Klasse: Killing |
NOR 350
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 350
|
|
Caja Basberg
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 237
Eivind Astrup
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 237
|
|
Pål Tønnesson
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Astrup |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 328
Henrik Kulseng-Hanssen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 328
|
|
Tonje Kulseng-Hanssen
Seilforening: Seilnummer: NOR 328
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kulseng-Hanssen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 416
Mette Thorne Lothe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 416
|
|
Harald Lothe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Thorne Lothe |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 106
Arne Ramstad
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 106
|
|
Thomas Jøraanstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Ramstad |
Bærum Seilforening |
NOR 430
KC Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Wenche Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
KC Agerup |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 293
Carl Petter Finne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 293
|
|
Petter Bjørge
Seilforening: Seilnummer: NOR 293
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Petter Finne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 367
Jan Enok Arnesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 367
|
|
Håkon Fensbekk
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 367
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Enok Arnesen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 222
Knut Nygaard
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Ragnar Haaland
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Nygaard |
Stavanger Seilforening |
AFG
Tinius Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: AFG
|
|
Marte Skogstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: AFG
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinius Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 419
Geir Reigstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 419
Seilbakgrunn Seilbrettseiling på 80 tallet, skipper på 5 Færderseilaser, mannskap på tre skagen race, KIllingseiler fra 2015
|
|
Aleksander Reigstad
Seilforening: Seilnummer: NOR 419
Seilbakgrunn Turseiler og mannskap på Færderen 5 ganger.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Reigstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 261
Jacob Stolt-Nielsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 261
Seilbakgrunn Optimist Stjerne
Laser
mannskap Soling, Melges Beste prestasjoner
2013 |
NM Gull Killing |
2009 |
2. plass Nordisk mesterskap Melges - mannskap |
|
|
Ole Petter Tharaldsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Stolt-Nielsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 403
Knut Åsle
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 403
|
|
Ragnhild Sætvedt Åsle
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 403 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2015 |
NM |
3 |
Killing |
2014 |
NM |
2 |
Killing |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Åsle |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 334
Steinar Basberg
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 334
|
|
Alexander Ferner
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Basberg |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 202
Carolle Reitzer
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 202 Beste prestasjoner
2016 |
Hankøraceweek- nr. 2-Drake |
2016 |
Osloraceweek- nr. 2-Drake |
Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1991 |
VM |
1 |
Europajolle |
|
|
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carolle Reitzer |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 476
Tollef Wiggo Nielsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 476
|
|
Thomas Lie
Seilforening: Seilnummer: NOR 476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tollef Wiggo Nielsen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 374
Christopher Ihlen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Marius Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christopher Ihlen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 111
Anders Dynge
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Hans Dynge
Seilforening: Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Dynge |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 404
Sandra Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Inger Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sandra Hatch |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 298
Danckert Emil Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 298
|
|
Fanny Knudtzon
Seilforening: Seilnummer: NOR 298
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Danckert Emil Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 274
Sigurd Kulseng-Hanssen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 274
|
|
Mads Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Kulseng-Hanssen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 381
Hans Christian Henriksen
Seilforening: Hankø Yacht Club Seilnummer: NOR 381
|
|
Hans Gustav Henriksen
Seilforening: Seilnummer: NOR 381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Christian Henriksen |
Hankø Yacht Club |
NOR 221
Frederik Horn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 221
|
|
Nikolai Auestad Horn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frederik Horn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 445
Bendik Barlinn Kjelstad
Seilforening: Killingklubben Seilnummer: NOR 445
Seilbakgrunn Killing seiling på Hankø om sommeren
|
|
Kaspar Kindem
Seilforening: Seilnummer: NOR 445
Seilbakgrunn Killingseiling på Hankø om sommeren
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bendik Barlinn Kjelstad |
Killingklubben |
NOR 142
Espen Horn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Joakim Wagner-Larsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Espen Horn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 116
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 116 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
NoM |
2 |
Zoom8 |
|
|
Pontus Karlsson
Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap Seilnummer: NOR 116 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2014 |
VM |
2 |
Zoom8 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 358
Morten Mellbye
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Emma/William Mellbye
Seilforening: Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Mellbye |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 355
Nikolai Bøhn
Seilforening: Risholmsundet SF Seilnummer: NOR 355
Seilbakgrunn Vant Hankø Rundt 2016
|
|
Christopher Bøhn
Seilforening: Risholmsundet SF Seilnummer: NOR 355
Seilbakgrunn Vant Hankø Rundt 2016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Bøhn |
Risholmsundet SF |
NOR 172
Arnt Fremstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 172
|
|
Jørgen Fremstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 172 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2008 |
NM |
2 |
Express |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arnt Fremstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 398
Nini H. Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 398
|
|
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nini H. Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 301
Bjørn Wexels
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 301
|
|
Pål Tharaldsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 301
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Wexels |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 386
Jørgen G. Heje
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 386
|
|
Pål Birkedal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 386
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen G. Heje |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 418
Niels G. Stolt-Nielsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 418
Seilbakgrunn 11 M
Melges
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niels G. Stolt-Nielsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 394
Petter Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 394
|
|
Birgit Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 394
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 269
Lars Løkke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 269
|
|
Eirik Løkke
Seilforening: Norsk Modellseilforening Seilnummer: NOR 269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Løkke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 320
Andreas Næss
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 320
|
|
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 320
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Næss |
Oslo Seilforening |
NOR 441
Per Christian Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Beate Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Christian Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 349
Alexandra Dyvi
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 349
|
|
Agnes Dyvi Huitfeldt
Seilforening: Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexandra Dyvi |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 281
Danckert Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 281
|
|
Kaja Mellbye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 281
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Danckert Mellbye |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 39 |