Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper | Forening |
---|---|
Klasse: Kun deltagelse på møte lør og søn inkl lunsj begge dager samt middag lørdag - kr 3000 | |
JO LAAVEG | Horten Seilforening |
Carolle Reitzer | Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 | |
Klasse: Kun deltakelse på møte lør og søn inkl lunch begge dager - kr 2500 | |
Grim Gjønnes | Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
Anders Kristensen | Kongelig Norsk Seilforening |
Mette Jacobsen | Kongelig Norsk Seilforening |
NN NN | Sarpsborg Seilforening |
N N2 | Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 | |
Klasse: Overnatting i dobbeltrom lør-søn inkl lunch begge dager samt middag lørdag - kr 3400 | |
Inge Bøen | Ålesunds Seilforening |
Hans Ragnar Naper | Kragerø Seilforening |
Inger Naper | Kragerø Seilforening |
erling nesse | Milde Båtlag |
birte nesse | Milde Båtlag |
Oda Hansen | Ålesunds Seilforening |
Finn Espeseth | Askøy Seilforening |
Ole-Jørgen Michelsen | Askøy Seilforening |
Eivind Rubinstein | Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 | |
Klasse: Overnatting i enkeltrom lør-søn inkl lunch begge dager samt middag lørdag - kr 3700 | |
Lars Berger | Drøbaksund Seilforening |
Espen Berg | Sandefjord Seilforening |
Kari Angell-Hansen | Sandefjord Seilforening |
Håkon Unger Weierholt | Arendals Seilforening |
nn nn | Arendals Seilforening |
andreas iversen | Austevoll Seilforening |
Guro Steine | Drøbaksund Seilforening |
Karl Christian Agerup | Kongelig Norsk Seilforening |
Knut Andreas Selliken | Drøbaksund Seilforening |
Harald Thomsen | Bergens Seilforening |
Jørgen Stang Heffermehl | Kongelig Norsk Seilforening |
Hilde Johanne Syrrist | Tønsberg Seilforening |
Frank Hendrikse | Rogaland seilkrets |
Geir Lundkvist | Åsgårdstrand Seilforening |
NN NN | Oslo Seilforening |
NN NN | Oslo Seilforening |
NN NN | Grimstad Seilforening |
Kristoffer Gundersen | Soon Seilforening |
Gandsfjord Seilforening | Gandsfjord Seilforening |
heidi Hjellestad | Bergens Seilforening |
Johan Hvide | Bergens Seilforening |
Henrik Larsen Hvide | Bergens Seilforening |
Per Arne Høstvang | Åsgårdstrand Seilforening |
Ole Øyvind Ingebretsen | Brevik Seilforening |
kurt skeide | Ulstein Seilforening |
Morten Bjørnum | Larvik Seilforening |
Håkon Jelstad | Åsane Seilforening |
Valborg Stiansen | Asker Seilforening |
Rune Strømquist | Asker Seilforening |
NN Ikke bestemt deltaker enda | Stavanger Seilforening |
NN NN | Brevik Seilforening |
nn nn | Moss Seilforening |
NN NN | Nesodden Seilforening |
nn2 nn2 | Moss Seilforening |
nn3 nn3 | Moss Seilforening |
Tormod S Petersen | Nesodden Seilforening |
Bjørn-Erik Knudsen | Ran Seilforening |
Espen Børresen | Ran Seilforening |
Jørgen Oksmo | Fredrikstad Seilforening |
NN NN | Molde Seilforening |
N N | Asker Seilforening |
Christina Wallin | Soon Seilforening |
BERNT AANONSEN | Bodø Seilforening |
Henning Andresen | Tønsberg Seilforening |
Torill Dahl Høgheim | Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 45 |