Klasse: Express |
NOR 1093
Johan Rasmussen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 1093
|
|
John Hedegaard-Larsen
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 1093
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 20:03:14 |
1:38:14 |
1:38:14 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Johan Rasmussen |
Karmøy Seilforening |
NOR 605
Rune Lande
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Rune Lande |
Karmøy Seilforening |
NOR 649
Marit Veholmen
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 649
|
|
Rannveig Veholmen Erdal
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 20:01:04 |
1:36:04 |
1:36:04 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Marit Veholmen |
Gandsfjord Seilforening |
NOR 946
Rune Nor-Hansen
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båttype: Express Seilnummer: NOR 946
|
|
Trygve Wiig
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 946
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 20:02:36 |
1:37:36 |
1:37:36 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Rune Nor-Hansen |
Seilforeningen 1928 |
NOR 113
Ingvald Miljeteig
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 113
|
|
Karoline F. Dale
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 20:07:25 |
1:42:25 |
1:42:25 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
Ingvald Miljeteig |
Stord Seilforening |
NOR 9
John Terje Staveland
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: Express Seilnummer: NOR 9
|
|
Hans Jacob Rossebø
Seilforening: Båttype: Express Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:58:00 |
1:33:00 |
1:33:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Express |
John Terje Staveland |
Karmøy Seilforening |
NOR 155
Eirik Ihle
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Alpin express Seilnummer: NOR 155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alpin express |
Eirik Ihle |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Formula 18 |
NOR 18
Johan Nielsen
Seilforening: Haugesund Seilforening Båttype: F18 Seilnummer: NOR 18
|
|
Sveinung Zahl
Seilforening: Båttype: F18 Seilnummer: NOR 18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
F18 |
Johan Nielsen |
Haugesund Seilforening |
NOR 17
John Inge Thorbjørnsen
Seilforening: Haugesund Seilforening Båttype: F18 Seilnummer: NOR 17
|
|
Halvor Ringen Hasseløy
Seilforening: Båttype: F18 Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:45:32 |
1:20:32 |
1:20:32 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
F18 |
John Inge Thorbjørnsen |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: J24 |
NOR 9207
Jostein Nilssen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: J/24 Seilnummer: NOR 9207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/24 |
Jostein Nilssen |
Karmøy Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Sindre Alvestad
Seilforening: Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:41:36 |
1:16:36 |
1:16:36 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Jens Altern Wathne |
Askøy Seilforening |
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:43:08 |
1:18:08 |
1:18:08 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Jan Inge Hellesmark |
Seilforeningen 1928 |
NOR 754
Dag Buch
Seilforening: Farsund Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:43:13 |
1:18:13 |
1:18:13 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Dag Buch |
Farsund Seilforening |
NOR 745
Carl Edward Jansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening: Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:54:47 |
1:29:47 |
1:29:47 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Carl Edward Jansen |
Askøy Seilforening |
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 748
|
|
Bernt Svendsen
Seilforening: Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:46:04 |
1:21:04 |
1:21:04 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Gordon Wright |
Askøy Seilforening |
NOR 628
Henrik Julius Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Melges Seilnummer: NOR 628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:47:46 |
1:22:46 |
1:22:46 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges |
Henrik Julius Nilsen |
Bergens Seilforening |
NOR 334
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båttype: Melges24 Seilnummer: NOR 334
|
|
Thale Thomseth
Seilforening: Båttype: Melges24 Seilnummer: NOR 334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:48:43 |
1:23:43 |
1:23:43 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges24 |
Espen Reiss Mathiesen |
Seilforeningen 1928 |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: NOR Rating - m spinnaker |
GER 5843
Jørg Pedersen
