Klasse: 29er |
NOR 1699
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Alveberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1892
Arthur Svidal Llewelyn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Svidal Llewelyn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1620
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 1620
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 206870
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 206870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: RS Feva |
NOR 5207
Marte Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Børja Berg |
Moss Seilforening |
NOR 5207
Mads Børja Berg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Børja Berg |
Moss Seilforening |
NOR 5893
Ida Olstrøm
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Olstrøm |
Moss Seilforening |
NOR 5893
Nora Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 5196
August Venta
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Venta |
Moss Seilforening |
NOR 5196
Kristian Ystgaard Oswald
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Ystgaard Oswald |
Moss Seilforening |
NOR 5793
Hedda Berntsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedda Berntsen |
Soon Seilforening |
NOR 123
Iris Mæhle
Seilforening: Hvitsten Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iris Mæhle |
Hvitsten Seilforening |
NOR 123
Kaja Strand Karlsen
Seilforening: Hvitsten seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Strand Karlsen |
Hvitsten seilforening |
NOR 3258
Samuel Jahre
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 3258
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Jahre |
Holmestrand Seilforening |
NOR 3258
Elias Heitmann
Seilforening: Holmestrand Seilforening Seilnummer: NOR 3258
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elias Heitmann |
Holmestrand Seilforening |
NOR 5793
Wilma Stiansdatter Asting
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5793
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilma Stiansdatter Asting |
Moss Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |