Klasse: Laser (alle) |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 210217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208286
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 208286
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 207660
Jacob Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 207660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 211142
Knut A Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 211142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut A Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 204355
Victoria espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 107446
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 20111
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 20111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Optimist |
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Bregner Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Bregner Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Sørlie |
Nesodden Seilforening |
AFG 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: AFG 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 2965
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2965
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3379
Karen Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Spone |
Soon Seilforening |
NOR 3721
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
NOR 3232
Kaja Kastet
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3232
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Kastet |
Moss Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3797
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3583
Agnes Hjorth Pettersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes Hjorth Pettersen |
Moss Seilforening |
NOR 3775
Rudi Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rudi Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3625
Eirik Kaspersen Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3625
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Kaspersen Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3326
Sofie Juriks
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Juriks |
Moss Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3542
Ida_Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida_Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3762
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
GBR 5982
Kristine Høst-Verbraaak
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: GBR 5982
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Høst-Verbraaak |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 3518
Nikolai Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3518
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 7
Edvard Aasen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Aasen |
Soon Seilforening |
NOR 3578
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 1111
Sara Syrrist
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Syrrist |
Moss Seilforening |
NOR 1112
Ella Syrrist
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ella Syrrist |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 43 |
Klasse: RS-Feva (pr deltaker) |
NOR 5208
Kristian Ystgaard Oswald
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Ystgaard Oswald |
Moss Seilforening |
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilhelm Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5983
Fredrik Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 5208
August Venta
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Venta |
Moss Seilforening |
NOR 2
Nicolay Lie
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Lie |
Soon Seilforening |
NOR 2
Viktoria Klevstad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktoria Klevstad |
Soon Seilforening |
NOR 00
Hedda Eline Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Eline Berntsen |
Soon Seilforening |
NOR 00
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3200
Tilde Marie Ravnevand Moringen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tilde Marie Ravnevand Moringen |
Soon Seilforening |
NOR 3200
Linus Gylseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linus Gylseth |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |