10. juni - 11. juni 2017
Farsund Open
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Farsund Open
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Melges 24
NOR 754
ERNO LANGEREIS
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Black Jack
ERNO LANGEREIS
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ERNO LANGEREIS
Farsund Seilforening
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Ed Streeter
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carrera
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Ed Streeter
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Carrera
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Inge Hellesmark
Seilforeningen 1928
NOR 649
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Party Girl
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Altern Wathne
Askøy Seilforening
NOR 342
Hanne Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Very Happy !
Hanne Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Bjørsrud Bø
Christianssands Seilforening
NOR 285
Bernt Erik Spinnangr
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Pål Atle Steffensen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fruen Melgesen
Bernt Erik Spinnangr
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Pål Atle Steffensen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Fruen Melgesen
Seilnummer:
NOR 285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bernt Erik Spinnangr
Farsund Seilforening
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lille 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Edward Jansen
Askøy Seilforening
NOR 281
Anita Løland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Henriette Ubostad
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jentebåden
Anita Løland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Henriette Ubostad
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Jentebåden
Seilnummer:
NOR 281
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anita Løland
Farsund Seilforening
NOR 189
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
ørjan bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Come Alot
kenneth bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
ørjan bruseland
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
Come Alot
Seilnummer:
NOR 189
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kenneth bruseland
Farsund Seilforening
NOR 334
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Den Grønne Melgesen
Espen Reiss Mathiesen
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Den Grønne Melgesen
Seilnummer:
NOR 334
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Espen Reiss Mathiesen
Seilforeningen 1928
NOR 374
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stompen
Rolf Anders Stumpf
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Runar Olaussen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Stompen
Seilnummer:
NOR 374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rolf Anders Stumpf
Christianssands Seilforening
NOR 748
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Java joy
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Java joy
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sandra McCarley
Askøy Seilforening
ITA 799
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Kurt furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SALT 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Kurt furnes
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ITA 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leif Kristian Garvik
Ran Seilforening
NOR 628
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Do It
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Do It
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Julius Nilsen
Bergens Seilforening
NOR 560
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Nor 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nor 560
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Nor 560
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingvald Miljeteig
Stord Seilforening
NOR 733
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GeneralLee
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Egil Sandvik
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
GeneralLee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge Skaar
Stord Seilforening
Deltagere i klassen: 15
Last ned CSV fil