
Jon Håvard Loge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:02:13 |
2:52:13 |
2:48:25 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xess
Jon Håvard Loge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:02:13 |
2:52:13 |
2:48:25 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X99 |
Jon Håvard Loge |
Bærum Seilforening |
NOR 3
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin One Off Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:29 |
2:52:29 |
2:58:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anahita
Jens Gran
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Anahita Båttype: Laurin One Off Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:12:29 |
2:52:29 |
2:58:31 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laurin One Off |
Jens Gran |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10947
Mikkel Vislie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:02:20 |
2:42:20 |
2:57:06 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Easygoing
Mikkel Vislie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Easygoing Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 10947
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:02:20 |
2:42:20 |
2:57:06 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-46 |
Mikkel Vislie |
Bærum Seilforening |
NOR 12081
Kevin J. Tuttle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Lise Sørbø
Seilforening: Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:18:24 |
3:08:24 |
2:54:27 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nordanatt
Kevin J. Tuttle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Lise Sørbø
Seilforening: Båtnavn: Nordanatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 12081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:18:24 |
3:08:24 |
2:54:27 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Kevin J. Tuttle |
Asker Seilforening |
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Erik Eriksen
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:09:24 |
2:49:24 |
2:56:10 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindfang
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Erik Eriksen
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:09:24 |
2:49:24 |
2:56:10 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HP1030 |
Tormod S. Petersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 12312
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312
|
|
Kirill Miazine
Seilforening: Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:28:13 |
3:18:13 |
3:08:30 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fadernes beslutning
jan nic. langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312
|
|
Kirill Miazine
Seilforening: Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:28:13 |
3:18:13 |
3:08:30 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LYS |
jan nic. langfeldt |
Asker Seilforening |
NOR 535
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Cecilie Melbye
Seilforening: Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:17:35 |
3:07:35 |
2:38:52 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thunderchicken
Erling Guderud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Cecilie Melbye
Seilforening: Båtnavn: Thunderchicken Båttype: Express Seilnummer: NOR 535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:17:35 |
3:07:35 |
2:38:52 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Erling Guderud |
Bærum Seilforening |
NOR 10016
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Øistein Skyberg
Seilforening: Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:15:07 |
2:55:07 |
2:59:19 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lufelia
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Øistein Skyberg
Seilforening: Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:15:07 |
2:55:07 |
2:59:19 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 43 DS |
Erik Toftenes |
Asker Seilforening |
NOR 13348
Johan Chr. Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Asle Aass
Seilforening: Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 15:11:42 |
3:51:42 |
3:50:32 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andrik
Johan Chr. Hovland
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Asle Aass
Seilforening: Båtnavn: Andrik Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 15:11:42 |
3:51:42 |
3:50:32 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370 |
Johan Chr. Hovland |
Oslo Seilforening |
NOR 11324
Mariann Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Nemi Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11324
|
|
Svein Erik Nornes
Seilforening: Båtnavn: Nemi Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:51:09 |
3:41:09 |
3:28:45 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nemi
Mariann Nornes
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Nemi Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11324
|
|
Svein Erik Nornes
Seilforening: Båtnavn: Nemi Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 11324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:51:09 |
3:41:09 |
3:28:45 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 |
Mariann Nornes |
Oppegård Seilforening |
NOR 9660
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:04:31 |
2:54:31 |
2:45:36 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andante
Terje Hall Torgersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Andante Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:04:31 |
2:54:31 |
2:45:36 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Terje Hall Torgersen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14135
Nisl Petter Flatner
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Erik Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:30:30 |
3:20:30 |
3:04:03 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Adrenalina
Nisl Petter Flatner