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: Bavaria 35match Seilnummer: GER 5843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:51:16 |
1:26:16 |
1:24:58 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35match |
Jørg Pedersen |
Stavanger Seilforening |
GBR 5052
Oceaneering Seilforening
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båttype: Farr ILC40 Seilnummer: GBR 5052
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:52:45 |
1:17:45 |
1:29:24 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr ILC40 |
Oceaneering Seilforening |
Gandsfjord Seilforening |
NOR 12443
Torkjel Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:43:39 |
1:08:39 |
1:17:50 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Torkjel Valland |
Bergens Seilforening |
NOR 12541
Terje Gilje-Sørnes
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:54:32 |
1:19:32 |
1:24:13 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 410 |
Terje Gilje-Sørnes |
Gandsfjord Seilforening |
NOR 14477
Svein Louis Bersaas
Seilforening: Haugesund Seilforening Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477
|
|
Ole Martin Bersaas
Seilforening: Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:54:37 |
1:29:37 |
1:15:59 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HR 310 |
Svein Louis Bersaas |
Haugesund Seilforening |
NOR 15285
Leiv Henning Haugland
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: BAVARIA38 Seilnummer: NOR 15285
|
|
Kenneth DAHLBERG
Seilforening: Båttype: BAVARIA38 Seilnummer: NOR 15285
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:35:35 |
1:30:35 |
1:26:14 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BAVARIA38 |
Leiv Henning Haugland |
Stord Seilforening |
NOR 8948
Torodd Olsen
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: One Off Seilnummer: NOR 8948
|
|
Kent Spissøy
Seilforening: Båttype: One Off Seilnummer: NOR 8948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:56:06 |
1:21:06 |
1:22:18 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
One Off |
Torodd Olsen |
Stord Seilforening |
NOR 8545
Ivar Kornbrekk
Seilforening: Haugesund Seilforening Båttype: International 806 Seilnummer: NOR 8545
|
|
John Enevold Berthelsen
Seilforening: Båttype: International 806 Seilnummer: NOR 8545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 20:04:28 |
1:39:28 |
1:21:27 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
International 806 |
Ivar Kornbrekk |
Haugesund Seilforening |
NOR 5690
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: Luffe 44 Seilnummer: NOR 5690
|
|
Bjørn Eilertsen
Seilforening: Båttype: Luffe 44 Seilnummer: NOR 5690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luffe 44 |
sigurd utbjoe |
Stord Seilforening |
NOR 12383
Siddis Racing
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båttype: Farr 40 Seilnummer: NOR 12383
|
|
Jan Sverre Vea
Seilforening: Båttype: Farr 40 Seilnummer: NOR 12383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:45:14 |
1:10:14 |
1:21:40 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 40 |
Siddis Racing |
Gandsfjord Seilforening |
NOR 151
Odd-Bjørn Saltnes
Seilforening: Karmøy Seilforening Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 151
|
|
Sigbjørn Birkeland
Seilforening: Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:54:12 |
1:19:12 |
1:20:23 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-35 |
Odd-Bjørn Saltnes |
Karmøy Seilforening |
NOR 15395
Are Pedersen
Seilforening: Stord Seilforening Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Thorvald Fjæra Gundersen
Seilforening: Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:56:05 |
1:21:05 |
1:23:45 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Are Pedersen |
Stord Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: NOR Rating - u spinnaker |
NOR 14787
Ketil Greve
Seilforening: Stavanger Seilforening Båttype: X-99 JR Seilnummer: NOR 14787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.08.2016 19:38:52 |
1:23:52 |
1:16:34 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-99 JR |
Ketil Greve |
Stavanger Seilforening |
NOR 7888
Magnus Valland
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Stian Arveschoug
Seilforening: Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-119 |
Magnus Valland |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Tur & Hav |
NOR 14659
Håvard Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Bavaria 31 cruiser Seilnummer: NOR 14659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 31 cruiser |
Håvard Espeseth |
Askøy Seilforening |
NOR 10448
EGIL SUNDE
Seilforening: Gandsfjord Seilforening Båttype: Diva 38 Seilnummer: NOR 10448
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diva 38 |
EGIL SUNDE |
Gandsfjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |