Klasse: 11:Mod - Knøtter |
NOR 14633
Silje Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 14633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Silje Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Niklas Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niklas Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 1
Kathleen Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kathleen Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 1111
Amalie Raddum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Raddum |
Asker Seilforening |
NOR 123
Albert Høegh Kongshaug
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albert Høegh Kongshaug |
Bærum Seilforening |
NOR 2904
Ona Boge
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ona Boge |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1234
Sophie Caroline Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophie Caroline Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Lotta Matilde Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lotta Matilde Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 1
Thea Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 00
Mathilde Sverdrup
Seilforening: Cape Crow Yacht Club Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Sverdrup |
Cape Crow Yacht Club |
NOR 0
Mikkel Børge-Ask
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Børge-Ask |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Ea Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ea Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Aleksander Romstad
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksander Romstad |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: 29er |
NOR 1595
Elise Bøe LUDVIGSEN
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe LUDVIGSEN |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2663
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 2663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2044
Pia Andersen Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Andersen Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2319
Emilie Andersen Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Maren Edland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Andersen Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1606
Henrik Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Schrader Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 2497
Sarah Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Bengston |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
William Svensrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Dagny Mohn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Llewelyn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2662
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2662
|
|
Alex Franks Penty
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 17
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Marie Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1699
|
|
Sebestian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1962
Vilde Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1962
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Berg |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Laser (alle typer) |
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 206870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 123
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 201392
Emil Schøning-Olsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Schøning-Olsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 206361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 211142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203265
Joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 207539
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 207539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caspar Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 210217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 206862
Helene Grenne
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 206862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Grenne |
Horten Seilforening |
NOR 198747
Jacob J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 198747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob J. Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 201735
Magnus behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 207543
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203265
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Sofia Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 208724
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 208724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert With |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 27 |
Klasse: Optimist |
NOR 3878
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
Nor 3817 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: Nor 3817 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 04
Anton Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 04
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anton Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 22
Anna Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Øyvind Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3164
Jørgen Hvatum
Seilforening: Ikke medlem av forening Seilnummer: NOR 3164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Hvatum |
Ikke medlem av forening |
NOR 3709
Nanna Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3709
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nanna Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3894
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3894
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3718
Pernille Baann Eftang
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Baann Eftang |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3567
Ole willy Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3567
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole willy Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 3089
Anna Helene Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3089
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Helene Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 1
Linn Farstad
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linn Farstad |
Molde Seilforening |
NOR 3619
Ole Jakob Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3619
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Jakob Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 2945
Emanuel Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 2945
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emanuel Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 8795
Leo Grønvold Lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leo Grønvold Lunde |
Asker Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3137
Eline Haarstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Haarstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Margrethe Frøslie
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Margrethe Frøslie |
Randsfjord Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3545
Sebastian Wright Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wright Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3479
Lukas Hoholm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Hoholm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3051
Hedda Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Devold |
Molde Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3868
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iver Elias Holm |
Sandefjord Seilforening |
DEN 8134
Eldar Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: DEN 8134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eldar Holm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 0
Gretha Holm
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gretha Holm |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3930
Nicolai Østeby
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3930
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Østeby |
Christianssands Seilforening |
NOR 3741
Ida Louise Øyen Skaar
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Louise Øyen Skaar |
Molde Seilforening |
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mari Grundvig Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3476
Helene Grundvig Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Grundvig Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3685
Marcus Wessel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Wessel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3882
Wilhelm Ringvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilhelm Ringvold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3788
Eline Ringvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Ringvold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Haugen Selliken |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Øren-Svensen |
Christianssands Seilforening |
NOR 3
Mats Børge-Ask
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Børge-Ask |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3889
Jacob Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3889
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3651
Peter Andresen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Andresen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3960
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3960
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3914
Nicklas Høst-Verbraaak
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3914
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicklas Høst-Verbraaak |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3369
Elise Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Sverdrup |
Bærum Seilforening |
Thorvald Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorvald Larsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3400
Malin Wessel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Wessel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3867
Karoline Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3866
Fredrik Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Carl Kristian Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Kristian Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3578
Hannah Saxebøl Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Saxebøl Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0000
Max Saxebøl Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Max Saxebøl Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3532
Iselin Ruud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iselin Ruud |
Asker Seilforening |
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3602
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 101
Ingeborg K. Skjoldager
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingeborg K. Skjoldager |
Moss Seilforening |
NOR 2931
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 2931
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Thorvaldsen Wilhelmsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3907
Agnes Rom
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes Rom |
Tønsberg Seilforening |
NOR 07
Regine Rom
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 07
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Regine Rom |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Ana Emilie Winther
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ana Emilie Winther |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3064
Tuva Svindland
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3064
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Svindland |
Tønsberg Seilforening |
Elise Alexandra Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Alexandra Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Haakon Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3910
JennySkirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JennySkirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3199
Caroline Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Pollen Briså |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Charlotte Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Charlotte Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Madeleine Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madeleine Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3020
Sivert Songe-Møller
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Songe-Møller |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Noah Boge |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3311
Fritjof Nielsen, Ruud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3311
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fritjof Nielsen, Ruud |
Bærum Seilforening |
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maud Mariann Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 3284
Champoléon Zimmer
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Champoléon Zimmer |
Horten Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3547
Emilian Samseth Samseth
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilian Samseth Samseth |
Asker Seilforening |
NOR 8
Antonia Mia Samseth
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Antonia Mia Samseth |
Asker Seilforening |
NOR 5
Fredrikke Frich Aschjem
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Frich Aschjem |
Soon Seilforening |
NOR 12
Pernille Frich Aschjem
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Frich Aschjem |
Soon Seilforening |
NOR 12
Agnes Evensen Solhjell
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes Evensen Solhjell |
Soon Seilforening |
NOR 12
Karen Evensen Solhjell
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Evensen Solhjell |
Soon Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaisa Sofie Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 3846
Amund Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3242
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Andrea Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Anna charlotte Gaasøy Holsbøvåg
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna charlotte Gaasøy Holsbøvåg |
Molde Seilforening |
NOR 3912
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3644
Astrid Aas
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Aas |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida-Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3439
Martine bjørum
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine bjørum |
Nesodden Seilforening |
NOR 3447
Henrik Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Werner |
Nesodden Seilforening |
Sofie Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Werner |
Nesodden Seilforening |
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3218
Mats Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3218
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 383
Linus Ekdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Ekdahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3622
Jenny Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 4
Lilje Ekdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lilje Ekdahl |
Tønsberg Seilforening |
Naif Abdurazaq
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Naif Abdurazaq |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3300
Isabella Petterson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabella Petterson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selmer Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3826
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3678
Ulrik Møller Broen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3678
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Møller Broen |
Moss Seilforening |
NOR 3235
Markus August Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3235
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 5
Lilly Camilla Hommefoss
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lilly Camilla Hommefoss |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14
Scott Berg
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Scott Berg |
Horten Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3414
Andrea Sedivy-Kristiansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3414
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Sedivy-Kristiansen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3259
Fillip Kjærnes Kristensen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fillip Kjærnes Kristensen |
Moss Seilforening |
NOR 117
Sofie Kjærnes Kristensen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Kjærnes Kristensen |
Moss Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10
Adelin Rafaelsen
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adelin Rafaelsen |
Molde Seilforening |
NOR 000
Emilie F Kleppen
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie F Kleppen |
Molde Seilforening |
NOR 3710
Linnea Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linnea Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3214
Fanny Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fanny Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3860
Stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3730
Vilde Tønnessen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Tønnessen |
Bærum Seilforening |
NOR 3285
Ebba Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3285
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ebba Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3701
Marie J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie J. Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2990
Maria Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Høstvang |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3845
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3625
Sondre Elias Midtgård
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Elias Midtgård |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3727
Lars Emil Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Emil Bue |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Ida Kristine Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Kristine Bue |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3363
Ole J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole J. Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 336
Oda J. Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 336
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda J. Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0000
Fredrik Bue
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Bue |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3525
Johannes Olai Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Olai Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Magnus August Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus August Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Adrian Asp
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adrian Asp |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3585
Marius Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3099
Georg Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3099
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Georg Kamfjord |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lea Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eira Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3939
Sara Syrrist
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3939
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Syrrist |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Viktoria Ewelina Romstad
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktoria Ewelina Romstad |
Moss Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 0013
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 06
Samson Heltberg
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 06
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samson Heltberg |
Horten Seilforening |
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 78
Linus Alkanger-Eriksson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 78
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Alkanger-Eriksson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 08
Cornelia Scott Guttormsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 08
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Scott Guttormsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3086
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cedrik Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3018
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelius Sannerud |
Moss Seilforening |
NOR 0000
Kalle Nyquist
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kalle Nyquist |
Soon Seilforening |
NOR 3745
Thale Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thale Høyte |
Tønsberg Seilforening |
NOR 8
Martine Høyte
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Høyte |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3625
Eirik kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik kaspersen Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3069
Selma Smith Kvalvaag
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3069
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selma Smith Kvalvaag |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3333
Liv Smith Kvalvaag
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Smith Kvalvaag |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikkel Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 000
Phillip Malkin
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Phillip Malkin |
Soon Seilforening |
NOR 07
Edvard Aasen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 07
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Aasen |
Soon Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3019
Mira Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3019
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
NOR 0
Ina Victoria Winther
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Victoria Winther |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2508
Ella Syrrist
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2508
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ella Syrrist |
Moss Seilforening |
NOR 000
Jacob Ness
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Ness |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 190 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilhelm Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Emilie Eriksen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 1
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Benjamin Lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 3256
Øyvind Solbakken
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3256
|
|
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3256
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Solbakken |
Soon Seilforening |
NOR 1
Kim Andre Hagen
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Erland Wingar Elnes
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kim Andre Hagen |
Randsfjord Seilforening |
NOR 1
Tinius Wingar-Elnes
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Tobias Sund
Seilforening: Randsfjord Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinius Wingar-Elnes |
Randsfjord Seilforening |
NOR 001
Kaja Strand Karlsen
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 001
|
|
Iris Mæhle
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Strand Karlsen |
Hvitsten Seilforening |
NOR 5893
Ida Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Nora Bruaset Anderen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 001
Iris Mæhle
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 001
|
|
Kaja Karlsen
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iris Mæhle |
Hvitsten Seilforening |
NOR 1111
Viktor Raddum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1111
|
|
Alfred Raddum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktor Raddum |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Oliver Arnesen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Gunnar Højer
Seilforening: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Arnesen |
Asker Seilforening |
SWE 9999
Jonatan Rosander
Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap Seilnummer: SWE 9999
|
|
Joar Persson
Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap Seilnummer: SWE 9999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonatan Rosander |
Rådasjöns Segelsällskap |
NOR 0000
Selma Gjertsen Ebbesen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Karoline Torbjørnsdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Selma Gjertsen Ebbesen |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Oscar Magnus Samseth
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Olav Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Magnus Samseth |
Asker Seilforening |
NOR 5774
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5774
|
|
Sander Kjendebakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 4820
Axel Eklund
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 4820
|
|
Mateo Hellquist
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 4820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Axel Eklund |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 5209
Filippa Blakstad nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 5211
Jo Ingve Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Nicholas Johan Berryman
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jo Ingve Nymann Jåvold |
Bærum Seilforening |
NOR 5978
Nikolai Vedeler Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Kristian Dønvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5978
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Vedeler Amundsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 9999
Filip Samuel Valen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 9999
|
|
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 9999
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filip Samuel Valen |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Hedda Eline Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Viktoria Klevstad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Eline Berntsen |
Soon Seilforening |
NOR 4136
Elisabet Ødegaard Hansteen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Sunniva Bogen Eriksen
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabet Ødegaard Hansteen |
Holmestrand Seilforening |
SWE 3593
Francis Gautneb
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: SWE 3593
|
|
Aksel Strøm
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: SWE 3593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Francis Gautneb |
Drammens Seilforening |
NOR 4137
Samuel Jahre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4137
|
|
Milan Reime
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 4137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Jahre |
Holmestrand Seilforening |
NOR 5975
Philip Østli Andreassen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Magnus Malmin
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 5975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Østli Andreassen |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 25 |