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Erik Nilsen
Seilforening: Båtnavn: Adrenalina Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 14135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:30:30 |
3:20:30 |
3:04:03 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 39 Cruiser |
Nisl Petter Flatner |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 7051
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:19:19 |
3:09:19 |
2:48:29 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frida
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:19:19 |
3:09:19 |
2:48:29 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 345 |
Arne Husevåg |
Asker Seilforening |
NOR 6366
Axel Nissen-Lie
Seilforening: Nesøya Seilforening Båtnavn: Cilantra Båttype: Twostar 36 Seilnummer: NOR 6366
|
|
Gro Astri Nissen-Lie
Seilforening: Båtnavn: Cilantra Båttype: Twostar 36 Seilnummer: NOR 6366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:28:20 |
3:18:20 |
3:12:23 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cilantra
Axel Nissen-Lie
Seilforening: Nesøya Seilforening Båtnavn: Cilantra Båttype: Twostar 36 Seilnummer: NOR 6366
|
|
Gro Astri Nissen-Lie
Seilforening: Båtnavn: Cilantra Båttype: Twostar 36 Seilnummer: NOR 6366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:28:20 |
3:18:20 |
3:12:23 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Twostar 36 |
Axel Nissen-Lie |
Nesøya Seilforening |
NOR 10912
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Øystein Aasprong
Seilforening: Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:06:01 |
2:56:01 |
2:53:12 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First We Take
Stian Mæland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Øystein Aasprong
Seilforening: Båtnavn: First We Take Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:06:01 |
2:56:01 |
2:53:12 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Stian Mæland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 11400
Ketil Fridheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: X´est La Vie Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:06:27 |
2:46:27 |
2:51:26 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X´est La Vie
Ketil Fridheim
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: X´est La Vie Båttype: X-40 Seilnummer: NOR 11400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:06:27 |
2:46:27 |
2:51:26 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-40 |
Ketil Fridheim |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9555
ARILD BERG
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Mohsen Shaddidi
Seilforening: Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:10:13 |
2:50:13 |
2:54:18 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SNEHVIT
ARILD BERG
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Mohsen Shaddidi
Seilforening: Båtnavn: SNEHVIT Båttype: N-Yachts 41 Seilnummer: NOR 9555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:10:13 |
2:50:13 |
2:54:18 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
N-Yachts 41 |
ARILD BERG |
Bærum Seilforening |
NOR 14064
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Urban Jungle Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.05.2016 14:11:22 |
27:01:22 |
26:25:41 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Urban Jungle
Espen Thoegersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Urban Jungle Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 14064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.05.2016 14:11:22 |
27:01:22 |
26:25:41 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 35 |
Espen Thoegersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Tur & Hav - TUR klasse uten spinnaker lørdag |
NOR 11328
Maarten Van der Harst
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: IL Temporale Båttype: Sun fast 32i Seilnummer: NOR 11328
|
|
Mathias Van der Harst
Seilforening: Båtnavn: IL Temporale Båttype: Sun fast 32i Seilnummer: NOR 11328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:45:10 |
3:45:10 |
3:45:10 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IL Temporale
Maarten Van der Harst
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: IL Temporale Båttype: Sun fast 32i Seilnummer: NOR 11328
|
|
Mathias Van der Harst
Seilforening: Båtnavn: IL Temporale Båttype: Sun fast 32i Seilnummer: NOR 11328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:45:10 |
3:45:10 |
3:45:10 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun fast 32i |
Maarten Van der Harst |
Hurum Seilforening |
NOR 0000
Tore Skjulstad Bryhni
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sol Båttype: Mamba 33 Seilnummer: NOR 0000
|
|
Tomas Drefvelin
Seilforening: Båtnavn: Sol Båttype: Mamba 33 Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sol
Tore Skjulstad Bryhni
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Sol Båttype: Mamba 33 Seilnummer: NOR 0000
|
|
Tomas Drefvelin
Seilforening: Båtnavn: Sol Båttype: Mamba 33 Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mamba 33 |
Tore Skjulstad Bryhni |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 245
Jan Birger Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Musikana III Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Gunnar Rogne
Seilforening: Båtnavn: Musikana III Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:20:09 |
3:20:09 |
3:20:09 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Musikana III
Jan Birger Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Musikana III Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Gunnar Rogne
Seilforening: Båtnavn: Musikana III Båttype: Dragonfly 25 Seilnummer: NOR 245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.05.2016 14:20:09 |
3:20:09 |
3:20:09 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dragonfly 25 |
Jan Birger Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |