Klasse: 29er - med overnatting |
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Madelen Stenbakk Monstad
Seilforening: Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser (alle typer) - med overnatting |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 210225
Thomas j. Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas j. Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 206870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 107446
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 195774
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 195774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Laser (alle typer) - uten overnatting |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - A med overnatting |
NOR 3830
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Bregner Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3542
Ida Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3458
Tora Strand
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3458
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tora Strand |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3665
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3693
Ferdinand Juell
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Juell |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3651
Jacob Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3701
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Optimist - A uten overnatting |
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FREDRIKKE FOSS |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3189
Emil Schøning-Olsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Schøning-Olsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3846
Halvor Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Bråten |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist - B med overnatting |
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3633
Tobias Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3510
Nanna Juell
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Juell |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 367
Jenny E Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 367
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny E Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3518
Nikolai Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3710
Linnea Stenbakk Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linnea Stenbakk Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3072
Maren Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3072
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - B uten overnatting |
NOR 3039
Amund Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selmer Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |