Klasse: Laser 4.7 |
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 192679
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 192679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 21000
jespser Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 21000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jespser Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204336
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204336
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 207543
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 211142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 184993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Hammerø Hagen |
Stavanger Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212721
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 210992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 208533
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |