Klasse: Knarr |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Kim Michael Jensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aiolos
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Kim Michael Jensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Aiolos Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14
Lise Horntvedt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Esther
Lise Horntvedt
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Esther Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lise Horntvedt |
Oslo Seilforening |
NOR 106
Sindre Hugo Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Munin
Sindre Hugo Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Torbjørn Graff Hugo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Munin Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Hugo Bjerkestrand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Plankton Seilnummer: NOR 11
|
|
Torbjørn Almeland
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Plankton Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Plankton
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Plankton Seilnummer: NOR 11
|
|
Torbjørn Almeland
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Plankton Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Bertin Almeland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 153
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Anders(dag1); Vegard(dag2) Krosby(dag1); Huse(dag2)
Seilforening: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Blå
Carl Torres
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Anders(dag1); Vegard(dag2) Krosby(dag1); Huse(dag2)
Seilforening: Båtnavn: Blå Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Torres |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Tine Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Blåmann
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Tine Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Blåmann Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 114
Per T. Eitrem
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: IRIS X Seilnummer: NOR 114
|
|
Henrik Kongsbak
Seilforening: KDY Båtnavn: IRIS X Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IRIS X
Per T. Eitrem
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: IRIS X Seilnummer: NOR 114
|
|
Henrik Kongsbak
Seilforening: KDY Båtnavn: IRIS X Seilnummer: NOR 114
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per T. Eitrem |
Tønsberg Seilforening |
NOR 145
Erik berg
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Seilnummer: NOR 145
|
|
Rune Trondsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kismet
Erik berg
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Seilnummer: NOR 145
|
|
Rune Trondsen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Kismet Seilnummer: NOR 145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik berg |
Oslo Seilforening |
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Viljen Seilnummer: NOR 16
|
|
Birger Johansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Viljen Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viljen
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Viljen Seilnummer: NOR 16
|
|
Birger Johansen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Viljen Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Odd Gutteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Lars-Petter Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lisa
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Lars-Petter Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lisa Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 134
Eric Larsson
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aquarius Seilnummer: NOR 134
|
|
Thorkild Jakobsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aquarius Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aquarius
Eric Larsson
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aquarius Seilnummer: NOR 134
|
|
Thorkild Jakobsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Aquarius Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eric Larsson |
Drammens Seilforening |
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Didrik Espenes
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Zen
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Didrik Espenes
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Zen Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Espenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 98
Niels Kiær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Helge Fekete
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Suzanne
Niels Kiær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Helge Fekete
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Suzanne Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niels Kiær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Knut Erik Herstad
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Jan Erik Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bogga
Knut Erik Herstad
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Jan Erik Johansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Bogga Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Erik Herstad |
Drammens Seilforening |
NOR 113
Børre Lien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Thomas Pammer
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde
Børre Lien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Thomas Pammer
Seilforening: Færder Seilforening Båtnavn: Mathilde Seilnummer: NOR 113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Børre Lien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 79
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Namsen
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Namsen Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Geir B Myre
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carpe Diem
Johan G Hvide
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Geir B Myre
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Carpe Diem Seilnummer: NOR 143
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Hvide |
Bergens Seilforening |
NOR 36
Bjørnar Johnsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IO Seilnummer: NOR 36
|
|
Jan Eirik Langøen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IO Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IO
Bjørnar Johnsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IO Seilnummer: NOR 36
|
|
Jan Eirik Langøen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IO Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørnar Johnsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 38
Per Waaler
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rocambole Seilnummer: NOR 38
|
|
Alf Terje Andersen
Seilforening: Båtnavn: Rocambole Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rocambole
Per Waaler
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rocambole Seilnummer: NOR 38
|
|
Alf Terje Andersen
Seilforening: Båtnavn: Rocambole Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Waaler |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 109
Martin Caspersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
Kristian Lindvik
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helen
Martin Caspersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
Kristian Lindvik
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Helen Seilnummer: NOR 109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Caspersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 121
Robert Thoresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madison
Robert Thoresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Madison Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Thoresen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |