17. september - 18. september 2016
Kretsmesterskap
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
HCP
Klasse: Melges 24
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Parody
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Parody
Henrik Larsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Parody
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 418
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
M24
Henrik Larsen
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 632
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Ole Alexander Ottesen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Team Stormfokk
Mauritz Talseth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Ole Alexander Ottesen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Stormfokk
Båttype:
M24
Seilnummer:
NOR 632
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
M24
Mauritz Talseth
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 402
Terje Brasethvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Carl Erik Kullman
Seilforening:
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lunacy
Terje Brasethvik
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Carl Erik Kullman
Seilforening:
Båtnavn:
Lunacy
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 402
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Melges 24
Terje Brasethvik
Trondhjems Seilforening
0,000
NOR 527
Lars Kåre Valla
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Ungen
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 527
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ungen
Lars Kåre Valla
Seilforening:
Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn:
Ungen
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 527
NOR Rating:
NOR
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Melges
Lars Kåre Valla
Malvik og Stjørdal Seilforening
0,000
Deltagere i klassen: 4
Klasse: NOR Rating
NOR 164
Bård Fjeldaas
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
ShadowfaX
Båttype:
X-35 One Design
Seilnummer:
NOR 164
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
Total
1
ShadowfaX
Bård Fjeldaas
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
ShadowfaX
Båttype:
X-35 One Design
Seilnummer:
NOR 164
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:06:22
0:53:22
0:54:10
1
Total
1
X-35 One Design
Bård Fjeldaas
Trondhjems Seilforening
1,015
NOR 2
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
Total
1
Foxy Siss
Ole Birger Giæver
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
Foxy Siss
Båttype:
X-35
Seilnummer:
NOR 2
NOR Rating:
NOR 1.015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:07:17
0:54:17
0:55:05
2
Total
1
X-35
Ole Birger Giæver
Trondhjems Seilforening
1,015
NOR 14981
søren mikkelsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
maja mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
Total
1
bandit
søren mikkelsen
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
maja mikkelsen
Seilforening:
Båtnavn:
bandit
Båttype:
bb10meter
Seilnummer:
NOR 14981
NOR Rating:
NOR 0,9220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:14:20
1:01:20
0:56:32
3
Total
1
bb10meter
søren mikkelsen
Trondhjems Seilforening
0,922
NOR 18088
Frode Wisth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
MiPia
Båttype:
Sun fast 37
Seilnummer:
NOR 18088
NOR Rating:
NOR 0,9110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
Total
1
MiPia
Frode Wisth
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Båtnavn:
MiPia
Båttype:
Sun fast 37
Seilnummer:
NOR 18088
NOR Rating:
NOR 0,9110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.09.2016 01:35:07
1:22:07
1:14:48
4
Total
1
Sun fast 37
Frode Wisth
Trondhjems Seilforening
0,911
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil